چارلز فیشر راه می رفت به Adelphia سالن بزرگ در سپتامبر. 12 سال 1999 با تمام NFL زندگی جلوتر از او.

دوم-کسی که دور از Cincinnati Bengals که مارس فیشر برنده شروع cornerback آخرین روز افتتاحیه rookie استارت برای افسانه ای دفاعی هماهنگ کننده آلت LeBeau بعدی NFL 15 فصل است. با توجه به فیشر تا به حال حتی شروع بازکن به عنوان یک ارشد برای غرب ویرجینیا یک سال زودتر به آن خیره کننده افزایش یابد.

در سراسر این زمینه بود فیشر کالج هم تیمی و هم اتاقی و یکی از بهترین دوستان خود جان تورنتون با آنها فیشر بعدها به کسب و کار. تورنتون بود که پیش نویس توسط تنسی تیتان 19 میدارد پس از فیشر در همان سال است.

در غرفه بودند تورنتون و فیشر پدر و مادر که با هم در آنجا ماند که آخر هفته به شاهد خود NFL آغاز بکار. فیشر اجازه خود را یک لحظه قبل از کیکآف به خیس خوردن آن را شناخت تا چه حد او می آیند.

کمتر از یک ساعت بعد فیشر بازی حرفه ای بود به طور موثر ، این امر او را سال به شکل از چگونه به reimagine فوتبال خود را آرزو.

Charles Fisher's NFL career was cruelly cut short, but he's found his new calling as an agent, along with good friend John Thornton. (Amber Matsumoto/Yahoo)
چارلز فیشر NFL حرفه ای بود ظالمانه برش های کوتاه اما او در بر داشت خود را جدید تلفن به عنوان یک عامل همراه با دوست خوب جان تورنتون. (کهربا ماتسوموتو/یاهو)

بعدی Aliquippa بزرگ

فیشر مطرح شد در فوتبال-swathed Aliquippa, پنسیلوانیا یک بار پر رونق پیتسبورگ حومه است که در اوایل قرن 20 با رو به رشد صنعت فولاد سقوط کرد اما زمانی که کارخانه های تولید و بسته شغل از دست داده بودند توسط ده ها هزار نفر.

Aliquippa — خانه “مبارزه با انگلیسی دوبله” — نیز برخی از ترین کشور فوتبال-خاک غنی. یک شهر که اندازه جمعیت فعلی: 9,000) تولید نوابغ مانند مایک Ditka تونی Dorsett Ty قانون, شان گیلبرت Darrelle Revis و پل Posluszny. فیشر پدربزرگ موبایل پیتز اولین پیش نویس NFL انتخاب کنید از Aliquippa و یک لامپ کم مصرف, خاکستری, قهرمان جام حذفی نیز ساخته شده قابل توجه لیست.

فیشر به دنبال بازیکنان NFL که از منطقه خود. خود بچه ها گفت. Aliquippa بچه ها.

“آن سختی بود شهر. هنوز هم این است که” فیشر گفت. “من می خواستم به پسر بعدی به آن را از وجود دارد.”

فیشر بخشی از این سنت اما آن را در زمان برخی از آزمایشات است. به عنوان سال آخر خود را در غرب ویرجینیا در سال 1998 او شده بود رفت جلو و عقب بین گیرنده و DB و راه اندازی شد پشت ران آسیب به عنوان یک تازه وارد در سال 1997. اگر او می خواست برای تبدیل شدن به بعدی قانون — بازیکن او بیشتر شبیه آینده — فیشر مورد نیاز در یک سال آخر.

فیشر برداشت سه پاس سال آخر بازی خود را با بهترین فوتبال و درآمد ارشد کاسه دعوت. وجود دارد فیشر پوشانده Torry Holt, احتمالی شماره 6 انتخاب در پیش نویس است. فیشر به زودی شنیده می شود نام خود را ذکر شده در همان نفس به عنوان دیگر 1999 پیش نویس DB چشم انداز مانند Champ Bailey, آنتوان, Winfield, کریس McAlister و Dre’ Bly.

این Bengals پیش نویس فیشر 33 کلی یک دور بعد از چیدن QB Akili اسمیت سوم به طور کلی. سینسیناتی در کامل بازسازی حالت اما فیشر بسیار خوشحال بود.

“ما بچه ها که قرار بود برای کمک به نوبه خود این چیزی که در اطراف” او گفت:. “من لذت می بردند که.”

وحشیانه آسیب و درد پس

شروع در گوشه سمت چپ در برابر تیتان در هفته 1 فیشر رو یک تیم به رهبری توسط استیو مک نیر, Eddie جرج و کوین Dyson که در نهایت در سوپر جام این فصل. تورنتون می دانستم که او هم تیمی کالج را یک هدف در پشت او.

“کوین Dyson و Yancy Thigpen آمد به من تمام هفته گفت: “Yo ما قصد داریم پس از خود را پسر'” تورنتون گفت. “آنها لیس لغو احکام صادره ی خود را به صورت یک تازه کار است.”

LeBeau معتقد بودند در 23 ساله فیشر هفته گذشته 1 rookie برای شروع برای او تا زمانی که رایان Shazier با استیلرز در سال 2014. فیشر و LeBeau تا به حال به سرعت با تشکیل یک باند.

“او همیشه در تلاش به فشار دکمه های سمت راست برای شما به درک آنچه شما نیاز به انجام” فیشر گفت. “او همیشه به من می گفت به در آمده و کار مانند شما استارت به طوری که چیزی است که من سعی کردم به انجام است.”

پس از Thigpen به خود جلب کرد PI پرچم در برابر فیشر در اولین بازی از مرحله او حل و فصل. در واقع تیتان انداخت و دور از فیشر بسیاری از سه بعدی سری.

و پس از آن اتفاق افتاد, این بازی که تغییر فيشر زندگی است.

تیتان و Bengals بسته بود 7-7 با تنسی در سینسیناتی 13-خط محوطه گوش پایان سه ماهه اول. فیشر دیدم تیتان’ تشکیل و McNair دست سیگنال و می دانستم که توپ بود در آینده راه خود را. “کوین Dyson زد در قطع و او را به قطع حق بازگشت,” فیشر گفت.

“تنها چیزی که در سر من است:” من در مورد انتخاب این خاموش است. من می دانستم که دقیقا چه بود. گفت: من فقط در سر من ‘این شگفت انگیز است.'”

فقط به عنوان Dyson قطع راه فیشر می دانستم که او خواهد فیشر کاشته پای خود را به رانندگی در مسیر. چیزی داد و فیشر مچاله بیش از در درد شدید. باز Dyson گرفتار توپ و به ثمر رساند. LeBeau خواسته بیش از هدست: “از کجا چارلز?”

The play where Charles Fisher's NFL career ended saw him crumple to the ground in the end zone.
این بازی که در آن چارلز فیشر NFL حرفه ای به پایان رسید را دیدم به او ضربه گیر به زمین در منطقه پایان.

هیچ کس — از جمله فیشر — به نظر می رسید به دانستن آنچه که اتفاق افتاده بود.

“زانوی من فقط به” او گفت:. “واقعا وجود دارد هیچ چیز غیر طبیعی در مورد بازی. این یکی از کسانی که فوق العاده عجیب حوادث است.”

لحظات پس از سقوط فیشر ظهور خود دررفتگی زانو بازگشت به محل. او می خواهم بعد از پیدا کردن که او دچار پاره ACL MCL و PCL. تورنتون غرق هنگامی که او را دیدم او را دوست ترک زمین بازی میشه.

Charles Fisher was carted off the field in his NFL debut, right past his best friend from college.
چارلز فیشر بود carted کردن زمینه در NFL اولین حق گذشته بهترین دوست خود را از کالج.

“آنها carted او حق گذشته ما نیمکت” تورنتون گفت. “من نمی توانستم باور چگونه به سرعت خود را برای اولین بار بازی به پایان رسید.”

آن خواهد بود که زمان نهایی فیشر بازی یک ضربه محکم و ناگهانی در NFL.

جاده به بازیابی منجر به مسیر دیگر

فیشر در IR, کنار گذاشتهشدن کل 1999 فصل است. او انتظار می رود به کار راه خود را به شروع کار او می خواهم به دست آورده اما مصدومیت زانو شد و به اندازه کافی جدی به همچنین او هزینه 2000 فصل است.

“آنها به من گفت بعد از آن که پای من بود کمی بیش از حد قوی به طوری که آن را مانند یک .22 ضرب گلوله در پای من,” او گفت:.

در برخی از نقطه که در سال فیشر بخوانید درباره آسیب در روزنامه های محلی. آنچه که او را دیدم شوکه او.

“این واقعا به من رخ می دهد که من نمی قادر خواهد بود به بازگشت” فیشر گفت. “اما پس از آن من به عنوان خوانده شده در این مقاله آن است که آسیب می تواند حرفه ای-تهدید آن را مانند,” Oh wow.’ این Bengals هرگز گفت که اما آن را خارج وجود دارد.”

بی فیشر فکر کردم او تا به حال ساخته شده آن را به طور کامل پشت minicamps در مارس 2001. او در تمرین و احساس بزرگ است. Bengals, cornerbacks مربی کوین Coyle دیدم فیشر ارائه اولین خبر خوب در آنچه به نظر می رسید مانند برای همیشه لطفا برای.

“او به من گفت که من می تواند به من در شروع کار به عقب” فیشر گفت. “او گفت:” شما به دست آورده ام.'”

فیشر احساس اعتبار برای او خسته کننده ناتوانی در 20 ماه مبارزه است. که رفعت حدود یک ساعت به طول انجامید.

این زمانی است که Bengals مدیر فوتبال عملیات جیم Lippincott تحویل خبری که Coyle ظاهرا نبود ضروری به آنها در برش فیشر در روز است.

“بنابراین من از شما به دست آورده اید آن’ و شروع کار را به یک ساعت بعد گرفتن برش” فیشر گفت. “این کاملا یک ساعت.”

فیشر هنوز خم در بازی. او بازیکن از چند تیم از جمله آنچه او فکر پیشنهاد از پرستاران نیواورلئان. چیزی محقق نشد.

فیشر مواجه شد و با یک تصمیم: نگه داشتن رویای زنده و یا پول نقد در در از دست دادن-از-ارزش بیمه نامه از لوید لندن که پرداخت 1 میلیون دلار است. او انتخاب دوم. فیشر NFL حرفه ای به طور رسمی به پایان رسید پس از 14 به طور منظم فصل بزند.

پس از گذراندن زمان سفر فیشر آماده بود برای بازگشت به فوتبال است. او با ارسال نامه به تمام 32 تیم به دنبال فرصت در سراغ حتی ارائه به محل کار به صورت رایگان.

سبز خلیج هکرها دعوت او را به اردوگاه های آموزشی در سال 2002 ساخت فیشر سراغ کارآموز. “من آن را دوست داشتم” فیشر گفت. “این احساس درست است.”

که منجر به یک وقت فرفره به عنوان یک منطقه دیده بانی برای Seattle Seahawks. او انجام این کار از 2003-09 در نهایت به دست آوردن احترام از کارکنان جانباز. فیشر به خصوص احساس قدردانی از همکاران خود در ورودی DBs اغلب آماده سازی او برای عبور-بررسی موقعیت.

در طول زمان فیشر احساس سراغ ممکن است یک بن بست.

“من احساس نمی کنم که من در حال مرتب به چیزی جز یک طلایه دار” فیشر گفت. “من شروع به سوال که آیا ممکن است وجود دارد چیزی دیگری است.”

که زمانی که او به یاد می آورد یک زندگی در حال تغییر مکالمه با دوست قدیمی خود را.

Charles Fisher, left, and John Thornton went from college teammates to future business partners. (Courtesy of Charles Fisher)
چارلز فیشر چپ و جان تورنتون رفت و از دانشگاه هم تیمی های آینده شرکای کسب و کار. (حسن نیت ارائه میدهد از چارلز فیشر)

‘صبر کنید چه شما فقط بگو به من؟’

تورنتون برد بلند NFL حرفه ای بازی در 10 فصل با تیتان و Bengals. حدود سال 2005 او و فیشر هنوز هم یک نمای کلی طلایه دار تا از طریق تلفن.

تورنتون حدودا از طریق چهار عوامل در زندگی حرفه ای او و او گفته فیشر او می خواهم به تازگی از کار اخراج یکی از آنها است. که به معنای Thornton تا به حال به قطع یک بررسی برای $120,000 — 3 درصد از 4 میلیون دلار معامله — به سابق خود هرزه.

تماس به پایان رسید اما Thornton کلمات هنوز هم زنگ زد فیشر ، او به نام حق بازگشت.

“من گفت:” صبر کنید چه شما فقط بگو به من؟'” فیشر گفت.

این ایده از پرداخت شش چهره نیست به کار به طور ناگهانی صدا جذاب است.

“نه این که من به طور کامل رانده پول” او توضیح داد: “اما من می خواهم اگر من دروغ می گویند آن را نمی فتنه من است.”

پس از بازی خود را حرفه ای به پایان رسید و در سال 2008 تورنتون — که صرف سال ها به عنوان غیر رسمی مشاور مالی برای هم تیمی بود و چندین سمت کسب و کار و در حال اجرا — تخم ایده: او و فیشر می تواند به کسب و کار با هم تشکیل خود آژانس است.

آن را به نام JockBiz ورزشی ساخته شده از زمین تا. آنها در عمل با هم برای چند سال در نهایت فرود چندین نام بازیکنان خود به مشتری رجیستری.

“ما فقط کار به خوبی با هم” تورنتون گفت. “او مثل یک برادر پس از سال اول. شخصیت ما فقط مش.”

که منجر به هر دو آنها آورده شده در توسط Octagon یکی از بزرگترین ورزش و سرگرمی استعداد-شرکت های مدیریت. آنها صرف نزدیک به دو سال قبل از پریدن به Jay-Z را به رخ ملت در سال 2016.

تورنتون بود در مقابل مرد درآمد خود عامل مجوز و NFLPA صدور گواهینامه برای اولین بار پس فیشر.

“وقتی هشت ضلعی در آورده در آنها می خواستند به ما پرداخت مختلف حقوق” تورنتون گفت. “من گفتم نه. حتی اگر من تا به حال این مجوز پس از آن و در او نبود ما با هم برابر بودند. این که چگونه ما همیشه کسب و کار. آن را در حال تغییر است.”

فیشر و Thornton هر فرود آمد مشتریان که فرود آمد و در 10 صفحه از 2020 پیش نویس NFL. تورنتون به کار گرفته گرجستان توهین آمیز مقابله با اندرو توماس (پیش نویس شماره 4 توسط New York Giants) و فیشر و همکار Roc Nation عامل کیم Miale repped فلوریدا cornerback C. J. Henderson (شماره 9 توسط Jacksonville Jaguars).

Florida C.J. Henderson (L) watches himself get taken in the first round of the 2020 NFL draft while his agent, Charles Fisher, standing behind him, looks on. (Photo by NFL via Getty Images)
فلوریدا, C. J. Henderson (L) ساعت خود را گرفته در دور اول از سال 2020 پیش نویس NFL در حالی که خود عامل چارلز فیشر ایستاده پشت سر او به نظر می رسد. (عکس توسط NFL طریق گتی ایماژ)

برای فیشر, رویای بازی در NFL که قطع شد ظالمانه کوتاه تبدیل به یک تلاش او هرگز تصور نمی کرد.

“به عنوان یک بازیکن حرفه ای خود را معمولا به پایان می رسد قبل از اینکه شما آماده هستید که آیا آن یک سال یا 12 سال” فیشر گفت. “به عنوان طلایه شما سازمان دیده بان بازیکنان و سپس قبل از شما آن را بدانید شما با آنها انجام می شود. آنها را قطع و یا هر چه آن را انجام داده است.

“اما به عنوان یک عامل شما کار با یک گروه کوچک از بازیکنان و آنها را رشد می کنند. شما آنها را از طریق سفر خود را و شما سعی می کنید به هدایت آنها به راه راست.

“که پرارزش ترین بخش. که زمانی که من می دانستم که من پیدا کردم من تماس است.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

کتاب زبان اصلی

ایندکسر