Magic Johnson وزن در بز بحث می گوید: همه چیز گیج کننده

لس آنجلس لیکرز, legend, Magic Johnson دیده است که بسیاری از بزرگ بسکتبال در روز خود را. جانسون تا به حال در دادگاه رقابت با Larry Bird, بازی های برگزار شده در برابر Julius Erving, Michael Jordan و Moses Malone بود و کلام به آوردن LeBron James به لیکرز. اگر کسی واجد شرایط در نهایت به حل و فصل بز بحث, آن را قطعا جانسون.

پس از تماشای “آخرین رقص” جانسون ساخته شده خود را حاکم. ما مطمئن هستیم که آن را پاک هر چیزی است.

در حالی که ظاهر می شود در ESPN جانسون گفت: LeBron James است که احتمالا بهترین تمام اطراف بازیکن بسکتبال از تمام زمان اما مایکل جردن است و بز است.

(نظرات مربوطه شروع در 3:10)

در اینجا جانسون کامل جواب:

“اول از همه, اجازه دهید هر چیزی را دور از LeBron James. چون LeBron James یک بازیکن بسکتبال در همه زمان بزرگترین که تا به حال بازی بازی. LeBron James, به من, هنگامی که شما فکر می کنم در مورد تمام اطراف بسکتبال, بازیکن, او احتمالا بهترین از همه ، درست است ؟ همه در اطراف بازیکن بسکتبال است. اما زمانی که شما می خواهید می گویند که بزرگترین تا کنون آن را هنوز هم مایکل جردن.”

جانسون 60 به پایان رسید گفت: جیمز است که هنوز هم یک بازیکن فعال و گرفتن می تواند اردن قبل از جیمز انجام شده است ، جانسون به طور خاص ذکر شد. جیمز تا سه. اردن و شش. آن را قطعا ممکن است جیمز, 35, جلب, اردن, اما جیمز’ لیکرز را باید فوق العاده خوش شانس بعد فصل است.

Magic Johnson بز جواب ندارد همه چیز روشن

در حالی که جانسون قطعی گفت اردن بز خط در مورد جیمز بهترین تمام اطراف بازیکن گیج کننده است. اگر شما شروع یک حق رای دادن بسکتبال فردا و می تواند هر بازیکن در نخست خود را در گرفتن بهترین تمام اطراف بازیکن همیشه خواهد بود یک استراتژی مناسب. آن را حتی ممکن است به سمت راست حرکت می کند.

اگر شما از طرفداران از لیگ اصلی بیس بال در نظر ژوئن صوت در مقابل رونالد Acuña جونیور هر دو فوق العاده ای از بازیکنان جوان. در حالی که صوت شده است بهتر hitter, Acuña بهتر است همه در اطراف بازیکن. او می تواند یک حق بیمه بیشتر موقعیت دفاعی است. اگر شما شروع یک تیم بیس بال فردا احتمالا ناب Acuña. او را با ارزش تر از همه در سراسر این زمینه است.

که بیش از حد مثال خاص, اما آن را نشان می دهد چگونه از آن آسان است به فشار با نوک انگشت سوراخ در جانسون استدلال. اگر جانسون اضافه نمی کند که مقدماتی در مورد جیمز بهترین تمام اطراف بازیکن این نمی شود یک سوال.

در نهایت آن را به ارزش آن را به تشریح جانسون پاسخ به این مقدار. بحث بین جیمز و اردن نزدیک است که شما می توانید فشار با نوک انگشت سوراخ در هر طرف ، که چه چیزی باعث آن را چنین قانع کننده بحث است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>