Lillard را تهدید می کند به نشستن NBA راه اندازی مجدد

اگر NBA رزومه 2019-20 فصل انتخاب را به بازی یک تعداد انگشت شماری از بازی با تمام تیم ها فقط به رسیدن به 70 بازی را به انجام برسانند تلویزیون های منطقه ای, معاملات, Portland Trail Blazers ستاره Damian Lillard می داند که حرکت بعدی خود را.

“اگر ما می آیند و آنها فقط مانند” ما در حال اضافه کردن چند بازی تا پایان فصل به طور منظم است و آنها در حال پرتاب ما در خارج وجود دارد برای بازی بی معنی است و ما لازم نیست که یک فرصت واقعی برای رسیدن به پلی آف, من قصد دارم با تیم من چون من بخشی از تیم است. اما من قصد ندارم به شرکت. من به شما می گویم که در حال حاضر. و شما می توانید قرار داده است که [expletive] در آن وجود دارد” Lillard گفت Yahoo Sports صبح روز سه شنبه از طریق تلفن.

پورتلند است 29-37 و در شماره 9 نقطه در کنفرانس غرب 3.5 بازی پشت ممفیس گریزلیز برای هشتم نهایی و حذفی دانه. لیگ پیش بینی شروع مجدد فصل در برخی از نقطه در اواخر ماه ژوئیه در ESPN جهان گسترده ای از ورزش در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در اورلاندو ، فصل متوقف شده است از مارس 11 بعد از یوتا جاز ستاره رودی Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19.

وجود دارد تعدادی از گزینه های لیگ است و با توجه به. همه تیم های شرکت کنند ؟ وجود خواهد داشت یک postseason بازی در مسابقات ؟ آیا لیگ حق رفتن به پلی آف با زمان postseason مقدماتی? آیا این تلاش Nos. 1-16 حذفی فرمت و بذر با رکورد صرف نظر از کنفرانس?

“اگر ما می آیند و من لازم نیست که یک فرصت برای ایجاد برگشتی من نشان خواهد داد تا به کار من در عمل و من با تیم من. من قصد دارم به انجام همه که [expletive] و پس از آن من قصد دارم به نشستن در سمت راست که نیمکت در طول بازی ها” Lillard گفته ورزشی یاهو. “اگر آنها می آیند و می گویند آن چیزی است که مانند یک تورنمنت بازی در سبک بین شماره 7 و شماره 12 دانه اگر ما در حال بازی برای لکه های حذفی پس از آن من فکر می کنم که عالی است.”

Lillard خوشبین است چگونه تیم خود را کرایه داده شده اگر یک شات را postseason.

Blazers star Damian Lillard wants a chance to compete for a playoff spot. (Photo by Abbie Parr/Getty Images)
تریل ستاره Damian Lillard می خواهد شانس خود را برای رقابت برای یک نقطه حذفی. (عکس Abbie پار/گتی ایماژ)

شروع مرکز Yll Nurkic برنامه ریزی شده بود به فصل اولین دو ماه پیش پس از دوره نقاهت بعد از ترکیب شکستگی خود را به سمت چپ استخوان درشت نی و استخوان نازک نی است که رخ داده است مارس 25, 2019. و ژاک Collins این تیم را امیدوار کننده جوان شروع قدرت رو به جلو که کنار پس از بازی سوم از فصل نیز در خط راهپیمایی و بازگشت پس از دوره نقاهت بعد از شانه چپ عمل جراحی است.

“آن را خواهد خورد و نه به در پلی آف چون ما چیزی بود که ما تا به حال مبارزه خودمان را دوباره به موقعیت برای به دست آوردن یک نقطه” Lillard گفته ورزشی یاهو. “ما تا به حال شروع ما مرکز و قدرت شروع به جلو آمدن بنابراین ما تا به حال تا حد زیادی به نگاه به جلو و برای یک دلیل بزرگ. در حال حاضر آنها سالم و وقت اضافی برای آموزش و نوتوانی در حالی که همه زنگ زده. بنابراین در حال حاضر آنها نمی تواند آینده را به عنوان تنها فرسوده بازیکنان. و اگر همه زنگ زده [expletive] ما می توانیم در اینجا و ضرب و شتم همه. من احساس می کنم اگر ما به عقب می آیند و ذهن ما است که ما می توانید ضرب و شتم هر کسی. آن را به سخت به رفتن با طرفداران شما بوده ام و تمام این زمان و برخی از مردم فقط برای تابستان آماده مانند, ‘[Expletive] من آن را انجام نمی, در یک مدت زمان طولانی و فصل واقع است به من. آیا من واقعا مراقبت مثل من مراقبت قبل از؟’ این رفتن به یک مقدار زیادی از آن عوامل در رفتن و که ارائه مقدار زیادی از اتاق را برای یک تیم به دزدکی حرکت کردن در برخی از [expletive]. واقعا در اطراف ظرف غذا و دست کشیدن از بعضی تیم های خاموش و سپس ” من آنها در حال نهایی کنفرانس غرب.’ این اتاق که با این وضعیت. بنابراین این واقعیت است که این امکان وجود دارد و ما انرا به یک فرصت در آن است که ضعیف به من. I ain’t هیچ جوان است.”

یک پتانسیل های Los Angeles Lakers-Trail Blazers matchup به احتمال زیاد خواهد بود که پیش بینی ترین سری از دور اول.

“من فقط احساس می کنم که خواهد بود matchup مردم می خواهید برای دیدن” Lillard گفته ورزشی یاهو. “و می گویند هیچ کس می خواهد برای دیدن ممفیس چرا که آنها در هشتم و از آنها بوده ام در هشتمین نقطه در حالی که برای. آنها به دست آورده ایم که. شما نمی توانید هر چیزی را به دور از ممفیس. آنها بازی سخت آنها هیجان انگیز و آنها رو بسیاری از استعدادهای جوان. لیکرز خواهد دست خود را کامل بازی در مقابل آنها. Memphis beat لیکرز در این سال است. ممفیس که هیچ چیزی برای از دست دادن. من احساس می کنم هر دو سری می تواند یک کمی گیج کننده برای لیکرز, اما من فکر می کنم بیشتر ما به دلیل تجربه و جایی که ما در حرفه ما. نه بیش از حد طولانی پیش ما آنها را در L. A. و بدیهی است که من تا به حال یک بازی بزرگ است و ما برنده یکی از نزدیک و در پلی آف, من مطمئن هستم که آنها می آیند تا با برخی از نوع از بازی را به طرح اجازه نمی دهد که به اتفاق می افتد. اما من می خواهم به رقابت بپردازند. این چیزی است که ما می خواهیم.”

وجود دارد در یک دوره زمانی که وقفه آغاز شد که Lillard اعتقاد فصل لغو خواهد شد بنابراین او آنچه کارشناسان بهداشت پیشنهاد کرد: هیچ چیز. که به طول انجامید حدود دو هفته.

“من قادر به دریافت در دادگاه از آنجا که من در تلاش بود به پیروی از قوانین گفت:” یاهو ورزشی. “من به دنبال در [expletive] مانند مردم در اینجا در حال مرگ است و مردم در حال بیمار شدن پس از من در مورد رفتن دزدکی حرکت کردن به کسی بدنسازی و آن را به درستی تمیز نشده. من نمی خواهم به آن سمت از این وضعیت است.”

دو ماه گذشته او رفت و برگشت به کار مجدانه اما با احتیاط.

روال خود را شامل وزنه مطبوع در Peloton بخار-اتاق درمان در حال اجرا 10 ثانیه با حداکثر سرعت دویدن فواصل در تردمیل های شیب دار و در بین برخی از تکرار نمایشی هسته ای-تمرینات تقویت و همچنین ترکیب اسلاید و lunges. تریل’ تسهیلات عمل باز مه 8 و Lillard در جریان بوده است دو بار در روز با اولین تمرین خود را شروع به عنوان اوایل به عنوان 6 صبح

او گفت که او آماده برای ناشناخته است.

“در ابتدا گفتم آن را بیش از. من نمی بینم ما آینده را.’ و سپس من فقط کلیک ذهن من برگشت و فکر برای شانس که آن را به پشت من باید آماده شود” Lillard گفته ورزشی یاهو. “من نمی خواهم به آن مرد که زمانی که آنها با ما تماس بگیرید به عقب و من به طور موقت اردوگاه آموزشی از شکل. من خواهید بود با قرار دادن خودم در معرض خطر آسیب و reinjure خودم. من فقط به آینده [کشاله ران] آسیب است. من محکم مثل دو سال پیش.

“در حال حاضر من فقط در یک فضای که در آن من می خواهم به بازگشت و بازی. و اگر ما شروع به بازی من آماده خواهید بود به بازی. اما اگر لیگ می گوید آن را تنها با در نظر گرفتن حذفی تیم, پس از آن من به یک شروع به سر در تابستان آموزش. من دلخور چون من احساس مانند آنها اساسا متوقف فصل و رفت و مستقیما به پلی آف. ما در حال تعقیب این تیم با سخت ترین برنامه در لیگ, و ما در نهم. که ضعیف بود اما از آن است که آنچه در آن است.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>