در 2018, Niantic رونمایی آن در توسعه واقعیت افزوده ابر پلت فرم برای گوشی های هوشمند Niantic دنیای واقعی پلت فرم. یک نسخه ی نمایشی نشان داد Pikachu و Eevee cavorting در یک حیاط darting در مقابل و پشت گیاهان گلدانی و مردم را به عنوان آنها راه می رفت از طریق صحنه. این امر می تواند آینده گوگل بروید.

تصویر Niantic/YouTube

که اثبات مفهوم است که در حال حاضر در مورد وارد بازی خود را با یک ویژگی جدید به نام واقعیت ترکیب آن را از حافظه جمع کردن به کهکشان سامسونگ S9 S10 و و گوگل صفحه 3 صفحه 4 گوشی در اوایل ماه ژوئن با دستگاه های اضافی پیوستن به سرگرم کننده بعد.

واقعیت ترکیب به ارمغان می آورد با کیفیت از انسداد یا توانایی برنامه به رسمیت شناختن دنیای واقعی اشیاء و نمایش محتوای AR در جلو و پشت آن موانع است. بدون انسداد کلیپ های شناور غیر واقع بینانه در بالا از اشیاء در دوربین.

“گوگل قادر خواهد بود برای مخفی کردن در پشت یک شی واقعی و یا occluded توسط یک درخت یا جدول مسدود کردن راه خود را درست مثل یک تالار به نظر می رسد در دنیای فیزیکی” گفت: Kjell Bronder ارشد مدیر محصول برای علیرضا در Niantic در بیانیه ای.

تصویر Niantic/YouTube

همچنین در ماه ژوئن Niantic اولین Pokéstop اسکن انتخاب کردن در ویژگی های است که بازیکنان می پرسد برای کمک به Niantic ساخت نقشه های 3D است که این بنیاد از Niantic دنیای واقعی پلت فرم.

Niantic قبلا مستقر در این بخش از دنیای واقعی در نفوذ در اوایل این سال است. در برخورد با این ویژگی است که به نام پورتال اسکن و آن وظایف بازیکنان با اشاره گوشی های هوشمند خود, دوربین, در, نشانه, راه رفتن در اطراف آنها و سپس آپلود داده ها به Niantic.

تصویر از طریق Niantic

البته پورتال و Pokéstop بر همان نشانه به طوری که داده ها را از بازیکنان هر دو بازی کمک خواهد کرد به دنیای واقعی نقشه های 3D.

“این به ما اجازه خواهد داد در آینده به کراوات اشیاء مجازی به دنیای واقعی مکان و ارائه کلیپ با فضایی و متنی آگاهی از محیط اطراف خود. مثلا این آگاهی کمک خواهد کرد Snorlax پیدا کنید که کامل پچ چمن برای چرت زدن و یا به Clefairy یک درخت به پنهان شدن در پشت” گفت: Bronder.

قابلیت رول خواهد شد برای اولین بار به سطح 40 مربیان. اما بر اساس اخیر rollouts فضای بین سطح ردیف می تواند فقط چند ساعت. برای مثال در اجرای از دوستان, ماجراهای یک توییت اعلام در دسترس بودن از ویژگی های سطح 40 مربیان شد و به دنبال آن سطح 30 جیر کمتر از 30 دقیقه بعد.

این Niantic دنیای واقعی پلت فرم ارائه می شود آنچه شناخته شده به عنوان AR تکنولوژی ابر برای گوشی های هوشمند و سرانجام در تاریخ wearables. پلت فرم لوازم چند نفره قابلیت های مداوم محتوا و انسداد از طریق یک استاندارد دوربین های گوشی های هوشمند در حالی که دستگاه های مانند HoloLens 2 و سحر و جادو جهش 1 تکیه بر عمق سنسور برای این قابلیت.

این شرکت یکپارچه سازی فن آوری به خود بازی برای اولین بار قبل از ساخت آن را در دسترس به عنوان یک سرویس به دیگر توسعه دهندگان نرم افزار. در اواخر سال گذشته برای اولین بار از علیرضا ابر امکانات با تجارب مشترک را فعال کنید که چند نفره تعامل با گوگل در آر. این پلت فرم را قادر می سازد ماجراجویی همگام سازی را قادر می سازد که زمینه گام ردیابی برای گوگل بروید و هری پاتر: جادوگران متحد.

اما حداقل با توجه به انسداد برخی از شک و تردید در این مرحله موجه است. مورد در نقطه, گوگل نیز عرضه انسداد برای AR مطالب با عمق آن API برای آن ارکر پلت فرم. متاسفانه نتایج وحشی شده اند به عنوان امیدوار کننده تا کنون به عنوان ترکیب است و نه دقیق. به نوبه خود اپل تنها آورده انسداد به آن, آخرین, اپل, نرم افزار مدل مجهز به LIDAR برای عمق نقشه برداری. حتی در این اطلاعیه Niantic طبع انتظارات.

(1) گاهی اوقات گوگل API عمق occludes واقعا خوب است. (2) بار دیگر آن را کمی کردن علامت. تصاویر توسط تامی Palladino/ابزار هک

“در حالی که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از چالش برای مقابله با, در راه به ساخت AR تر به نظر می رسد واقع بینانه این اضافات کمک خواهد کرد که در ادامه به ایجاد سرگرم کننده و هیجان انگیز راه برای مردم را به ارتباط برقرار کردن با جهان” گفت: Bronder.

Niantic مشترک پیشرفت آن در آن است که چگونه برای مقابله با این چالش ها در هفته گذشته در انتشار برخی از آن کامپیوتر چشم انداز پژوهش است. مقاله جزئیات شرکت روش برای آموزش رایانه به درک فضای 3D راه انسان انجام دهد.

در حالی که شما نمی توانید ببینید زمین پشت درخت, شما می دانید آن وجود دارد. شما تشخیص زمین. شما ذاتی درک کنند که یک درخت دایره است. در حالی که ما این داده شما در حال انجام یک کار بسیار پیچیده پردازش وظیفه ترجمه 2D یک تصویر به یک فضای 3D. در حالی که این توانایی شهودی برای انسان آن را به طور کامل خارجی به یک کامپیوتر است. آن را خوب درک آنچه ‘زمین’ یا ‘درخت’ است چه رسد به حدس زدن فضای 3D از یک تصویر 2D.

— مایکل Firman, دکترا, ارشد تحقیقات دانشمند در Niantic

برای انجام این کار Firman و تیم خود را ایجاد یادگیری ماشین مدل که تبدیل تصاویر 2D از استاندارد RGB دوربین به یک 3D نقشه های پیش بینی هندسه قابل مشاهده و مخفی سطوح.

این تیم حاضر خواهد شد یافته های خود را در کامپیوتر دید و تشخیص الگو (CVPR) کنفرانس در ماه ژوئن. به عبارت دیگر در ماه ژوئن است که واقعا یک ماه برای Niantic و تکامل از آر.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر جلد توسط تامی Palladino/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی