مایک تایسون می تواند بیش از 20 میلیون دلار برای مبارزه با Wanderlei Silva

از سلامت مردان

  • پروموتر بوکس Bare Knuckle مبارزه قهرمانی قصد دارد به بالای صفحه قبلی $20 میلیون پیشنهاد به میزبان مایک تایسون باز گشت مبارزه با.

  • 53 ساله بوکس افسانه ای بوده است. آموزش و eyeing پتانسیل بازگشت به حلقه برای جمع آوری پول برای امور خیریه.

  • Wanderlei Silva شده شناور به عنوان یک پتانسیل حریف را Tito Ortiz و Evander Holyfield.

در 53, افسانه ای بوکس مایک تایسون در حال حاضر کاملا حرفه ای. هنوز هم هر چند خستگی از قرنطینه ظاهرا می شود به هر کس به عنوان تایسون شده است به دنبال به سمت پتانسیل بازگشت به حلقه و گفت: او را در بهترین شکل زندگی خود را. ارتقاء بوکس Bare Knuckle مبارزه قهرمانی قبلا ساخته شده تایسون $20 میلیون پیشنهاد برای تسهیل رسمی خود بازگشت و در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای حتی بالا را ارائه دهد.

“من فکر می کنم من می دانم آنچه که ما نیاز به انجام به این چیزی که اتفاق می افتد” BKFC جمهور دیوید فلدمن گفت MMA مبارزه. در اوایل این ماه ارتقاء ارائه تایسون 20 میلیون دلار در علاوه بر این به شیرین کننده های که شامل کمک های خیریه; فلدمن نمی توانید به ویژگی های جدید ارائه کرد و گفت که آن را هنوز هم در حال نهایی.

تبلیغات مختلف (از جمله BKFC) در حال حاضر پرتاب ارائه می دهد Tysons راه و در حالی که ترویج مسائل یک تن نیز بالقوه خود حریف. UFC Hall of Famer Tito Ortiz به تازگی گفت که کسی از تایسون را نسبت به پرسش در مورد پتانسیل matchup و تایسون خود گفت که یک مسابقه برگشت با قدیمی خود پال/رقیب Evander Holyfield (که همچنین پدید آمده در قرنطینه به دنبال به سمت پتانسیل گشت) برای خیریه “عالی خواهد بود.”

فلدمن هر چند تا به حال شخص دیگری از جهان MMA در ذهن: Wanderlei Silva—که فلدمن می گوید بلافاصله به خارج از BKFC زیر را پیشنهاد اولیه به تایسون.

بخشی از آنچه فلدمن می گوید باعث می شود این پیشنهاد را به تایسون چنین یک خوب در نظر او روند تطبیق او با “نوع حق مرد” و اضافه کرد که او نیست, یک پیشنهاد برای تیتو اورتیز و فکر نمی کند که آن را رسم کنید.

“من فکر می کنم یک Wanderlei Silva, کسی که طبیعت او گفت:” این جنگنده که نمی جنگیدند پس از یک سال 2018 دست دادن به Quinton “داد و بیداد” جکسون. “مهم نیست چقدر پیر سیلوا می شود او خطرناک است و من فکر می کنم که خواهد بود جذاب matchup.”

اولین اولویت هر چند قبل از غواصی بیش از حد عمیق به پتانسیل مخالفان است تایسون در هیئت مدیره برای مبارزه. و همانطور که در حال حاضر هنوز برای تلفن های موبایل مانند یک نبرد دشوار.

“ما موفق نیست و در عین حال در ساخت که مایک چیزی که اتفاق می افتد. اما من فکر نمی کنم درب بسته” فلدمن گفت. “او می گویند هیچ بلافاصله. اما من فکر می کنم این اتاق وجود دارد وجود دارد.”

بیایید امیدوار باشیم که “اتاق” یک چیز واقعی است به دلیل این است که شروع به صدا هیجان انگیز است.

شما همچنین ممکن است مانند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>