مایکل جردن ناراحت مقدار زیادی از سابق گاو هم تیمی های – از جمله Scottie Pippen, هوراس گرانت و کریگ هاجز – با “آخرین رقص.”

سابق سیاتل فراصوت است گارد Gary Payton تر بود و آمرزنده است.

در این مستند با کوتوله ها, توضیح می دهد که چگونه دفاع از خود زحمت اردن در سال 1996 NBA Finals – یک کلیپ برای اردن به واکنش نشان می دهند. اردن خندید و با تمسخر پاسخ داد: “دستکش. من تا به حال هیچ مشکلی با دستکش.”

Payton در “لجوج 7-پاورقی:”

شما می دانید من گرم بود. من فکر کردن در مورد تماس او را در زمان. من می خواهم می خواهم “Yo” در حال حاضر شما می خواهید به حقیقت و دروغ در مقابل همه ؟ اشکالی ندارد. این همه خوب است” من می خواهم بگویم.

اما شما می دانید آنچه که من انتظار می رود از مایک. چون من گفته ام همین است. من گفته ام همین است. شما می دانید من ب من قصد ندارم به اعتراف به هیچ چیز ، من قصد ندارم اعتراف به کسی که D می خواهم با من یا هیچ چیز نیست. من همیشه به شما بگویم که هر زمان در زندگی حرفه ای من هیچ کس به من داد مشکلات اما یک نفر که جان استاکتون به من. به طوری که تنها راه بازی می رود.

من دیوانه در مایک چون مایک نمی باید بیش از حد بسیاری از بازی های که هیچ کس D می خواهم او را. او همیشه غالب بود.

من خوشحالم که او گفت که چون من انتظار نیست هیچ چیز دیگری از او. من انتظار نیست هیچ چیز دیگری از مایکل جردن. مایکل جردن است, مایکل جردن. همین دلیل است که ما در حال صحبت کردن در مورد آن.

من عاشق این جواب!

Payton و اردن بودند بزرگ زباله talkers. اردن نیست و نیاز به ارائه یک ارزیابی دقیق از Payton دفاع. اردن بود و فقط در تلاش برای اعتیاد به مواد مخدره تا اردن و دیس رقیب. Payton درک بازی. او نمی نیاز به آن را تبدیل به چیزی بزرگتر.

او فقط ظرف آن حق عقب با یک خط در مورد جان استاکتون بودن سخت تر برای محافظت از اردن.

Gary Payton شد ‘داغ’ در مورد مایکل جردن, خنده, در, دستکش, سرد کردن در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی