جردن هندرسون hails ‘شگفت انگیز’ تلاش های لیگ برتر بازیکنان برای کمک به بیمه خدمات درمانی

کاپیتان لیورپول جردن هندرسون صحبت کرده است از غرور و افتخار خود را در لیگ برتر فوتبال گرد هم آمده اند برای کمک به سوی بیمه خدمات درمانی در بیماری همه گیر کوروناویروس.

به عنوان کشور در برخورد با این وضعیت افتضاح ارائه شده توسط بهداشت جهانی بحران بالا پرواز فوتبالیست در آمد برای انتقاد که به شدت در ماه گذشته هنگامی که وزیر بهداشت مت, Hancock, نام بازیکنان به انجام بیشتر.

پس از آن بود که اخبار شروع به فیلتر کردن در مورد یک مشترک صندوق که لیگ برتر کاپیتان مشغول به کار بودند و هندرسون شده است به طور گسترده ای با اعتبار پیشرو #PlayersTogether طرح که اعلام شد در 8 آوریل.

این طرح هدایت بودجه به بیمه خدمات درمانی خیریه هم برای توزیع به علت خوب کار برای ارائه پشتیبانی به کارکنان بیمه خدمات درمانی و بیماران است.

صحبت کردن برای اولین بار در مورد سرمایه گذاری هندرسون گفت BBC Radio 5 Live: “ما می خواستیم تا مطمئن شوید که آن چیزی که حق ما انجام شد و ما می خواستیم به آن را انجام دهد به درستی.

“آن را به یک بیت از زمان اما در نهایت ما آمده ایم با هم و انجام یک چیز شگفت انگیز و مطرح زیادی از پول برای موسسات خیریه که به آن نیاز دارند و حمایت از افرادی که به آن نیاز است که برای آنها گسترده.

“این یک چیز مثبت در این مستند که ما همه گرد هم می آیند سعی کنید برای کمک به عنوان بهترین ما می توانیم در این افتضاح بار.

“همه بازیکنان بود, همه کاپیتان که همه نمایندگان از هر دو تیم بودند. حتی بازیکنان است که کاپیتان در جوخه های تیم های مختلف نیز شگفت انگیز است.

“این یک تلاش جمعی و همه می خواستم برای انجام کاری و برای انجام آن هم ساخته شده است آن را حتی قوی تر و کمک به افرادی که به آن نیاز ترین از نظر بیمه خدمات درمانی کلید کارگران و داوطلبان به عنوان به خوبی.

“ما مطمئن ساخته شده بودجه قرار بود در جای مناسب که ما بیش از خوشحال با.

“این واقعا یک نکته مثبت است که بازیکنان انجام داده اند در طول چند ماه گذشته و امیدوارم یک یا دو چیز بیشتر برای آمدن در آینده ای نزدیک است.”

هندرسون و اکثر لیگ برتر, بازیکنان, بازگشت, به, غیر-تماس با آموزش در گروه های کوچک در هفته گذشته مشخص شده است که فاز اول پروژه راه اندازی مجدد”.

این هافبک انگلستان نشان داد که پروتکل قرار داده و در جای خود در لیورپول را Melwood زمین تمرین و همچنین به عنوان به طور کلی اجتماعی, فاصله, قوانین, به معنی گروه ممکن است لزوما همان از یک روز به بعد.

او گفت: “به دلیل اجتماعی فاصله که در محل قرار داده و ما می توانیم تغییر این گروه در حال حاضر و دوباره به عنوان به خوبی.

“بیابان در حال مرگ بوده اند به در و زمانی که آنها انجام داده ایم این جلسات وجود دارد که واقعا خوب شدت. امیدوارم آن را نه بیش از حد طولانی قبل از ما می توانید به آموزش در گروه های بزرگتر.

“من فکر می کنم پس از چند هفته از آموزش مناسب خواهیم بود حق بازگشت که در آن ما به سمت چپ خاموش است.”

همانطور که برای گام های بعدی او افزود: “این اقدامات است که در لیگ برتر و لیورپول – و من مطمئن هستم که باشگاه های دیگر در سراسر لیگ برتر – (را در محل قرار داده) هستند شگفت انگیز است.

“این واقعا خوب است و من فکر می کنم اکثر بازیکنان موافق نظر چگونه امن احساس می کنند هنگامی که آنها رفت و برگشت با تمام اقداماتی که آنها را در محل قرار داده.

“امیدوارم که می توانید در ادامه راست در سراسر به مرحله بعدی و سپس غیره و غیره.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>