راب Gronkowski نشان می دهد دلیل اصلی او پیوست Bucs و آن را تام بردی

تام بردی بدیهی است که نقش عمده ای در راب Gronkowski بیرون آمدن از بازنشستگی به عضویت Tampa Bay Buccaneers.

اما حتی اگر بردی خواسته دیرین خود را میهن پرستان جدید انگلستان هم تیمی به پیوستن با او در تمپا او نبود دلیل اصلی Gronk تصمیم خود را. ظاهر می شود در “Ellen Show” جمعه سابق Pats تنگ پایان نشان داد شماره 1 از عوامل است که منجر به او را از رفتن به Bucs.

“شما می دانید هر کس را نگه می دارد من پرسیدن” آیا تام (بردی) شما را به تمپا?'” Gronkowski گفت: Ellen DeGeneres. “البته آن نمی صدمه دیده است که تام رفت و به تمپا شما می دانید و از این فرصت برای رفتن به تمپا وجود دارد بیش از حد. اما شما می دانید تام بود و پیش غذا و پس از آن وجود دارد و چند دلیل دیگر. من عاشق این آب و هوا.

“اما دوره اصلی, دلیل اصلی که چرا من آمد به تمپا به بازی است چرا که مادر من زندگی می کنند دو ساعت دور. او می تواند به همه بازی ها همه هشت نفر از ما در خانه بازی. هر زمان که من روز او را دو ساعت در خیابان و من به او مراجعه کنید. بنابراین او را فوق العاده هیجان زده است.”

سازمان دیده بان زیر:

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

بنابراین وجود شما به آن است. Mama Gronk دلیل اصلی Gronkowski یک دزد دریایی خلیج تمپا و بدون هیچ شک او و بردی هر دو هیجان زده به او را در فلوریدا.

راب Gronkowski نشان می دهد دلیل اصلی او پیوست Bucs و آن را تام بردی در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>