پیچ در پیچ حرفه ای از رایان Fitzpatrick نگاه به دنباله پس از 2013 فصل. او فقط می خواهم پیچیده یک فصل با Tennessee Titans یک سال پس از قطع شدن از لوایح بوفالو. او شروع به پرسش عمر از کار خود را به عنوان او سوار به نشویل از خانه اش در گیلبرت آریزونا.

نیک هیل یکی از Fitzpatrick سابق فوتبال دبیرستان هم تیمی بود همراه برای سوار شدن و خواسته دیرین خود را از دوستان اگر او خواهد بود خوشحال با NFL حرفه ای اگر او هرگز یکی دیگر از بازی.

“آره. کاملا خوشحال می شوم که با من حرفه ای” فیتزپاتریک گفت: Hale. “وقتی که من پیش نویس, من فقط می خواستم یک jersey. هنگامی که آنها به من کشباف مثل من فقط امیدوار بود که آنها را نگه داشته و من در این تیم است.

“من احتمالا می تواند حرکت خانواده من یک بار دیگر” او ادامه داد. “من احتمالا بازنشسته پس از آن.”

لحظه ای که در حال حاضر تنها علامت نیمه راه در Fitzpatrick تعجب آور NFL حرفه ای. او پس از بازی یک فصل با Houston Texans دو آتشین فصل با New York Jets دو فصل با Tampa Bay Buccaneers و در حال حاضر سر به سال دوم خود را با میامی دلفین ها.

“من قطعا فکر می کردم که احتمالا نزدیک به دم ای از نقطه میانی,” فیتزپاتریک می گوید در حال حاضر. “اما آن را به خوبی کار می کرد.”

فیتزپاتریک می داند 2020 فصل متفاوت خواهد بود. دلفین ها پیش نویس توا Tagovailoa در دور اول و فیتزپاتریک در حال حاضر به نام جوان کارفرمایی به ارائه عقل خود را. با همه که تجربه همه که دانش ساخته شده است تا بیش از کار خود را Fitzpatrick نمی خواهید آن را به رفتن به زباله. او می خواهد به جوان QBs در میامی به یاد بگیرند که خوب و بد را از او.

“من به اندازه کافی اشتباهات برای همه آنها ترکیب در حرفه خود” فیتزپاتریک می گوید. “من دوست دارم آنها را از من یاد بگیرند به جای بیرون رفتن و اشتباهات مشابه.”

آینده نامشخص

فیتزپاتریک هرگز بزرگترین هرگز سریعترین و قدرتمند ترین player در این زمینه است. درایو خود را اما نگه داشته است او در لیگ. و این ذهنیت به او کمک کرد تا حرکت نامشخص شغلی و نگه داشته و او را در NFL برای بسیار طولانی تر از هر کسی انتظار می رود.

“زندگی حرفه ای من بوده است بسیار متفاوت تر از بسیاری از بچه ها” فیتزپاتریک می گوید: در حال حاضر به دنبال بازگشت در فوتبال حرفه ای سفر آغاز شد که در سال 2005. “من به نوعی از اطراف و همیشه یک راه یا دیگری به پایان رسید تا در صف شروع. بنابراین من می گویند زندگی حرفه ای من بوده است بسیار منحصر به فرد است.”

فیتزپاتریک می داند Tagovailoa انتظار در بال شروع به هنگامی که او را سالم و نژاد یک سطح جدید از عدم قطعیت. او نمی داند چه 2020 فصل را به ارمغان خواهد آورد و نه نشانی از او می دانم که چه اتفاقی خواهد افتاد پس از آن. تنها چیزی که او می داند که او نمی خواهید به توقف بازی است.

“من عاشق بازی فوتبال است. من عاشق بودن در کنار بچه ها و رقابت از آن,” او می گوید. “به طوری که یک نفس راه گفت: من هنوز نمی دانم آنچه که من قصد دارم به انجام است.”

Ryan Fitzpatrick showed enough at Harvard to get drafted in the NFL. (AP Photo/Adam Hunger)
رایان Fitzpatrick نشان داد به اندازه کافی در دانشگاه هاروارد برای دریافت پیش نویس در NFL. (AP Photo/آدم گرسنگی)

مبارزه به بالا

پشتکار تجسم Fitzpatrick حرفه ای. او مبارزه را شروع به کار در دبیرستان تحت فشار قرار دادند تا خود را به بالا از دانشگاه هاروارد نمودار عمق و رفت و از یک نسخه پشتیبان تهیه برای شروع در هر توقف در NFL حرفه ای.

بسیاری از این ذهنیت فیتزپاتریک می گوید, می آید از دوران کودکی خود را در خانواده از چهار پسر. همه چیز از یک رقابت ورزشی در حیاط خلوت پرتاب سنگ در صندوق پستی در میز شام خوردن. هیچ چیز را به او واگذار شد. اگر او نبود کار سخت او نمی تواند برنده.

او با استفاده از آن را به تسخیر خود مانع اول به عنوان یک تازه وارد در هایلند دبیرستان خود را در شهر گیلبرت آریزونا که در آن او تا به حال به ضرب و شتم از یک بزرگتر و قوی تر مسلح کارفرمایی از یوتا به نام Trey وارنر. حتی اگر Warner شبیه بهتر چشم انداز بر روی کاغذ کوهستانی سر مربی مایک Reardon به Fitzpatrick یک فرصت برای شروع به کوه در می رم یک سکه قبل از اولین بازی این فصل است. هر بازیکن خواهد بازی نیم قبل از Reardon برداشت کامل-زمان استارت.

فیتزپاتریک گفت: Reardon او می خواهم بازی نیمه اول پس از برنده شدن در یک بازی شیر یا خط سکه و او ثابت کرد تقریبا بلافاصله او مرد جوان برای این کار است. او انداخت زمین نشستن کامل هواپیما در اولین بازی از بازی و رهبری کوهستانی به 14 نقطه منجر شود در حاصل کار دو تیم. Reardon گفت: او می دانست که Fitzpatrick خواهد بود Highland فصل طولانی استارت به زودی پس از وارنر وارد بازی.

“این همیشه ریشه دوانده در من به outwork پسر بعدی” فیتزپاتریک می گوید. “و این بود که یکی از اولین لحظات احتمالا برای من که در آن چیزی بود که من نیاز به انجام این کار و می خواست انجام دهد.”

نام مستعار “FitzMagic” ممکن است متولد شده اند در بوفالو اما در دبیرستان هم تیمی ها و مربیان استدلال می کنند آن آغاز شد و در گیلبرت. Reardon تماشا فیتزپاتریک “به نوبه خود مرغ [expletive] به سالاد مرغ” با وحشی می اندازد و حماسه comebacks در کوهستانی. به عنوان یکی از Reardon به یاد می آورد فیتزپاتریک نورد به خارج hashmark در سمت راست از میدان در بازی مقابل کوهستانی بزرگترین رقیب همیلتون و انداخت 25-حیاط عبور مخالف hashmark برای اولین بار پایین.

“من ایستاده بود کنار من دفاعی هماهنگ کننده” Reardon می گوید: “ما فقط یک نگاه در هر یک از دیگر و رفت, ‘القدس [expletive]. که یک NFL منتقل می کند.’ “

برخی از آن است که ذاتی رقابت که فیتزپاتریک در ادامه نسبت به تربیت او, اما آن را نیز آرام رفتار در مواجهه با سختی چیزی است که از دست داده می شود که تعریف خود را از فوتبال حرفه ای است. او کشیده کردن “بزرگترین گشت در دانشگاه هاروارد تاریخچه فوتبال” با توجه به دانشگاه هاروارد سر مربی تیم مورفی به عنوان یک مقام ارشد در برابر قهوه ای است.

فیتزپاتریک فکر نمی کنم زرشکی از دست داده بودند و حتی زمانی که دانشگاه هاروارد trailed قهوه ای با 21 امتیاز در بازی دوم از فصل 2004. او بیرون آمد و در نیمه دوم led چهار متوالی به ثمر رساند درایو و برنده وحشی 35-34 بازی که مشتعل 10-0 فصل است.

The Rams were the first of eight teams Ryan Fitzpatrick would quarterback in his career. (Photo by Dilip Vishwanat/Getty Images)
قوچ اولین کسانی بودند که از هشت تیم رایان Fitzpatrick خواهد کارفرمایی در حرفه خود. (عکس دیلیپ Vishwanat/گتی ایماژ)

از هفتم-انتخاب دور به NFL استارت

که هویت انجام شده به NFL به سرعت بیش از حد. قوچ محوری Fitzpatrick به یک هفته 12 بازی در برابر تگزاسی هفت ماه پس از گرفتن او را 250 کلی در پیش نویس NFL. فیتزپاتریک راه می رفت به یک اجتماع افراد یک تیم پس از قوچ’ دو quarterbacks مجروح شدند و تحویل الکتریکی اولین. قوچ به ثمر رساند 30 امتیاز حاصل کار دو تیم پس از پشت فیتزپاتریک از جمله 56-حیاط برنده touchdown تصویب به Kevin Curtis در وقت اضافه.

“این زمانی است که شما می دانستم که او می تواند بازی در لیگ و رفتن به گذشته می گوید:” استیو Fairchild این قوچ’ هماهنگ کننده توهین آمیز از 2003-05.

Fitzpatrick’s حرفه ای مشکلاتی روبرو تقریبا به عنوان به سرعت به عنوان آن مومی — او دو بازی آینده دو فصل — اما او آمد خود را زمانی که او امضا شده با اسکناس در سال 2009. او در زمان شروع کار خوب در سال 2010 که در آن افسانه “FitzMagic” شهرت. فیتزپاتریک امضا شش سال $59 میلیون تمدید قرارداد میدوی را از طریق فصل 2011 پس از پیشرو صورتحساب به یک 4-2 شروع که شامل یک پنج-touchdown-رانندگی نیمه دوم در برابر اظهارات اوکلند و حماسه باز گشت به شکستن 15 بازی از دست دادن رگه در برابر میهن پرستان جدید انگلستان.

پایین NFL حرفه ای آمار به عنوان به سرعت به عنوان اوج. پس از یک زن و شوهر از بد Fitzpatrick اجرای منجر به دوم متوالی 6-10 فصل صورتحساب او را قطع. آن را سخت به ترک بوفالو پس از چهار فصل — فیتزپاتریک می گوید آن را واقعا احساس می کردم که خانه را برای او — و ریشه کن کردن خانواده اش دوباره اما قدرت خانواده اش سوخت طول عمر خود.

او به ملاقات همسرش لیزا در دانشگاه هاروارد خواست با او ازدواج در مک دونالد پارکینگ و در حال حاضر افزایش هفت فرزند خود — همه از آنها متولد شده در شهرستان های مختلف. حرکت در بسیاری از مواقع سخت است او می گوید: اما لیزا همیشه دیدم هر شهر جدید, خانه جدید جدید جامعه به عنوان یک ماجراجویی برای خانواده خود را.

“من هرگز تجارت آن را برای هر کس دیگری را حرفه ای” فیتزپاتریک می گوید: “من لذت می برد در هر مرحله از این سفر که من شده است.”

Fitzpatrick’s حرفه ای نمی جرقه دوباره تا جت معامله برای او در سال 2015 به عقب Geno اسمیت. گیرنده گسترده براندون مارشال بود عظیم رزرو در مورد Fitzpatrick و نگران جت وحشتناک خواهد بود اگر آنها تا به حال به بازی Fitzpatrick بیش اسمیت.

“او خیلی بد شد باور نکردنی” مارشال می گوید. “من به یاد داشته باشید به دنبال او مانند” چرا این شخص در NFL? ما دچار مشکل هستند اگر Geno پایین می رود.’ “

اما زمانی که پایان دفاعی IK Enemkpali پانچ اسمیت در فک در اتاق قفل Fitzpatrick یک بار دیگر تبدیل به یک استارت در یکی از عجیب ترین صعود در تمام دوران است.

“هر کس در سازمان مانند ” ما فصل را بیش از’ ” مارشال می گوید, یادآوری حادثه.

فیتزپاتریک می گوید: او متنفر راه او به دست آورده اما می دانستم که او نیاز به بهترین استفاده را از این فرصت را به ادامه کار خود را. پشت Fitzpatrick رهبری جت به پایان رسید 10-6 که فصل شد و زمزمه دور از برگشتی.

“از اولین کلمات او صحبت کرد که ما استارت زمانی که او پا در ازدحام آن اعتماد به نفس” مارشال می گوید. “در آن بود ‘بچه های ما در حال رفتن به خوب, ما در حال رفتن به بیش از خوب است.’ و شیمی بلافاصله شروع به فرم.”

‘من عاشق سرسره’

Fitzpatrick’s زمان با جت به پایان رسید ضعیف قرارداد طولانی holdout در سال 2016 خراب offseason شیمی برای جرم با توجه به مارشال — و نیویورک نیست دوباره ثبت Fitzpatrick پس از 5-11 فصل است. اما بسیار شبیه او همیشه فیتزپاتریک بازگشت یک بار دیگر با Buccaneers.

در فصل دوم خود را در خلیج تمپا او را تا سه بار متوالی 400-حیاط عبور بازی و تبلیغ یکی از بهترین postgame لباس در حافظه اخیر که میپوشید DeSean Jackson لباس به تریبون.

“فقط یکی دیگر از حلقه در coaster غلتکی, شما می دانید؟” فیتزپاتریک می گوید. “اما من دوست دارم زیر لیوانی غلتکی. آنها مقدار زیادی بیشتر سرگرم کننده هنگامی که آنها نه فقط مستقیم به جلو — هنگامی که آنها رو با سرعت و برخی از نرخهای پایین و برخی از حلقه ها.”

فیتزپاتریک هرگز نقش کارفرمایی حق رای دادن تا کنون در حرفه خود. و در 37 سال, او می داند که این مربی نقش شروع می شود در حال حاضر با Tagovailoa. اما Fitzpatrick حرفه ای هنوز چند لحظه ای از شکوه و عظمت چپ خود را در 16 فصل است.

“چه کسی می داند که شما می دانید؟” فیتزپاتریک می گوید. “کسی چه می داند؟”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی