لیکرز’ Jeanie باس مذاکرات اقداماتی که منجر به برادر جیم حذف


اواخر لیکرز’ صاحب جری باس تنظیم بسیار دقیق اعتماد و طرح جانشینی برای معشوق خود را حق رای دادن. دختر خود را Jeanie باس خواهد بود این تیم با فرماندار و پسرش جیم باس را اجرا بسکتبال عملیات. اگر وجود دارد یک مسئله Jeanie تا به حال قدرت نهایی.

در سال 2017, بعد از لیکرز از دست رفته پلی آف برای پنجمین سال متوالی شدند و دست و پا زدن به عنوان یک سازمان Jeanie استفاده می شود که قدرت به سرنگونی جیم و آن را در یک جبهه جدید در دفتر (Magic Johnson و غارت Pelinka که تنها Pelinka باقی می ماند). به تازگی Jeanie به نظر می رسد در “پدر مسائل با جو باک و Oliver Hudson” پادکست گذاشته و فلسفه از بین بردن او ، (کلاه نکته Lakers Nation)

“زمانی که برادر من بود که با راه پدرم همه چیز آن کمی ناراحت کننده برای من…

“شما پایین و از دست دادن و سپس برادر من تغییر مربیان هر 18 ماه. گاهی اوقات شما را مجبور به ایجاد تغییرات مربیگری من است. اما هنگامی که شما از یک مربی مانند مایک براون که تاکید شد دفاع به یک مربی like Mike D’Antoni که واقعا نگران نباشید خیلی در مورد دفاع که دو فهرست اسامی که شما نیاز دارید. پس از آن جهان خارج فکر می کردند نمی دانم چه جهت آنها در حال رفتن.’

“شما باید قادر به دیدن یک مسیر به عنوان شما را استخدام یک مربی شما به او این بازیکنان را برای سبک خود را از بسکتبال و شما را به تصمیم گیری است که به دنبال آنهایی که قبل از آن. شما مسیر زیر را دنبال کنید و آنچه را که فرد فکر کردن است. اما من نمی توانستم دیدن آنچه که قرار بود در جایی که او در تلاش بود برای رفتن و چه هویت ما بود و به عنوان یک تیم است.”

مسیر واضح تر با سحر و جادو و Pelinka چرا که آنها به سرعت فرود آمد LeBron James به عنوان یک عامل رایگان (چه مقدار از آنها تا به حال با LeBron تصمیم برای بحث است). لیکرز فورا تبدیل به یک برنده در حال حاضر تیم و یک سال بعد معامله شد بسیاری از بازیکنان جوان و تراکم برای قرار دادن Anthony Davis بعدی به LeBron. نتیجه این شده است که تیم با بهترین رکورد در غرب به عنوان برگشتی (هر آنچه که آنها مانند نگاه کنید).

جیم باس چرخش و مقدار زیادی از دست رفته اما او تا به حال چند بازدید و همچنین. از خارج به دنبال بزرگترین چالش به نظر می رسید به او اداره می شود با یک طرز فکر “Laker استثنایی” — که بهترین بازیکنان همیشه گله به لیکرز زیرا آنها لیکرز. NBA که راه کار نمی کند دیگر. بدون شک لیکرز مزایای چند فرانچایز می تواند مطابقت. اما از جری باس به جری وست و میچ Kupchak همه از طریق لیکرز موفق اجرا می شود, آنها نیست, رویکرد همه چیز با یک طرز فکر استثنایی. لیکرز جبهه بود پررنگ بود اما پایه و هوشمند — آنها شناسایی و توسعه استعداد آنها همیشه به حال یک هسته قوی و با آنها روابط قوی با بازیکنان. نبود استثنایی, این کار سخت بود.

در بالا از آن جیم تا به حال تبدیل شدن به قربانی از لیکرز’ طرفداران تمرکز خود را سرزنش برای سال در پلی آف. عادلانه یا نه آن شد روابط عمومی مسئله نه فقط یک مدیریت موضوع است.

Jeanie راست حرکت می کند. و آن را حتی ممکن است منجر به یکی دیگر از حلقه به زودی.

لیکرز’ Jeanie باس مذاکرات اقداماتی که منجر به برادر جیم حذف در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>