نیویورک (AFP) – ملی هاکی لیگ اعلام کرد آن را رها بقیه فصل به طور منظم و به طور مستقیم اقدام به 24 تیم حذفی صحنه در دو hub شهرستانها.

NHL کمیسر گری Bettman گفت: برنامه های تجدید نظر خواهد “تولید ارزش قهرمان جام استنلی” پس از یک فصل است که در انتظار قرار داده با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما Bettman ارائه هیچ تاریخ ثابت در هنگام بازی خواهد رزومه در حالی که این دو شهر با توجه به میزبان برگشتی نیز هنوز تصمیم گرفت. آموزش رسمی اردوگاه باز نمی شود تا ژوئیه 1 در اولین او اضافه شده است.

NHL فصل شده است در مکث از مارس 12 با توجه به COVID-19 شیوع و همه بازیکنان در حال حاضر باقی می ماند تحت لیگ موظف شده است.

Bettman گفت: 10 شهرستانها در حال اجرا برای دو hub مراکز از جمله هفت نفر از ما: شیکاگو, Columbus, دالاس, لس آنجلس و لاس وگاس, مینیاپولیس, پیتسبورگ. سه کانادا در شهرهای تورنتو و ونکوور و ادمونتون.

Bettman گفت: لیگ کشیده شده تا به حال یک لیست از شهرستانها نامزد به منظور حفظ برنامه ریزی انعطاف پذیری.

“ما نمی خواهید به قفل در. ما نمی خواهید برای رفتن به یک محل که در آن بسیاری از COVID-19 یا ما نمی خواهید برای رفتن به یک محل که در آن ما می توانید تست ما نیاز به,” او گفت:.

“وجود دارد در حال رفتن به آزمایش های گسترده. باید آن را در دسترس در مقیاس گسترده ای را پایه و اساس و بدون مانع محلی نیاز دارد.”

– مرز گیر –

اگر چه سه کانادا شهرستانها در حال اجرا Bettman بعدا به خبرنگاران گفت که مگر کانادا آسانسور اجباری 14 روز در قرنطینه قوانین NHL نخواهد بود سمت شمال از مرز ایالات متحده.

“ما نیازی به تصمیم امروز. ما احتمالا نیاز به ایجاد یک در سه تا چهار هفته و در آن نقطه ما قادر خواهد بود برای بهتر ارزیابی چگونه COVID‑19 است که در یک محل خاص,” Bettman گفت.

او تصریح کرد: قبلا گزارش می دهد که حذفی فرمت آغاز خواهد شد با بهترین-از-پنج سری اما استنلی جام خواهد بود سنتی بهترین هفت.

“ما پیش بینی به اواخر تابستان و اوایل پاییز است,” او گفت:.

در زیر ارائه شده برنامه بالا چهار دانه در هر کنفرانس خواهد بازی رابین دور مسابقات دور اول اسپایر.

چهار دانه در کنفرانس شرق مرکز شهرستان خواهد بود بوستون برونز Tampa Bay Lightning واشنگتن پایتخت و Philadelphia Flyers.

چهار کنفرانس غرب تیم خواهد بود St. Louis Blues, کلرادو, بهمن, وگاس شوالیه طلایی و ستاره دالاس.

دیگر 16 تیم در دو کنفرانس خواهد بازی در بهترین پنج دور اول.

بقیه کروشه حذفی فرمت کنفرانس شرق را پیتسبورگ (5) در مقابل مونترال (12), Carolina (شش) در مقابل نیویورک رنجرز (11), the New York Islanders (هفت) در مقابل فلوریدا (10) و تورنتو (هشت) در مقابل کلمبوس (نه).

غربی matchups هستند ادمونتون (5) در مقابل شیکاگو (12), متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس (شش) در مقابل آریزونا (11) ونکوور (هفت) در مقابل مینه سوتا (10) و کلگری (هشت) در مقابل وینیپگ (نه).

بازی برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته و بدون طرفداران در ساختمان ها است.

در حالی که بازیکنان و NHL توافق کرده اند که در یک فرمت NHL بازیکنان ارتباط نه به طور رسمی تایید هر یک بازگشت واقعی به پایان فصل.

Bettman گفت: لیگ و باشگاه ها را ترکیب به صرف میلیون ها دلار انجام 30000 آزمون برای بازیکنان و مربیان و مسئولان و کارکنان.

“شما فقط انجام محاسبات ریاضی,” او گفت:. “ما مشاوران پزشکی به ما بگویید که در زمان ما در حال انجام این کار بیش از آن خواهد بود نسبتا ناچیز تعداد نسبت به تعداد تست های که در دسترس خواهد بود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی