در اینجا تفاوت بین واقعی 5G & جعلی 5G


5G است که بدون شک آینده از شبکه های تلفن همراه و یک فرصت خوب وجود دارد تلفن بعدی خود را خواهد آن را داشته باشد. اما فقط با 4G به عنوان حامل مسابقه برای دریافت بهترین 5G پوشش آنهایی که در حال اجرا پشت در حال سوء استفاده از بازاریابی از نظر خود را به نظر می رسد بیشتر جلوتر از آنها در واقع هستند.

متاسفانه هر حامل شبکه 5G همان است. با وجود یک توافق استاندارد توسعه یافته توسط 3GPP (سازمان پشت استانداردهای قبلی مانند 3G و 4G LTE) برخی از ارائه دهندگان تصمیم گرفته اند به بسته بندی خود را از شبکه های LTE به عنوان 5G. پس ما را دور نوار بازاریابی شرایط و نگاهی به آنچه باعث می شود یک شبکه 5G.

از ویژگی های تعریف 5G

5G جدیدترین استاندارد برای شبکه های تلفن همراه. آن است که نسل پنجم از این استاندارد موفق 4G. به عنوان با قبل از ارتقاء آن می آید با سرعت سریع تر و بالاتر شبکه ظرفیت.

با استاندارد جدید می آید رادیویی دسترسی به فن آوری های شناخته شده به عنوان جدید رادیو (NR). این چیزی است که ارائه سرعت های بالاتر و تاخیر پایین تر است. در واقع نام “5G NR” مستقیم جانشین “4G LTE” بنابراین آن را بی خطر به فکر می کنم از 5G NR به عنوان “واقعی 5G.”

NR است و سپس به تقسیم محدوده فرکانس 1 (FR1) و محدوده فرکانس 2 (FR2).

در عمل FR1 شامل فرکانس های بین 600 مگاهرتز و 6 گیگاهرتز, هر چند از آن می تواند از لحاظ فنی از محدوده 410 مگاهرتز به 7.125 GHz. در این محدوده وجود دارد دو زیر شاخه است که در محاوره به عنوان “گروه کم” (600 تا 700 مگاهرتز) و “اواسط باند” (2.5–3.7 GHz).

در 24-52 GHz FR2 همپوشانی با mmWave محدوده است که نام دیگری برای هر فرکانس بین 30 و 100 GHz. FR2 فرکانس بین 25 و 39 GHz به نام “باند بالا.”

این واقعی است 5G. تصویر توسط دالاس توماس/ابزار هک

یکی دیگر از طراحی به نگاه کردن با “واقعی” 5G است این واقعیت است که گروههای (کوچکتر محدوده فرکانس مورد استفاده در صدا و سیما) را یک “n” پیشوند. برای مثال در حالی که باند 71 یک 4G LTE با فرکانس مورد استفاده توسط T-Mobile, باند n71 یک 5G NR فرکانس.

5G در دنیای واقعی

برای کاربران گوشی های هوشمند آن محدوده فرکانس دو مفاهیم: قدرت سیگنال و سرعت. متاسفانه وجود ارتباط معکوس بین این دو عامل است.

فرکانس بالاتر بیشتر پهنای باند سیگنال قادر به انجام آن است اما کمتر پخش شعاع. mmWave سیگنال می تواند تنها سفر حدود 1500 فوت در حالی که FR1 باند می تواند سفر چند مایل است. برعکس کم باند 5G صدر در 200 مگابیت در ثانیه و در محدوده سرعت بالا-band می تواند تا رسیدن به 3 گیگابیت در ثانیه.

برای کمک به آن محدود محدوده FR2 5G با استفاده از سلول های کوچک مینیاتوری برج است که می تواند ارسال شده در بالای ساختمان ها و سازه های دیگر به ارائه mmWave پوشش. اما با ضعیف ساختمان نفوذ و مانند یک شعاع کوچک ما هرگز پوشانده با باند 5G راه آن است که در حال حاضر با LTE.

تیره تر مناطق قرمز در نقشه در سمت راست نشان دهنده ورایزون mmWave پوشش. باند بالا 5G هرگز بود همه جا. تصویر از طریق Verizon

با باند کم سرعت بودن بیش از حد آهسته و باندهای بالا داشتن کافی نیست محدوده اواسط باند عمل به عنوان “گلدیلاک” سیگنال. آنها هنوز هم می تواند ارائه مایل پوشش در حالی که ارائه داده ها با سرعت فوق العاده خطرناک. اما این محدوده فرکانس در حال حاضر بسیار شلوغ با Wi-Fi, بلوتوث, Zigbee, Z-Wave و بی سیم دیگر محصولات مصرفی بنابراین حاملان محدود طیف به استفاده از خود را برای 5G شبکه.

به عنوان یک نتیجه بسیاری از سیستم های ترکیبی از پایین باند و mmWave باند. اما هر حامل در حال اجرای همه چیز کمی متفاوت پس از اتمام راهنمای زیر را اگر شما می خواهم برای دیدن جزئیات بیشتر.

بنابراین در حال حاضر که شما می دانید در مورد 5G در اینجا برخی از چیزهایی که برای نگاه است.

انواع “جعلی” 5G به سازمان دیده بان برای

وجود دو جواب به مراقب هنگام خرید اول خود را 5G تلفن. یکی از اولین آشکار سعی در فریب مشتریان توسط AT&T.

T-Mobile و Verizon هر دو به تازگی نورد از به روز رسانی به شبکه های 4G برای فعال کردن یک مجموعه ای از فن آوری های شناخته شده به عنوان LTE پیشرفته. زمانی که AT&T در نهایت مستقر خود LTE پیشرفته شبکه آنها نمی خواهید به نگاه مانند آنها پشت به طوری که آنها تصمیم به تماس با آن 5G تکامل (5G E).

5G تکامل ما است اولین گام در جاده ها به 5G.

— AT&T (تاکید معدن)

در طول سال های اخیر طرح دعوی در دادگاه بیش از این گمراه کننده کوتاه مدت, AT&T, هرگز اختلاف شاکی ادعا که خود را 5G E شبکه بود 5G. حتی در دنیای واقعی آزمایش انجام شده توسط باز کردن سیگنال را نشان می دهد 5G E سرعت سریع تر از رقابت شبکه های 4G.

بنابراین اشتباه نکنید 5G E نیست 5G. در هیچ شکل یا فرم. این 4G با سس مخصوص و AT&T a bald-faced liar.

تصویر توسط Austin Evans/YouTube

مثال دوم از “جعلی 5G” است که شاید حتی بیشتر گیج کننده است. T-Mobile است نمایش “5G” آیکون در نوار وضعیت از برخی از گوشی ها حتی زمانی که تلفن با استفاده از اتصال 4G. به نظر می رسد 5G آیکون نشان می دهد تا اگر برج همراه شما به آن وصل شده است قادر به 5G — حتی زمانی که تلفن همراه را پشتیبانی نمی کند که خاص 5G سیگنال.

برای مثال کهکشان S20 فوق العاده را نشان می دهد “5G” هنگامی که متصل به گروه B2 با وجود تنها حمایت از 5G در گروههای n71, n260 و n261. شبکه اسکن برنامه های این تایید با استفاده از فن آوری است که هنوز هم LTE.

تصویر توسط Jon شوالیه/ابزار هک

بنابراین اگر شما به دنبال واقعی 5G مطمئن شوید که آن را 5G NR. اواسط باند فرکانس (2.5–3.6 GHz) ترجیح داده می شود برای تعادل خود را از سرعت و پوشش اما باندهای بالا (25+ GHz) بزرگ خواهد بود اگر شما می توانید یک سیگنال. و نمی شود فریب خورده توسط یک 5G یا 5G E آیکون در نوار وضعیت گوشی شما در حال تلاش در حامل فروشگاه. چنگ زدن به یک برنامه مانند سیگنال جاسوسی به مطمئن شوید که آن را در واقع 5G.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر پوشش از طریق محمد حسن/Pixabay

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>