Rory McIlroy پیش بینی جام رایدر نمی خواهد بروید در این سال

جهان شماره یک Rory McIlroy فکر نمی کند جام رایدر برگزار خواهد شد این سال است.

آن است که در حال حاضر برنامه ریزی شده برای سپتامبر 25-27 در سوت زدن تنگه در ویسکانسین که در اروپا دنبال خواهد شد و برای حفظ آنها برنده جایزه در سال 2018 است.

اما یک میزبان از عمده 2020, رویدادهای ورزشی, در حال حاضر لغو شده و با توجه به کروناویروس و McIlroy فکر می کند جام رایدر را دچار همان سرنوشت.

“شخصی من قوز است که من نمی بینم که چگونه آن را در حال رفتن به اتفاق می افتد, بنابراین من فکر نمی کنم که این اتفاق خواهد افتاد” McIlroy گفت BBC Sport, NI.

“من فکر می کنم اکثر بازیکنان می خواهم به آن را به عقب رانده تا 2021 به طوری که آنها می توانید بازی را در مقابل جمعیت و جو است که باعث می شود جام رایدر بسیار ویژه.

“این بازیکنان هستند که به جام رایدر. اگر آنها را در هیئت مدیره با آن و نمی خواهید به بازی و سپس وجود دارد هیچ جام رایدر.

“من آن را ببینید در حال تحت فشار قرار دادند تا 2021 و راستش من فکر می کنم که خواهد بود مناسب تماس بگیرید.”

PGA Tour تنظیم شده است به سر در ژوئن 11, با McIlroy در حال حاضر تایید او را در بازی اول سه خرما.

31 ساله همچنین گفت که مسائل را از بازگشت به اروپا تور بعد از آن در سال.

“این یکی از سخت. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در هوا هستند و برخی از حوادث بزرگ در پاییز و سپس من می توانم” McIlroy گفت.

“شاید اگر Wentworth منتقل می شود تا اکتبر که آنها به فکر پس از آن من خودم را بیش از رفتن و بازی کردن آن رویداد.

“من فقط به عنوان نا امید به عنوان هر کس دیگری که باز کردم لغو این سال است. من فکر می کنم این امر می شده اند خوب تاریخ در سپتامبر اگر ما قادر به آن بازی است.

“من نمی خواهد که نگرانی های در مورد سفر به اروپا است. من فکر می کنم اگر شما را به دستورالعمل و پس از آن من نمی بینم هر دلیلی که چرا ما باید احساس ترس به سفر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>