مایکل جردن در نوار گفت او نمی خواهد بازی در تیم رویایی با Isiah Thomas


در “آخرین رقص” مایکل جردن خواسته شد تا در واکنش به Isiah Thomas’ توضیح پیستون’ بدنام پیاده روی کردن. اردن بلافاصله پاسخ داد:

من می دانم که این همه گاو—. هر چه او می گوید در حال حاضر شما می دانید آن را واقعی خود را اعمال و سپس. او را در زمان حال به اندازه کافی به فکر می کنم در مورد آن. یا واکنش عمومی که نوع خود را تغییر چشم انداز آن است. شما می توانید به من نشان می دهد هر چیزی که شما می خواهید. هیچ راهی وجود دارد شما می توانید من را متقاعد کند او نیست به یک سوراخ.

شاید وجود برخی از طرح در آن ،

برای سال, اردن را رد کرده است هر گونه دخالت در توماس و نه ساخت تیم رویایی. میله خار بود که در انتخاب کمیته المپیک 1992 حمایت کرده است اردن نسخه از برنامه.

اما اردن یک بار نشان داد یک داستان متفاوت است.

اردن در جک مک کالوم را “تیم رویایی نوار:”

میله خار, به نام من. به من گفت: “میله, من نمی خواهد بازی اگر Isiah Thomas است در تیم است.” او به من اطمینان داد. او گفت: “شما می دانید چه ؟ چاک نمیخواهد Isiah. پس Isiah است که نمی تواند بخشی از تیم است.”

بله پیستون بودند که فقیر ورزشی زمانی که آنها در سمت چپ طبقه بدون تکان دادن گاو’ دست در سال 1991 برگشتی. اما که نه آغاز و نه پایان داستان.

گاو بارها و بارها بی احترامی پیستون در حالی که در نهایت غلبه بر دیترویت. که به خصوص زحمت پیستون چرا که در راه خود را تا آنها پرداخت می شود احترام به سلتیکز و لیکرز. بنابراین در حالی که راه رفتن-کردن – حتی با توجه به توماس – تاسف بار این اتفاق افتاد برای یک دلیل.

اردن حمل انتقام خود را به تیم رویایی تنها تشدید مهم است. در عین حال بر خلاف پیستون برای دست دادن, اردن, دریافت, حداقل, تمسخر و تحقیر برای خود فقیر ورزشکاری. تهدید به بازی اگر یک رقیب بازیکن نیز گنجانده شده است نقطه مقابل آنچه که مردم می خواهند به بازی های المپیک برای ایستادن.

و اردن است که در حال حاضر منتشر شده در صوتی و اعتراف به این که دقیقا آنچه که او انجام داد. شما می توانید گوش دادن به او را برای خودتان.

به عنوان بهترین بازیکن و بازاریابی غول اردن تا به حال قدرت. توماس احساس عواقب.

در سال 1992 توماس حاشیه ای برای انتخاب تیم رویایی. او به وضوح بهتر از بازیکنان که از آن ساخته شده در زمان توانایی. او به عنوان بزرگ به عنوان بازیکن – سحر و جادو جانسون و لری پرنده – که از آن ساخته شده حرفه ای در موفقیت است. آن را کرده اید خوب است برای انتخاب توماس. آن را خوب است برای حذف او.

اما این شرم آور او هرگز توجه مناسب بر اساس شایستگی.

این شرم آور است که رویای مربی تیم چاک دلی که مربی توماس در دیترویت است و دیگر زنده به حساب خود. آیا گذراندن واقعا به خار نیست برای قرار دادن توماس در المپیک تیم ؟ آیا خار واقعا بگویم که به اردن است ؟ اردن و خار فقط خیلی غیر قابل اعتماد در این زمینه است.

مایکل جردن در نوار گفت او نمی خواهد بازی در تیم رویایی با Isiah Thomas در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>