بی وقفه صفحه نمایش, ضبط, بلوک, بنر اطلاعیه و تماس های دریافتی بر روی آی فون خود را


پس از معرفی آن در iOS 11 صفحه نمایش ابزار ضبط شده است یک راه عالی برای نشان دادن کمتر تکنولوژی زرنگ و دانا کاربران چگونه به استفاده از اپل خود را بهتر است. آن بوده است هرگز آسان تر برای نشان دادن مادر بزرگ خود را چگونه به غیر فعال کردن عکس و یا کاهش روشنایی صفحه نمایش. اما بنر اطلاعیه ها ظاهر می شود در طول ضبط شما را مجبور به شروع بیش از. آنها می توانند حتی قطع یک صفحه نمایش به اشتراک گذاری در طول یک زوم یا اسکایپ نشست.

بنر اطلاعیه ها و تماس های دریافتی می توانید برخی از ضبط صفحه نمایش کاملا وقت گیر را. اگر این ویدئو گیم پلی آن را بسیار آسان نیست برای رفتن به عقب و تکرار در بازی دستاوردهای کاملا به پایان رسیده عکس و دیگر اقدامات پیچیده. پرتاب در تماس های دریافتی که قطع صفحه نمایش ضبط شده بلافاصله صرفه جویی ناتمام کلیپ برای عکس های شما را کاملا خسته کننده تجربه.

اما همه این وقفه می تواند مانع.

دو راه اصلی وجود دارد برای جلوگیری از بنر هشدار و تماس های دریافتی از شما باعث خرابی برداری از صفحه نمایش. شما می توانید با استفاده از ساخته شده است در Do Not Disturb در کنار صفحه نمایش ضبط. دوم اگر شما جیل بریک شده شما می توانید انتخاب کردن به استفاده از یک فرار از زندان نیشگون گرفتن و کشیدن که باعث می شود این روند حتی آسان تر است. اگر شما جیل بریک گزینه 1 است همه شما نیاز است.

گزینه 1: مجموعه مزاحم نشوید به درستی برای ضبط صفحه نمایش

کلید برای گرفتن مزاحم نشوید گزینه کار درست است آن را قادر می سازد نه تنها برای قفل صفحه نمایش است اما برای صفحه اصلی و در برنامه های بیش از حد. شما می خواهید برای جلوگیری از تماس های دریافتی و همچنین. باز کردن برنامه تنظیمات ، روی ضربه بزنید بر روی “مزاحم نشوید” پس از آن تنظیم شده و تنظیمات قبل از تبدیل DND ،

  1. آمار “همیشه” در سکوت بخش است. این بلوک تماس های دریافتی و اطلاعیه زمانی که آی فون خود را قفل شده است و یا قفل شده است. به طور پیش فرض آن را به مجموعه “در حالی که آی فون قفل شده است.”
  1. در تلفن ضربه بزنید بر روی “اجازه می دهد تا تماس از” است که مجموعه را به “مورد علاقه” به طور پیش فرض. اگر شما هیچ علاقه های شما مجموعه ای برای گوشی های, برنامه, شما ممکن است مجبور به نگرانی در مورد این اولویت مگر اینکه آن را بر روی “همه” و یا مجموعه ای برای گروه خاصی از مخاطبین. در هر صورت مطمئن شوید که آن را می گوید “هیچ کس” به مسدود کردن تمام تماس.
  1. آخرین اولویت برای تنظیم “تماس های مکرر” سوئیچ. به طور پیش فرض آن را جابجا کنید بنابراین شما می خواهید به آن را خاموش. با آن را در هر زمان که کسی که در مخاطبین خود را حلقه شما دو بار در یک ردیف در ظرف سه دقیقه دوم هم موفق خواهد بود و خراب خواهد شد روی صفحه نمایش خود را ضبط. فقط توجه داشته باشید که این تنظیم را روشن نمی کردن ممکن است به جلوگیری از تماس های اضطراری از طریق شکستن.

با آن سه چیز مناسب مجموعه, شما هم اکنون می توانید ضربه بزنید بر روی سوئیچ برای “مزاحم نشوید” در بالا به ضامن آن است. اگر شما مزاحم نشوید کنترل راه اندازی در مرکز کنترل شما می توانید در آن برای شروع و متوقف کردن DND بیشتر به راحتی. و یا شما می توانید با استفاده از Siri به آن را روشن و خاموش کنید. با این حال شما ضامن آن را روشن و خاموش شما رایگان برای ضبط روی صفحه نمایش خود را دست نخورده.

گزینه 2: به طور خودکار فرآیند با یک نیشگون گرفتن و کشیدن فرار از زندان

اگر شما یک آی فون جیل بریک رایگان وجود دارد نیشگون گرفتن و کشیدن شما می توانید نصب را قادر می سازد که مزاحم نشوید به طور خودکار در حالی که صفحه نمایش ضبط. اگر دوست دارید مجموعه ای از-آن-و-فراموش-این گزینه این یکی را کامل و پس از آن نوبت DND در حالی که ضبط و تبدیل آن را به عقب زمانی که شما انجام می شود. نه خارج از مخزن مورد نیاز است تا آن را آسان به راه اندازی.

مرحله 1: مجموعه خود را مزاحم نشوید تنظیمات به درستی

پس از این نیشگون گرفتن و کشیدن ما نصب Gilshahar7 را DNDMyRecording است که یک مجموعه-آن-و-فراموش-این ابزار آن را به عنوان به زودی به عنوان شما آن را نصب کنید. هر زمان که شما شروع به یک صفحه نمایش ضبط خودکار آن را فعال مزاحم نشوید برای شما. سپس هر زمان که شما توقف ضبط آن را به نوبه خود مزاحم نشوید حالت خاموش دوباره. اما مطمئن شوید که آن را مسدود کردن تمام بنر اطلاعیه ها و تماس های دریافتی از خراب خود را با صفحه نمایش, ضبط, شما نیاز به راه اندازی DND به درستی که شما می توانید با استفاده از گزینه 1 بالا.

مرحله 2: نصب DNDMyRecording

در هر دو Cydia یا Sileo جستجو برای “dndmyrecording” و سپس انتخاب DNDMyRecording نیشگون گرفتن و کشیدن از نتایج. بعد اگر با استفاده از Cydia آمار “نصب” و سپس “تایید می کنند.” برای Sileo شما شیر “دریافت” پس از آن باز خود را “صف” و کلید “تایید می کنند.” در حال حاضر در هر برنامه پس از نصب پس از اتمام انتخاب کنید “راه اندازی مجدد اراضی تسخیر شده در ساحل.”

مرحله 3: استفاده از DNDMyRecording برای پاک کردن صفحه نمایش ضبط

DNDMyRecording آثار حق کردن خفاش هنگامی که آی فون خود را resprings بنابراین شما لازم نیست برای انجام هر چیزی از این نقطه است. آن را روشن مزاحم نشوید هنگامی که شما در حال ضبط صفحه نمایش و سپس خاموش هنگامی که شما به پایان ضبط ویدئو. اما اگر شما انتظار یک تماس ضروری و یا یکی دیگر از هشدار شما همیشه می توانید غیر فعال کردن مزاحم نشوید به صورت دستی از تنظیمات مرکز کنترل یا سیری.

در حالی که ما در موضوع ضبط صفحه نمایش, آیا شما می دانید شما می توانید خلاص شدن از حباب های قرمز و یا نوار در حالی که ضبط در آی فون خود را ؟ در واقع چندین راه وجود دارد آن را بکشید و آن را می تواند انجام شود حتی اگر دستگاه شما نیست جیل بریک.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif با Amboy Manalo/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>