برخی از نام های بزرگ باقی می ماند بدون علامت در اواخر NFL عجیب offseason

نیویورک (AP) — Offseason خرید است که هنوز هم در نوسان کامل در NFL.

حتی با این وضعیت فصل آینده نامشخص به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس تیم همچنان به سرهم بندی کردن با خود را در فهرست اسامی با اضافه کردن بازیکنان آنها امیدوارم که کمک خواهد کرد که آنها را به نفع خود – در هر زمان و یا اگر آنها در واقع بازی.

مجازی تمرینات برگزار شد در سراسر لیگ با برخی از امکانات شروع به بازگشایی اما هنوز هم بسته به مربیان و بازیکنان. به طور کلی مدیران کار تلفن و چت با عوامل و unsigned بازیکنان از طریق ویدئو کنفرانس تلفنی.

در طول چند هفته گذشته جو Flacco (جت) کارلوس هاید (Seahawks), Frank Gore (جت) Ty مونتگمری (پرستاران), D. J. Fluker (کلاغ) و شاهزاده Amukamara (اظهارات) پیدا کرده اند خانه های جدید است.

دیگر نام های بزرگ بدون علامت باقی می ماند و می تواند در نهایت پر عمده نیاز برای کسی. در اینجا نگاهی به برخی هنوز در حال انتظار برای پیدا کردن مناسب – یا در برخی موارد برای قرنطینه محدودیت برداشته شود به طوری که آنها می تواند در فرد بازدید قبل از آنها و یا تیم های تصمیم گیری:

مخفی نیوتن QB

سابق Panthers ستاره از دست رفته اما دو بازی فصل گذشته به دلیل جراحت پا و در ماه مارس منتشر شد و پس از کارولینای موفق به پیدا کردن یک شریک تجاری. نیوتن است 31 و پنج سال حذف شده از خود NFL MVP فصل است. او شده است ارسال فیلم تمرین در Instagram به نشان می دهد او در حال حاضر سالم است. که در آن او در نهایت به پایان می رسد – به احتمال زیاد به عنوان یک پشتیبان حداقل در اول باقی مانده است یک داستان جذاب در خط offseason.

JADEVEON CLOWNEY دفاعی پایان

بسیاری معتقد بودند Clowney خواهد بود ربوده و به سرعت توسط یک تیم از جان گذشته برای یک عبور-عجله حضور. و برای وقت دیگران. در عوض 2014 No. 1 به طور کلی پیش نویس انتخاب است که هنوز هم unsigned دو ماه بعد و به طور بالقوه به دنبال در یک سال ثابت-آن معامله است. بازگشت به سیاتل نیست از این سوال.

لری WARFORD گارد

پس از ساخت سه Pro کاسه Warford قطع شد توسط نیواورلئان در اوایل این ماه; پرستاران پیش نویس کسر رویز در دور اول به عنوان آشکار خود را جانشین در سمت راست گارد. نیواورلئان نیز ذخیره 7 میلیون دلار در حقوق و دستمزد کلاه با انتشار Warford. او بلافاصله ترین فریبنده offensive lineman در بازار خواهد شد و به احتمال زیاد پیدا کردن یک نقطه شروع.

EVERSON GRIFFEN دفاعی پایان

مینه سوتا را چهار بار نرم افزار کاسه انتخاب کنید تا 74 1/2 حرفه ای کیسه از جمله 26 1/2 سه فصل گذشته اما او اعمال خود را گزینه ای برای خالی سه سال باقی مانده را در خود قرارداد. Griffen گزارش شده است که صبور بودن و انتظار تا زمانی که او می تواند در فرد بازدیدکننده داشته است. او 32 اما نشان داد در فصل گذشته او دارای مقدار زیادی باقی مانده است.

لوگان رایان CORNERBACK

رایان 29 بازی اول خود چهار NFL فصل جدید انگلستان کمک پرستان برنده دو سوپر کاسه قبل از امضای سه سال 30 میلیون دلار قرارداد که شامل 12 میلیون دلار تضمین شده با تنسی در سال 2017. او در اوج حرفه ای با 105 کل پردازد و 18 پاس defensed و 4+ کیسه به همراه چهار interceptions فصل گذشته اما تنسی تصمیم به حرکت می کند.

اریک رید ایمنی

رید در ماه مارس منتشر شد و پس از دو فصل در کارولینای شمالی با وجود ارسال اوج حرفه ای با 124 کل پردازد و چهار کیسه. او امضا سه سال $22 میلیون تمدید قرارداد قبل از فصل گذشته اما جدید-نگاه Panthers ذخیره شده 8 میلیون دلار بر روی درپوش این سال است.

JASON پیترز چپ مقابله با

این مرد بزرگ می خواهد به نگه داشتن رفتن. پیترز تبدیل 38 در ژانویه و بنا به گفته دوستان او مناظر خود را در بازی به 40s. او آرتروسکوپیک زانو که باعث شد او به دست سه بازی در میانه 2019 اما منعکس شد و طبق معمول جامد خود بقیه راه است.

DARQUEZE EXTREME NETWORKS, CORNERBACK

آن را به نظر می رسد extreme networks تا به حال یک خانه جدید در اوایل رایگان آژانس زمانی که او امضا شده با جکسون اما سه سال $13.5 میلیون معامله از طریق کاهش یافت. سابق Bengals اسلات cornerback یک 2014 دور اول انتخاب کنید, هرگز واقعا زندگی می کردند تا والای خود پیش نویس وضعیت در سینسیناتی. او نه محدود به بازی های فصل گذشته پس از offseason عمل جراحی زانو.

کلوین BEACHUM چپ مقابله با

مسلما جت های بیشتر به طور مداوم جامد offensive lineman او در طول سه فصل در نیویورک Beachum که تبدیل به 31 ماه آینده شاهد تکمیل تعمیرات اساسی در O-خط توسط GM جو داگلاس. Beachum سرنوشت با جت های مهر و موم شده بود پس از آنها پیش نویس لویی چپ مقابله با Mekhi Becton با شماره 11 به طور کلی انتخاب کنید. او هنوز هم بیشتر از سرویس استارت.

DEVONTA فریمن در حال اجرا بازگشت

فریمن یکی از NFL سازنده ترین پشت در 2015 و ’16 فصل با عجله برای 11 touchdowns و بیش از 1000 متری در هر سال. او نبوده است کاملا همان بازیکن پس با آسیب های مختلف محدود کردن او به دو بازی در سال 2018 و تنها 656 متری عجله و دو TDs در 14 بازی سال گذشته است. آتلانتا منتشر شده او در ماه مارس و با وجود گزارش های او ممکن است مایل به نشستن در این فصل و یا حتی بازنشسته اگر هیچ تیم در دیدار سنگین قرارداد درخواست.

برجسته دیگر

CB الی اپل, QB, Blake Bortles DT همجنس DT Marcell Dareus K Stephen Gostkowski DT دیمون, Harrison, S, تونی, Jefferson, S Reshad جونز CB Dre حقیقت RB LeSean McCoy, LB Clay Matthews, RB Lamar Miller, LB کامرون بیدار و TE Delanie واکر.

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP-NFL

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>