چگونه به عقب بر گردیم لیست دیده بان خود را برای HBO Max — قبل یا بعد از ارتقا از HBO در حال حاضر و یا HBO Go


به عنوان از آوریل 27, HBO حداکثر این است که مصرف بیش از HBO در حال حاضر و یا HBO Go حساب. اگر شما دستگاه خود را راه اندازی به صورت خودکار-نصب برنامه های جدید به روز رسانی شما باید مکث آن را در حال حاضر اگر شما HBO برنامه شده است به روز رسانی نشده است. یک چیز وجود دارد شما می خواهید به انجام قبل از شما جهش. اما شما از شانس اگر شما در حال حاضر به روز رسانی.

HBO Go برنامه هنوز وجود دارد در فروشگاه Google Play و iOS App Store, بنابراین شما باید برای نصب HBO Max نرم افزار به صورت جداگانه اگر شما یک کاربر. به همین دلیل شما در یک موقعیت بهتر از HBO در حال حاضر کاربران است. برای HBO در حال حاضر این برنامه در حال حاضر با جایگزین HBO حداکثر تا زمانی که شما به روز رسانی HBO در حال حاضر آن خواهید بود HBO حداکثر.

سرد است. پس مشکل چیه ؟ فهرست پیگیریهای شما. هنگامی که شما حرکت می کند به HBO Max فهرست پیگیریهای شما منتقل نمی شود بنابراین این ممکن است به نظر می رسد مانند همه خود را به عنوان از بین رفته اند. اگر شما می خواهید به همان فیلم و مجموعه تلویزیونی را در HBO حداکثر فهرست پیگیریهای شما نیاز به انتقال آنها را بیش از — تنها هیچ راه آسان برای انجام این کار است.

گزینه 1: صرفه جویی در خود را “لیست من” قبل از به روز رسانی

قبل از اینکه شما به روز رسانی به HBO حداکثر در آی فون یا آندروید گوشی شما می تواند باز کردن خود را HBO در حال حاضر برنامه به “لیست من” و سپس تصاویر را از همه چیز در آن وجود دارد. هنگامی که شما به روز رسانی نرم افزار خود را به حداکثر شما می توانید با استفاده از این تصاویر به عنوان یک مرجع برای اضافه کردن تمام عناوین به صورت دستی است.

اما اگر شما این کار را نمی, یا به این دلیل که برنامه به صورت خودکار به روز شده و یا اینکه شما یک HBO Go مشترک وجود دارد راه دیگر برای اضافه کردن عناوین خود را به عقب….

گزینه 2: اضافه کردن عناوین به “لیست من” پس از به روز رسانی

اگر شما یک HBO Go کاربر شما می توانید هر دو برنامه بر روی آی فون یا آندروید تلفن و سپس با استفاده از فهرست پیگیریهای خود را در HBO Go به عنوان یک مرجع برای اضافه کردن عنوان به خود HBO مکس حساب “لیست من” به صورت دستی. شما آن را آسان تر از HBO در حال حاضر کاربران است.

اگر شما یک HBO در حال حاضر کاربر شما نیاز به استفاده از یک دستگاه دیگر برای پیدا کردن فهرست پیگیریهای خود را در HBO در حال حاضر به طوری که شما می توانید استفاده از آن به عنوان یک مرجع برای انتقال عناوین بیش از دستی به حداکثر. همه دستگاه های پشتیبانی HBO حداکثر در حال حاضر از جمله Roku و آمازون آتش تلویزیون و دستگاه های. بنابراین اگر شما یکی از کسانی که شما می توانید به سادگی باز کردن HBO در حال حاضر برنامه از وجود دارد, سپس کپی کردن لیست به صورت دستی در گوشی خود را حداکثر برنامه.

و یا اگر شما یک قرص اندیشه و یا آی پد شما به روز نیست به حداکثر در حال حاضر وجود دارد, شما هنوز هم می توانید استفاده کنید که دستگاه HBO در حال حاضر برنامه برای دسترسی به فهرست پیگیریهای خود را. و سپس اضافه کردن به عقب عناوین به صورت دستی یک به یک نرم افزار Max.

راه دیگر برای پیدا کردن فهرست پیگیریهای خود را برای ورود به سیستم play.hbonow.com بر روی کامپیوتر کلیک کنید و نام مشخصات خود را در بالا و سمت راست و انتخاب گزینه “لیست من” اگر آن را نشان نمی دهد تا حق دور. متاسفانه HBO تغییرمسیر این صفحه وب بر روی دستگاه های تلفن همراه به HBO در سایت اصلی بنابراین شما نیاز به استفاده از یک مرورگر وب بر روی یک کامپیوتر. سپس دوباره, شما باید برای اضافه کردن عناوین به صورت دستی حذف به حداکثر خود را با استفاده از در حال حاضر در لیست به عنوان یک مرجع.

چرا HBO را ندارد این آسان تر است که حدس میزنن اما همانطور که می بینید, شما در حال حاضر در فهرست پیگیریهای من از دست داده است. شما فقط باید برای دسترسی به آن از راه های مختلف و سپس فراموش خر خر کردن کار به همان فیلم را نشان می دهد و خود را HBO حداکثر فهرست پیگیریهای.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش عکس و تصاویر توسط جاستین Meyers/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>