این بهترین فروش وب توسعه آموزش در فروش برای $12


کسانی از ما که گرفته ام به یاد بگیرند که چگونه به کد نسبتا خوب و مناسب برای shakeups در اقتصاد است. با وجود های اخیر و قابل توجه اختلالات ناشی از COVID-19 شیوع تقاضا برای با استعداد و آموزش برنامه نویسان و توسعه دهندگان است که هنوز هم بالا و آن را به احتمال زیاد افزایش نگه دارید به عنوان شرکت در هر صنعت انطباق با مدل های کسب و کار خود را به یک کنترل از راه دور جهان است.

اما به عنوان یک توسعه دهنده می تواند به معنای بسیاری از چیزها و همه برنامه نویسی و توسعه جوانب مثبت سهم همان فرصت یا حقوق. در پی پس از توسط تعداد فزاینده ای از شرکت ها اعم از کوچک و نوپا به مقیاس بزرگ گوگل تابعه توسعه دهندگان وب می توانند فرمان بالا حقوق و حرکت هیجان انگیز ترین فرصت ها و توسعه دهنده وب دوره 2.0 شما می آموزد که چگونه خود را برای پیوستن به سودآور صفوف فقط برای $11.99.

تصویر Vlada Karpovich/Pexels

بر خلاف بسیاری از وب سایت توسعه نرم افزاری است که به سادگی به شما معرفی چند فیلم جدید زبان های برنامه نویسی در حالی که راه رفتن شما را از طریق اصول صنعت این آموزش گسترده بسته نرم افزاری ارائه می دهد یک دنیای واقعی آموزش و پرورش است که حول محور واقع ساختن وب سایت و برنامه های تلفن همراه از ابتدا.

آموزش داده شده توسط برنده جایزه مربی Rob Percival, این, محبوب, بسته آموزشی شامل بیش از 280 سخنرانی و 30 دقیقه از محتوا است که شما قادر خواهید بود برای دسترسی 24/7 در تمام دستگاه های خود را. شما حتی کسب گواهی اتمام است که شما می توانید استفاده کنید برای تقویت رزومه خود را هنگامی که شما انجام می شود.

از آموزش شما در مورد اصول اولیه و پیشرفته تر عناصر HTML, CSS و جاوا اسکریپت و جی کوئری به شما نشان چگونه به بهترین استفاده را از رفتن به توسعه سیستم عامل مانند وردپرس و خروجی این راهنما کمک خواهد کرد که شما را تبدیل به یک تقاضا و توسعه نرم افزار برای کسری از آنچه شما می خواهم برای پرداخت مشابه در کلاس آموزش و پرورش است.

همچنین آموزش دقیق که به شما می آموزد در مورد جزئیات با استفاده از Python در وب و برنامه توسعه سناریوهای پی اچ پی ادغام با HTML, Bootstrap و رابط های برنامه کاربردی — همه از طریق آموزش ارائه می دهد که دست و نمونه های دنیای واقعی.

این اشتراک و حتی همراه با میزبانی وب نامحدود رایگان برای یک سال تمام به این معنی که شما قادر خواهید بود به میزبان هر دو را تست پروژه ها و بیشتر تاسیس سایت های لحظه ای آنها آماده برای راه اندازی.

این که آیا شما علاقه مند به پا زدن شروع تمام عیار حرفه ای در توسعه وب و یا به سادگی می خواهید برای کسب درآمد برخی از پول نقد با یک فشار جانبی the Complete Web Developer Course 2.0 شما را به جایی که شما نیاز به فقط برای $11.99 — بیش از 90 درصد آن معمول قیمت امروز.

قیمت در حال تغییر است.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (96٪) >

تصویر جلد توسط ایلیا پاولوف/Unsplash

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>