هیچ مشکلی در گرفتن توپ را به چرخش در انگلستان بدون بزاق – Dukes صاحب

صاحب توپ تولید کننده Dukes می گوید پرتاب کنندگان باید “بدون مشکل” تولید نوسان در انگلستان در تابستان امسال با وجود قریب الوقوع ممنوعیت استفاده از بزاق.

پس از توصیه نامه های بین المللی کریکت شورای پزشکی کمیته مشورتی به نظر می رسد که برخی موقت محدودیت قرار داده خواهد شد بازیکنان با استفاده از روش سنتی تف یا لیسیدن انگشتان دست خود را به درخشش تا زمانی که توپ ورزشی رزومه.

استرالیا seamer Mitchell Starc هشدار داده است که کودکان ممکن است بخواهید برای تبدیل شدن به bowlers اگر یک عدم حرکت را از طریق هوا ساخته شده زندگی برای ضربه بیش از حد آسان اما کریس Woakes پیشنهاد هفته گذشته نوسان پسند Dukes مورد استفاده توسط انگلستان و ولز کریکت هیئت مدیره می تواند یک منجی برای pacemen در سواحل این کشور.

Chris Woakes is confident the Dukes ball will still move (Mike Egerton/PA)
کریس Woakes با اعتماد به نفس است آمیلیا توپ هنوز هم حرکت (مایک Egerton/PA)

در حال حاضر دیلیپ Jajodia صاحب سازنده ارائه شده خود اطمینان.

“Woakes کاملا صحیح است من نمی بینم نوسان بودن یک مشکل بزرگ در انگلستان” Jajodia گفت بهبهان نیوز.

“شما باید به یک تعادل بین خفاش و توپ در غیر این صورت بازی خسته کننده است ما می دانیم که. اما آن را نه فقط سطح براق و یا طرف است که باعث چرخش آن یکپارچگی توپ.

“شما لازم نیست که نگران باشید چرا که با یک توپ ساخته شده مثل مال شما رو به شکل خوب و قوی درز است که به عنوان یک فرمان از طریق هوا و به دلیل آن است که با دست دوخته شده آن باقی می ماند سخت تر برای طولانی تر است.

The Dukes balls are hand-stitched (Nick Potts/PA)
آمیلیا توپ با دست دوخته شده (نیک Potts/PA)

“آنها ممنوعیت استفاده از عرق بنابراین شما دست خود را بر پیشانی خود و با طبیعت, چرم, دقیق, لهستانی, باید گریس در حال حرکت به اندازه کافی به خوبی بدرخشد.”

تولید کنندگان استرالیا Kookaburra را توسعه داده اند یک موم اپلیکاتور در تلاش برای ارائه یک افزایش کوتاه مدت به bowlers اما Jajodia تا به حال یک کلمه ساده از مشاوره برای هر seamers به دنبال کمک های اضافی.

“این روزها کیت پلی استر اما زمانی که شما می خواهید به مواد به کار برای هر یک از دیگر آنها هر دو باید به طور طبیعی مانند چرم توپ. فکر می کنم از مالکوم مارشال یا آنگوس فریزر آنها همیشه به حال یک حوله پنبه جمع شده در خود را به آستین.

Players may need to use a different tactic to shine the ball (Nick Potts/PA)
بازیکنان ممکن است نیاز به استفاده از تاکتیک های مختلف برای درخشش در توپ (نیک Potts/PA)

“این تابستان بیش از هر چیزی است که مردم باید با استفاده از.”

ورزشی shutdown آمد و در یک زمان بسیار ناراحت کننده برای آنچه که در اصل یک فصلی تجارت اما Jajodia باقی مانده اعتماد به نفس است که یک کسب و کار است که قدمت آن به قرن 18 است که آماده سوار شدن به این دوره دشوار است.

“اگر در سال آینده آنها هنوز هم نمی, اجازه, از, ورزش, پس از آن ما واقعا خواهد بود تا خیبر. وجود دارد را باید یارانه از جایی در غیر این صورت ما نمی خواهد در اطراف دیگر,” او گفت:.

“اما ما باید قوی ترازنامه بدون استقراض و با ما شهرت من اعتماد به نفس ما را نمی خواهد نیاز به توسل به هر گونه کمک از خارج.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر