پس از ” من عاشق پول من بیهوده گویی و اشعه LHP بلیک اسنل قطره عامل برای اسکات بوروس

Tampa Bay Rays آس بلیک اسنل است جابجا عوامل و انتخاب خود را برای نمایش جدید است که بسیار در خط با کسی که فقط عناوین ساخته شده برای بیهوده گویی در مورد امتناع از قطع پرداخت.

اسنل استخدام اسکات بوروس خود را به عنوان عامل جدید بعد از اینکه قبلا ارائه شده توسط Apex بیس بال با توجه به Tampa Bay Times’ sportsnet.

به عنوان بسیاری از طرفداران بیس بال آگاه هستند بوروس است که به طور معمول مورد علاقه عامل برای بازیکنان به دنبال به حداکثر رساندن رایگان خود عامل paydays. از 12 بزرگترین معاملات در امضا رایگان آژانس در زمستان سال گذشته هفت بودند مذاکره با بوروس و بالغ بر بیش از 1 میلیارد دلار در تضمین (از جمله یک رکورد $324 میلیون دلار برای Gerrit کول).

به عنوان Topkin اشاره اسنل تغییر در نمایندگی عجیب بهنگام داده شده است که او امضا پنج سال 50 میلیون دلار فرمت با اشعه از یک سال پیش. ترین عامل تغییرات به عنوان یک قرارداد جدید نزدیک است هر چند این فقط می تواند بازتابی از محیط زیست اسنل دیدن است قبل از اینکه او را در حال حاضر.

او ساخته شده است که چشم انداز بسیار روشن در طول یک حرکت یا کشش ناگهانی جریان چند هفته پیش.

اسنل به خود جلب کرد, انتقاد نظرات به حرکت یا کشش ناگهانی

اسنل شد آواتار برای بازیکن خواسته در چشم بسیاری از گاه به گاه ناظران هنگامی که او پاره به MLB اصرار بر کاهش بیشتر بازیکنان حقوق آن را به عنوان تلاش برای بازی در یک فصل در میان coronavirus بیماری همه گیر.

به طور خاص اسنل نبود مبارک با ایده خطر سلامت خود و آینده شغلی برای پول قابل توجهی کمتر از او به توافق.

گوشت اسنل نظرات:

“خانواده باید درک مرد برای من به رفتن برای من به قطع پرداخت نشده است زیرا خطر از طریق سقف آن کوتاه فصل کمتر پرداخت.

“من باید پول من. من بازی نیست مگر اینکه من مال من باشه ؟ و این است که تنها راه آن است برای من. مثل من متاسفم شما بچه ها فکر می کنم متفاوت اما خطر این است که راه جهنم بالاتر و مقدار پول من است, راه کاهش, چرا من فکر می کنم در مورد انجام آن ؟ مثل شما می دانم که من هستم فقط من متاسفم.”

کسانی که افکار بیشتر یا کمتر تایید شده توسط امثال برایس هارپر و نولان Arenado هر چند آنها هنوز هم گرفتار مقدار زیادی از توپخانه ضد هوایی از کسانی که نمایش زمان کار بست به عنوان بازیکن حریص بودن در یک بیماری همه گیر.

البته این انتقادات از اسنل و بازیکنان باید بیشتر نادیده گرفت که او یک کار که در آن در دراز مدت سلامت ریه کلیدی است که در دراز مدت اثرات COVID-19 (یک عفونت ریه) هستند و هنوز مشخص نیست که لیگ را به نظر می رسید مایل به قبول چند coronavirus موارد به عنوان هزینه انجام کسب و کار.

MLB صاحبان روشن ساخته اند که چگونه بی علاقه آنها در بازی یک فصل است که در آن ظاهرا آنها از دست دادن پول در حالی که بازیکنان تردید دارند که ادعا می کنند زمانی که در لیگ نگه می دارد آن کتاب بسته شده است. صاحبان نیستند آنهایی که در مواجهه با خطرات فیزیکی از بازی فصل در طول همه گیر اما اصرار خود در بهره مندی از آن را — در حالی که موعظه کشور نیاز به بیس بال بازگشت — کمک کرده است تا جرقه یک کار نبرد.

Blake Snell's Twitch comments didn't go over well with some. (AP Photo/Seth Wenig)
بلیک اسنل کشش نظر نمی بیش از رفتن به خوبی با برخی از. (AP Photo/ست Wenig)

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>