استفاده از این خبر سریع اسکرول به فهرست Emojis در آی فون خود را سریع تر


هنگامی که کلمات کافی نیست emojis وجود دارد برای کمک به. آی فون خود را تقریبا دو هزار نفر از آنها را برای شما به برقراری ارتباط در یک شیوه ای پر جنب و جوش و یا ابراز بی تفاوتی و هیجان و شادی و دیگر حالات عاطفی. اما بیشتر emojis است که سخت تر از آن است که برای پیدا کردن یکی از شما می خواهید — مگر اینکه شما می دانید راه خود را در اطراف صفحه کلید خود را.

شما می توانید به آرامی فهرست تمام فروشگاه پرش به دسته بندی ، به جای کلمات استفاده کنید Predictive text را انتخاب کنید و یا از آنهایی که اغلب استفاده می شود. شخص ثالث گزینه همچنین می توانید همه چیز را آسان تر. اما راه دیگری وجود دارد به سرعت پیدا کردن از emoji خود را دنبال و با استفاده از یک ژست در iOS مادری صفحه کلید.

برای تست آن باز کردن صفحه کلید در هر برنامه که در آن کار می کند. مطمئن شوید که شما را در سهام صفحه کلید از Emoji با هدف قرار دادن شکلک آیکون به طور پیش فرض صفحه کلید و یا طولانی با فشار دادن جهان و انتخاب “از Emoji.” در حال حاضر پیدا کردن خاکستری آیکون در پایین که شما با استفاده از پرش به خاص emoji تم.

به حرکت از طریق تمام خود را emoji کتابخانه بدون بلند کردن انگشت خود را در همه ضربه بزنید و نگه دارید و بر روی خاکستری تم کننده نوار و سپس انگشت خود را به اسلاید به سمت چپ یا راست. آهسته تر به شما ضربه تند وشدید زدن بهتر است شما می توانید emojis اما اگر شما می دانید که در آن شما در حال رفتن با تمام معنی رفتن سریع تر. شما می دانید که سریع حرکت است زمانی که شما احساس می کنید بازخورد لمسی و خاکستری حباب برجسته کل toolbar.

توجه داشته باشید که اگر شما یک آیفون با 3D Touch, مطمئن شوید که به آرامی ضربه بزنید و نگه دارید و نه فشار و نگه; دوم فعال خواهد شد لای شیار مکان نما تکان دهنده به جای.

سریع اسکرول بهترین روش اگر از emoji شما به دنبال است نه در خود را اغلب استفاده می شود بخش, و شما نمی دانید پیش بینی متن مرتبط با آن (آن را نمی ممکن است حتی یکی). هنگامی که شما با استفاده از سریع حرکت چندین بار شما تعجب که چرا شما همیشه از پیمایش آهسته راه قبل از.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش, عکس, تصاویر, و, GIF توسط نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>