Steve Kerr has rarely shied away from speaking about social issues. (Photo by Daniel Shirey/Getty Images)
استیو کر به ندرت خودداری از صحبت در مورد مسائل اجتماعی. (عکس از Daniel Shirey/گتی ایماژ)

استیو کر نمی توانید به تماشای آن Stan Van Gundy نیاز نیست.

بسیاری از مردم سیاه و سفید باید به دور از آن را به دلیل تماشای یک ویدئو از یک آمریکایی آفریقایی تبار کشته شدن دست دولت نوار دور در روح خود و دولت از ذهن است که این اتفاق می تواند در هر نقطه با بسیار کمی مراجعه کنند.

زانو به گردن جورج فلوید تا زمانی که نفس خود را دور گرفته شده است.

گرگوری McMichael و پسرش, تراویس شارژ در گرجستان با جنایت و قتل و تشدید حمله در مرگ هل دهنده Ahmaud Aubery که به ضرب گلوله کشته شد سه بار.

Kerr, سه بار قهرمانی مربی طلایی رزمندگان امور خارجه نیست ،

Van Gundy یک مربی موفق در چند توقف نیست یا.

اما آن را متوقف کرده و آنها را از احساس خشم و انجام کاری درباره آن.

هر دو صریح مربیان درگیر شده اند با بازیکنان ائتلاف که تاسیس شد در سال 2017 در پی khezri تصمیم به زانو زدن در طول سرود ملی در اعتراض به خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار.

ائتلاف با ارسال نامه ای به دادستان کل ویلیام بار پس از فیلم Aubery مرگ پدید آمده و خواستار دستگیری McMichael و پسرش و کر و Van Gundy امضا سند است.

Aubery کشته شد Feb. 23 گفته چون او شبیه یک مظنون را که متعهد شده بود یک سری نمیتوانیم در این منطقه است. در ابتدا هیچ اتهام بودند ظ توسط Glynn شهرستان (Ga.) اداره پلیس.

شاید با توجه به فشار افکار عمومی قدرت رسانه های اجتماعی و شاید یک سند شامل 64 امضا McMichael و پسرش بودند در نهایت دستگیر و به اتهام.

مربیان’ امضا شروع با یک متن از Van Gundy به Kerr در مورد سند اما این اولین بار نیست یا بوده است مایل به صحبت کردن در مورد بی عدالتی در امریکا است.

کر می تواند فروتن و deprecating در طول حذفی, اخبار همایش ها, مطالعه, اتاق و ارائه شوخ طبعی با بهترین آنها را. اما بر این او به عنوان ظریف به عنوان یک پتک.

“من فکر می کنم همه شما باید انجام دهید این است عنوان خوانده شده داستان به درک که وحشتناک بود عمل می کنند و متاسفانه یک داستان است که همه بیش از حد آشنا در کشور ما” کر گفت Yahoo Sports به تازگی.

“ما باید برای انجام کاری در مورد آن. من فکر می کنم به ویژه در … سفید مردم نیاز به ایستادن و می گویند ما نمی خوای ایستاده بود. همه ما باید انجام دهید این است که تصور کنید اگر این نقش ها معکوس شد نژادها معکوس شد, این امر می تواند یک نتیجه کاملا متفاوت.”

کر است یک علاقه شخصی در تفنگ خشونت و پیشگیری از آن. پدر مالکوم کر شد, ترور در لبنان در سال 1984. سالمند کر بود و استاد و رئیس جمهور در دانشگاه آمریکایی بیروت.

استیو به نام تفنگ مقررات ماده “حس مشترک” و همچنین معتقد است که بزرگترین مسئله در این کشور است.

“[و] هنگامی که آن را به نژاد پرستی آن را به خصوص دشوار است” کر گفت. “همین دلیل است که من امضا نام من است.”

حوادث به نظر می رسد به موسیقی پاپ غالبا نام غیر مسلح مردانی که برای اولین بار تبدیل به قربانیان و سپس هشتگهای و سپس به نحوی از طریق تحقیقات از چیزهایی است که مربوط به مرگ خود را به جرم مرگ آنها.

این کشور به سختی می تواند قرار دادن ذهن خود را در اطراف این فیلم از Aubery مرگ و گرفتن آن نفس جمعی قبل از موج بعدی برخورد با این فیلم فلوید را نگران کننده مرگ که شامل چهار مینیاپولیس افسران پلیس.

“من نمی تماشای فیلم. بیش از حد دشوار است, هم دردناک” کر گفت. “من در مورد این شرایط و پس از آن من سعی می کنم حداقل به اضافه کردن نام من به هر چیزی که ممکن است قادر به کمک در برخی از راه مثبت است.”

کر و Van Gundy درک بار از نژاد پرستی است که دامنگیر جامعه سیاه و سفید.

به عنوان آنها رفته خود را از طریق مربیگری حرفه و یا حتی فقط سالخورده به عنوان آنها آن را دیده ام دست اول.

“من هرگز ملاقات یک سیاه پدر و مادر که ندارد به نشستن بچه های خود را و صحبت کردن با آنها بسیار به طور مستقیم در مورد چگونه شما مقابله با پلیس اگر شما متوقف شد” Van Gundy گفت. “‘شما انجام این کار و این طوری که شما می آیند خانه زنده است.’ من شروع به گرفتن بیشتر از آن در زندگی حرفه ای من. من مانند مقدس [expletive]. من هرگز یک بار به صحبت بچه ها من در مورد آن و یا احساس نیاز به. اگر بچه من رو کشیده بیش از آن بود که آنها سزاوار به طول کشیده. حتی اگر آنها دهن خاموش هیچ کس تو ساقه آنها را.”

Van Gundy مذاکرات با صراحت در مورد نژادپرستی نظاممند است که شایع است در سراسر کشور اما کر عمیق تر می رود.

Stan Van Gundy has worked with Anquan Boldin of the Players Coalition. (Photo by Rob Foldy/Getty Images)
Stan Van Gundy کار کرده با Anquan Boldin از بازیکنان ائتلاف. (عکس توسط راب Foldy/گتی ایماژ)

“بیایید آن روبرو هستند, ما یک ملت بر برده داری تاسیس” او گفت:. “اگر ما فکر می کنیم که چون برده داری لغو شد که پایان آن ما فقط نابینا به واقعیت از آن است. جامعه مدرن است که به طور مستقیم تحت تاثیر قرن ها از نژاد پرستی و برده داری.

“شما فکر می کنم از تاریخ چه برده داری را به [مردم] پاره شدن خانواده ها از هم جدا, از بین بردن شبکه های اجتماعی از جوامع و چیزهایی که کراوات مردم با هم و اجازه می دهد آنها را به شکوفا.”

با بازیکنان مانند Andre Iguodala و دیوید وست در رزمندگان در سال های اخیر کر شده است قادر به تعامل با بازیکنان خود را در بحث و گفتگو در مورد مسابقه هر زمان که مسائل را — که شده است بیش از حد اغلب.

“راه من احساس می کنم به عنوان یک فرد سفید … ما همه در حال اجرا ماراتن و ما گفته ایم تمام جوامع آفریقایی آمریکایی دریافت نمی کنید برای شروع تا زمانی که ما در نیمه راه وجود دارد. در 13 مایل خوانده شده را علامت شما را وادار به شروع” کر گفت. “در پایان افرادی مانند که در آن شما بچه ها ؟ که اساسا چرا تاثیر تجربه آمریکا شد و پس از آسیب رساندن به. تاثیر احساس هر روز امروز در هزار راه.”

کر می داند آزادی در چگونه او می تواند رویکرد این موضوعات. خلوص او است مورد ستایش قرار داد به عنوان طراوت همراه با تاتنهام مربی Gregg Popovich را بلانت نیروی صداقت در مسائل سیاسی و همچنین.

او می داند که آمریکایی آفریقایی مربیان مجاز نیست که نوع ارز publicly.

“که فقط یک راه متفاوت برای توصیف سفید امتیاز” کر گفت.

یک مقام عالی رتبه آمریکایی آفریقایی NBA اجرایی تکرار کر کلمات, اما تصمیم گرفت تا نام خود را در رکورد به همین دلیل.

“مرگ غم انگیز رخ داده است که در هر دو جورجیا و مینه سوتا فقط شواهد بیشتری است که این کشور هنوز هم به دور از واقعی برابری گفت:” یاهو ورزشی. “به عنوان یک ملت ما هنوز هم ترس به بحث باز و صادقانه در مورد درمان متفاوت است که مردم از رنگ دریافت در مقایسه با سفید پوستان است.

“به عنوان سیاه و سفید آمریکایی ها ما را به ادامه مبارزه با سن کلیشه های نژادپرستانه و نمایش ها در هر گوشه ای از زندگی ما است. اگر در این مسابقه از این قربانیان معکوس شد چه گفتمان و واکنش در کشور ما؟”

پاسخ متاسفانه به نظر می رسد بیش از حد آشکار و ساده است.

مردم سیاه و سفید نمی دانید که چگونه مکالمات برگزار شد در تنظیمات که اصلا شامل آنها است. وجود دارد هیچ راهی برای دانستن اینکه اگر همدلی نمایش داده شده در مقابل آنها سازگار است یا راحت است.

“من فکر می کنم بسیاری از افراد در دایره من می تواند صحبت در مورد این مسائل ما را به وحشت انداخته. و پس از آن ما حرکت می کند. حرکت به روز بعد” کر گفت. “طبیعت انسان است که به زندگی می کنند زندگی خود را, مراقبت از خود, مراقبت از خانواده خود را.

“هنگامی که شما چیزی هولناک, شما می خواهم به انجام کاری درباره آن. اما زمانی که شما در آن زندگی می کنند زمانی که آن را در حیاط خلوت خود را نه فرزندان خود را, آن را آسان تر برای همه چیز را به اسلاید. حتی وقتی مردم خشمگین هستند.”

کر مکث برای یک ثانیه به جمع آوری افکار خود را.

“خشونت همچنان ادامه دارد.”

دو مربیان پیاده روی یک خط خوب است. آنها می دانند که با اضافه کردن نام خود را به یک لایه اضافی از اعتبار به بازیکنان ائتلاف تاسیس توسط بازیکن سابق NFL Anquan Boldin و پرستاران دفاعی پشت مالکوم Jenkins, اما آنها نمی خواهند به co-opt علل و کار ائتلاف انجام داده است.

“من در واقع انجام می شود بسیار کمی” Van Gundy گفته ورزشی یاهو. “من واقعا نمی خواهید به جلو فکر نمی کنم من باید با این. من می خواهم به من قرض بدهید نام من به حمایت از آنها را تا آنجا که حمایت از این مسائل است.”

اما او انجام داده بیشتر از آن, نوشتن, op-eds, برای مجله تایم و از نزدیک به مطالعه مبارزات سیاسی به ببینید که در آن سهم خود را می تواند مفید — و اگر برنده نیست به احتمال زیاد گزینه گرفتن یک صندلی در جدول با تصمیم گیرندگان است, بهترین چیز بعدی.

Van Gundy رفت و به یک مرکز تادیبی در نزدیکی دایتونای فلوریدا و تدریس یک کلاس در مورد مسائل ورزشی در هر پنج شنبه قبل از همه گیر همه چیز تغییر. Jeff Van Gundy و برادرش ESPN مفسر آمد و به عنوان یک سخنران مهمان در طول استن هفته گذشته و به نام هفتگی کلاس “خود را بهترین رویداد اجتماعی از هفته است.”

استن gushes مورد Boldin سه بار نرم افزار کاسه که بازنشسته شد در سال 2016 پس از یک فصل نهایی با شیرها دیترویت. Van Gundy بود دیترویت پیستونز تیم رئیس جمهور و سر مربی.

“Boldin بازنشسته با سال خوب را در سمت چپ او چرا که او می خواست به صرف وقت خود را به این” Van Gundy گفت. “این سخت است نه به الهام گرفته شود کسی مانند آن.”

Van Gundy مهاجرت به فلوریدا پس از اخراج توسط پیستون در سال 2018 غواصی عمیق به مرکزی فلوریدا مسائل. او همراه Boldin در سفر به فلوریدا حقوق مرمت ائتلاف هل دادن متمم 4 — به تصویب رساند که به کمک نزدیک به 1.4 میلیون محکوم felons که تکمیل همه شرایط تبدیل شدن به واجد شرایط برای رای دادن.

“Boldin مالکوم جنکینز سرمایه گذاری زیادی از وقت خود را در آنها به دولت خانه و لابی مردم” Van Gundy گفت. “آنها می دانند که چه می خواهند. عدالت کیفری اصلاحات. برابری مسائل گرفته اند و آنها را کمی به آموزش و پرورش همه چیز است.”

Van Gundy دیده است Boldin لابی برای عادلانه تر قوانین مبارزه در برابر دادن نوجوانان زندگی بدون آزادی مشروط و تلاش برای پایان دادن به پول نقد وثیقه سیستم و صدور حکم اجباری.

Van Gundy بدست یکی از بازیکنان سابق کوئنتین Richardson نیز درگیر است. ریچاردسون امضا و نام خود را به ائتلاف سند فراخوانی برای اقدام در Aubery مرگ و تعدیل بحث با Boldin در اورلاندو در juvenile justice سیستم.

بازیکنان Van Gundy مربی در دیترویت مانند توبیاس هریس مارکوس موریس و Reggie Jackson نیز فعال بوده است با بحث و پیشنهادات خود را در مسائل اجتماعی.

Van Gundy دیده است Boldin برای تماس بهتر آموزش جذب و انتخاب ماموران پلیس به دلیل تیراندازی از مردم از رنگ.

“آنها با وکلا که در واقع می تواند پیشنهاد شد. این است که گروه های مختلف,” Van Gundy گفت. “من هرگز دیده می شود ورزشکاران در حال حاضر واقعی لایحه به مجلس. آنها در علف های هرز و انجام کار. آنها کمک کند اما آنها در حال آنهایی که رانندگی دستور کار است.”

او می خواهد برای دریافت NBA بیشتر درگیر با بازیکنان ائتلاف اما اذعان می کند این می تواند یک کار دشوار به دریافت بسیاری در همان صفحه و گفت: “آن را تبدیل به یک نفس چیزی. فوتبال, مقابل, بسکتبال که نام جلو رفت.”

Van Gundy می خواهد در مقابل تیم در اردوگاه های آموزشی برای دریافت Boldin در ارتباط با بازیکنان اگر مقابل دفاتر و مالکیت متمایل هستند.

Van Gundy به یاد می آورد, آوردن دکتر مایکل اریک Dyson یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه جورج تاون و دیترویت, مادری به صحبت می کنند به تیم خود.

پس از صحبت با پیستون به مدت سه ساعت در موضوعات مختلف یک بازیکن مطرح خود را به دست با یک سوال برای Dyson.

“به عنوان یک فرد چه می توانم انجام دهم؟” جان Leuer خواسته ؟

Dyson پاسخ: “به عنوان کسی که با این نسخهها کار از نزدیک با مردم رنگ هر روز شما باید به خود بگویید مردم و دوستان خود [چگونه] در آن است. زمانی که خارج از نظر رنگ یا شوخی انداخته است و شما باید [آنها را بررسی کنید]. این ‘هی برخی از بهترین دوستان من هستند, سیاه, چیز, را, ‘آنها را به همان اهداف که شما و من و هر کس دیگری.'”

اهداف در حال دویدن در یک محله و یا انجام دنیوی فعالیت های روزمره و بدون ترس.

و یا قادر به صرفا وجود دارد در جهان امروز بدون هیچ گونه نگرانی در مورد تبدیل شدن به یک دشمن از دولت به دلیل رنگ پوست.

“اگر شما نمی توانید کراوات تمام این چیزهایی که از گذشته با هم با آنچه امروز اتفاق می افتد, شما فقط کور” کر گفت.

نیست عدالت قرار بود ؟

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی