NHL commissioner Gary Bettman answered a number of questions on Tuesday regarding the league's return-to-play plan (Photo by Dave Sandford/NHLI via Getty Images)
NHL کمیسر گری Bettman پاسخ تعدادی از سوالات روز سه شنبه در مورد لیگ برتر بازگشت-به-بازی بازی های برنامه ریزی (عکس از دیو Sandford/NHLI از طریق گتی ایماژ)

Gary Bettman شروع به پریدن کرد در پیش بینی ترین هاکی مربوط به تماس مجازی از COVID-19 pandemic مجبور NHL به تعطیل کردن عملیات بر روی آن برنامه ریزی دقیق برای لیگ سرگیری بازی به عنوان به خوبی به عنوان آینده NHL پیش نویس است.

هنوز هم وجود دارد بسیاری از سوالات پاسخ داده می شود اما در حال حاضر در لیگ یک چارچوب رسمی برای ساخت اطراف پس از NHL و nhl on nbc آمد به توافق رسمی آخر هفته گذشته در این تابستان بازگشت-به-بازی بازی های فرمت و لیگ پیش نویس پیشنهاد.

او اظهار داشت که او معتقد است که این فرمت را برآورده مهم ترین موضوع در این زمینه به شدت NHL است که آن را به انجام عدالت با تاریخ و سنت از ورزش است.

“این طرح را تولید کند شایسته قهرمان جام استنلی,” Bettman گفت: “که باید اجرا postseason دستکش بلند منحصر به فرد به NHL.”

به عنوان آن گزارش شد که قبلا با حضور 24 تیم را رسما از سر فصل ترک هفت در وقفه تا 2020-21 مبارزات انتخاباتی. چهار تیم برتر هر کنفرانس به طور خودکار پیشبرد به دور اول پلی آف جام استنلی در حالی که 16 تیم به رقابت در بهترین پنج دور مقدماتی برای تکمیل براکت. همزمان با دور مقدماتی بالا چهار تیم در هر کنفرانس را بازی دور رابین برای تعیین بذر.

هر دو دور مقدماتی و دور رابین مسابقات بین چهار دانه وجود داشته باشد خارج از چارچوب فصل به طور منظم است که Bettman در حال حاضر تلقی می شود کامل است. که بدان معنی است که الکساندر Ovechkin و دیوید Pastrnak تقسیم خواهد شد موشک ریچارد جایزه در حالی که لئون Draisaitl خود را برنده خواهد شد برای اولین بار هنر راس جایزه با این لیگ بالاترین نقطه در کل.

هنگامی که دانه ها را نهایی NHL ادامه خواهد با آن معمولی 16-تیم قالب با تنها تفاوت در این است که کنفرانس دوباره بذر باقی می ماند یک گزینه در این نقطه است که دور اول و دوم ممکن است رقابت از طریق یک ویدئو از پنج فرمت.

چه Bettman شکست خورده را در خود اعلام کرده بود هر گونه رسمی خرما برای NHL آن را به عنوان حرکت از طریق “فاز” در بازگشت به بازی پروتکل.

در اینجا سست جدول زمانی او ارائه شده برای بازیکنان که در مرحله 1 پس از این پروتکل برای اولین بار تاسیس شد:

فاز 2: بازگشت بازیکنان به باشگاه شهرستانها به صورت غیر رسمی و داوطلبانه تمرینات. هدفمند برای اوایل ماه ژوئن است.

فاز 3: باشگاه نگه داشتن اردوگاه های آموزشی. زودتر از 1 ژوئیه و “پیش بینی” برای نیمه اول تیر ماه.

فاز 4: بازگشت به بازی. انتظار نمی رود برای شروع تا اواخر تابستان خواهد نشت به سقوط.

همچنین شامل نمی شود در حالی که هر وضوح در کدام شهرها انتخاب خواهد شد به عنوان “هاب” هر چند Bettman را تایید می کنند که دو مقصد انتخاب خواهد شد و نام 10 در دست بررسی است. این احتمال وجود دارد که دو شهر انتخاب خواهد شد از یک استخر که شامل شیکاگو, کلمبوس, Dallas, ادمونتون, لاس وگاس, لس آنجلس, مینیاپولیس, Pittsburgh, تورنتو و ونکوور.

Bettman گفت که “همه چیز به سرعت در حال تحول” و تصمیم گیری در مرکز شهرستانها نمی تواند تا زمانی که اطلاعات بیشتر در دسترس می شود به شهرستانها و مناطق همچنان به گرفتن با این بیماری همه گیر. اما به عنوان NHL معاون کمیسر لایحه دالی سیتی اعلام کرد در یک کنفرانس تلفنی در مدت کوتاهی پس از Bettman اعلام, بازار شمال از مرز خارج خواهد شد از نظر اگر دولت کانادا نمی کند آرامش خود را موظف 14 روز در قرنطینه مورد نیاز برای کسانی که وارد کشور می باشد.

دالی همچنین گفت NHL به رسمیت می شناسد مزیت بالقوه برای این تیم که متعلق به پتانسیل hub شهرستانها و احتمال قوی است که آنها را به جای رقابت در مقابل میزبان منطقه است.

پیش نویس

که در آن Bettman تحویل وضوح بیشتر بود با این پیش نویس و پیش نویس قرعه کشی — که ممکن است در حال حاضر شامل دو فاز است.

Bettman اعلام کرد که NHL انجام خواهد شد پیش نویس قرعه کشی در تاریخ 26 ژوئن و هفت تیم هستند که واجد شرایط برای بازگشت این فصل این فرصت وجود دارد را به نفع خود حقوق به شماره 1 انتخاب به عنوان به خوبی به عنوان دوم و سوم میدارد.

اگر هفت تیم درگیر ادعای سه انتخاب آن را نمی خواهد نیاز به مرحله دوم. اما اگر انتخاب زمین خارج پایین هفت, وجود خواهد داشت یک دوم قرعه کشی مربوط به این تیم است که موفق به پیشبرد فراتر از دور مقدماتی. در اصل این تیم که موفق به پیشبرد به مرحله پلی آف جام استنلی را هر یک سه درصد شانس برای برنده شماره 1 پیش نویس انتخاب.

که قرعه کشی را دور مقدماتی و دور اول پلی آف جام استنلی.

برنامه برای تست

Bettman تصریح کرد که NHL را از این مکان برای انجام این تست لازم برای از سرگیری رقابت در شروع خود را اعلام اما لیگ را به آن نیاز فراوانی برای به انجام رساندن هدف خود را.

تست را در سه مرحله و در مکاتبات با گام به سوی بازگشت به بازی. در فاز 2 و یا در حالی که انجام کوچک, تمرینات, بازیکنان, تست خواهد شد دو بار در هفته. تست هم افزایش خواهد یافت و در اردوگاه های آموزشی و یا فاز 3 و زمانی که لیگ رزومه بازی در مرکز شهرستانها بازیکنان را دریافت روزانه تست.

دالی بعد از آن گفت: در کنفرانس تلفنی با خبرنگاران گفت که یک تست مثبت لزوما نیروی عملیات برای خاموش کردن دوباره.

“بدیهی است که ما نمی توانیم در یک وضعیت که در آن ما شیوع است که توانایی ما را برای بازی. اما یک تست مثبت در طول دو ماه مسابقات را نباید لزوما به معنای پایان دادن به این مسابقات است.”

بیشتر NHL پوشش در یاهو ورزشی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی