بیس بال است به آینده ؟ در اینجا آخرین اخبار در MLB بازیکن مذاکرات به راه اندازی مجدد فصل

لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان خود را آغاز کرده اند که بحث در مورد یک راه به راه اندازی مجدد 2020 فصل پس از coronavirus تاخیر. صاحبان تصویب یک طرح است که می توانید راه اندازی مجدد بیس بال در ماه جولای و شامل ستیز درآمد های حقوق و دستمزد سیستم. مذاکرات با لیگ اصلی بیس بال بازیکنان ارتباط آغاز شد و با دیدار هفته گذشته است.

در میان بسیاری از سوالات پیچیده است که نیاز به پاسخ داده شود: چگونه بازیکنان پرداخت می شود? هنگامی که و که در آن بازی بود بازی کرد ؟ زمانی که فصل شروع و چگونه بسیاری از بازی ها خواهد بود برنامه ریزی شده ؟ چه خواهد شد فهرست اسامی نگاه مانند? چگونه postseason کار می کند ؟

مهم ترین و شاید سخت ترین موانع شامل اقدامات ایمنی لازم برای جلوگیری از گسترش بیشتر این coronavirus: چه اقدامات احتیاطی خواهد بود در محل برای نگه داشتن بازیکنان و خانواده خود را از در معرض بودن? چه اتفاقی می افتد اگر یک بازیکن بیمار می افتد?

در اینجا آخرین به روز رسانی.

MLB قطره درآمد های پیشنهاد مدل جدید برای پرداخت بازیکنان

لیگ اصلی بیس بال کاهش یافته است و در آن تفرقه درآمد های مدل به پرداخت بازیکنان به صورت بالقوه 2020 فصل به لیگ و اتحادیه بازیکنان سعی کنید به ایجاد پیشرفت نسبت به راه اندازی مجدد بازی بیس بال, اما پیشنهاد جدید به نظر نمی رسد به هر گونه مطلوب تر به بازیکنان است.

اتحادیه قبلا گفت: درآمد های جبران مدل غیر استارتر بنابراین با یک پیشنهاد در مورد بازیکن پرداخت در روز سه شنبه لیگ رفت و یک راه متفاوت است.

این لیگ در حال حاضر ارائه یک مقیاس کشویی که پرداخت پایین پرداخت می شود بازیکنان نزدیک به خود را در نیم فصل سرشکن حقوق و بالاتر-پرداخت بازیکنان را بزرگتر قطع پرداخت. برخی از این لیگ بالا پرداخت می شود بازیکنان را 20-40 درصد از حقوق طبیعی با توجه به گزارش.

این اتحادیه بازیکنان را پاسخ ؟ MLBPA گفت Yahoo Sports آن را “بسیار نا امید” در این پیشنهاد که شامل “عظیم پرداخت های اضافی کاهش است.” دو طرف همچنین باقی می ماند و دور از هم در سلامت و ایمنی پروتکل اتحادیه می گوید اما دیدار با بازیکنان برای تعیین گام های بعدی

لیگ اصلی بیس بال گفت Yahoo Sports: “ما یک پیشنهاد به این اتحادیه است که به طور کامل سازگار با واقعیت های اقتصادی رو به ورزش ما است. ما نگاه به جلو به یک پاسخگو پیشنهاد از MLBPA.”

دو طرف در حال حاضر موافقت کرده به سرشکن ساختار حقوق و دستمزد در ماه مارس و اتحادیه گفته است که باید مدل. آن را خواهد پرداخت بازیکنان کمی بیش از 50 درصد از نرمال حقوق. اما صاحبان تلاش کرده اند به بازسازی حقوق برای کوتاه فصل اول شناور درآمد به اشتراک گذاری ایده و در حال حاضر تغییر در این مقیاس کشویی.

با توجه به ESPN جف Passan برخی از بازیکنان را کمتر از 40 درصد از خود را کامل فصل حقوق و دستمزد تحت کشویی-مدل مقیاس. جان Heyman از MLB Network گفت: این درصد می تواند حتی کمتر و این که کسی مثل Gerrit کول به عنوان مثال می تواند کسری خود را از سال 2020 حقوق و دستمزد.

به عنوان Heyman گزارش های نیز وجود دارد یک باور از بازیکنان طرف است که یک مقیاس کشویی می تواند تلاش برای تقسیم بازیکنان اتحادیه. هنوز هم این می ماند اولین پیشنهاد در آنچه که انتظار می رود به یک هفته مشغول مذاکرات بین دو طرف است.

MLB به ارائه جدید اقتصاد پیشنهاد

بحث بین لیگ اصلی بیس بال و MLBPA خواهد بود در انتظار نگه داشته در طول آخر هفته روز یادبود. اما آنها باز خواهد گشت با یک برنامه به طور بالقوه توسعه قابل توجهی در روز سه شنبه.

با توجه به ورزشی را اوان Drellich که زمانی که MLB برنامه ای برای ارائه یک اقتصاد جدید پیشنهاد به MLBPA.

بازیکنان در حال حاضر برای سرشکن کردن حقوق خود را بر اساس تعداد بازی های انجام شده زمانی که طرف مذاکره در ماه مارس است. در حال حاضر MLB است که به دنبال امتیازات بیشتر است که عبارتند از یک 50-50 درآمد های طرح و یا در اصل یک کلاه حقوق و دستمزد.

تا کنون بازیکنان فله در هر گونه پیشنهاد. اگر MLB حرکت رو به جلو با 50-50 درآمد های پیشنهاد چیزهایی که می تواند حتی بیشتر از آنها ،

اتحادیه می فرستد یادداشت در MLB بهداشت و ایمنی طرح

MLBPA فرستاده لیگ پاسخ آن به سلامت و ایمنی برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد بیس بال. ما نمی زیادی در مورد آنچه که دقیقا در اتحادیه یادداشت اما می دانم که آنها زیر پوشش موضوعات در هر اوان Drellich های ورزشی:

لیگ فرستاده بازیکنان 67-صفحه پیشنهادی بهداشت و ایمنی دستی قبلا به طوری که این مقدار به بازیکنان اتحادیه انتقادات و پیشنهادات. برخی از خیلی چیزهای در MLB طرح شامل ممنوعیت بالا-سپاس و تف نگه داشتن قالبهای شش پا و قسمت های مختلف تست و متوسط-در نظر گرفتن پروتکل ها و متوقف کردن بازیکنان از دوش گرفتن در ballpark.

که آخرین بخش با توجه به جوئل شرمن از نیویورک پست نشان می دهد این نوع از عقب و جلو ما می توانیم در اینجا. بازیکنان می خواهید می شود قادر به دوش در ورزشگاه به خصوص قبل از رفتن در جاده, شرمن گزارش و می خواهید به استفاده از تجهیزات مانند آب درمانی استخر.

هیچ یک از این مسئله بزرگ ، پول خواهد بود که نقطه چسبیده. اما شرمن می گوید دو طرف امیدوارند که به توافق بر سلامت/ایمنی طرف اول, چرا که اگر آنها نمی تواند انجام دهد که سپس پول مهم نیست.

بحث از طریق رسانه ها اما هیچ جلسه بعدی مجموعه

کلمات در حال پرواز بین MLB و بازیکنان ارتباط بیش از این نیاز به مذاکره مجدد شرایط مالی برای کوتاه فصل اما گام بعدی به سوی تصمیم گیری بیس بال را در واقع بازگشت در اوایل ماه جولای نامشخص است.

از شنبه بعد از ظهر وجود نداشت و جلسه بعدی برنامه ریزی شده بین دو طرف است.

به جای هر “مذاکرات” به نظر می رسد در حال وقوع از طریق بیانیه های عمومی است. نیویورک پست Joel شرمن منتشر شده داخلی MLB ایمیل سهشنبه که به نظر می رسد به بازگشت به لیگ مشاجره که این قابل درک است که هر گونه تلاش برای بازی بدون طرفداران در غرفه خواهد بود علت به مذاکره مجدد اقتصادی در چارچوب فصل است.

هر چند لیگ ارائه دقیق بهداشت به پروتکل های بازیکنان ارتباط هر سرگیری بازی نیز نیاز اقتصادی جزئیات چکش ، لیگ نشان داده است آن را نیاز به مذاکره کاهش دستمزد بازیکنان را به بازی در خالی ballparks از لحاظ اقتصادی امکان پذیر است. این اتحادیه معتقد است که یک مارس به توافق زده و در مدت کوتاهی پس از لیگ فعالیت متوقف شد برای این بیماری همه گیر کوروناویروس تصمیم گرفت این موضوع تنظیم سرشکن حقوق بر اساس بازی های انجام شده.

به عنوان ورزشی یاهو’ هانا Keyser دقیق در هفته گذشته با متضاد تفسیر از آن سند را زبان می تواند یک عامل تعیین کننده در این که آیا بیس صاحبان تیم (که ایستاده به از دست دادن مبالغ زیادی از درآمد) و بازیکنان (که می تواند بازی را از طریق این بیماری همه گیر را در معرض خطر) می تواند به ایجاد یک مسیر به سمت بازی در این سال و در همه.

Negotiations to restart the season between MLB, led by commissioner Rob Manfred, and the MLBPA, led by Tony Clark, appear slow and contentious. (Photo by LG Patterson/MLB via Getty Images)
مذاکرات به راه اندازی مجدد فصل بین MLB رهبری کمیساریای راب مانفرد و MLBPA به رهبری تونی کلارک به نظر می رسد آهسته و ستیز. (عکس توسط ال جی پترسون/MLB طریق گتی ایماژ)

شرمن گزارش برانگیخته پاسخ از اتحادیه. در بیانیه ای به پست MLBPA ارشد مدیر چانه زنی جمعی بروس مایر dinged MLB برای ساخت یک رسمی اقتصادی پیشنهاد — با وجود گزارش آن را پیش بینی درآمد های مدل. او همچنین در مورد صاحبان نیاز به کاهش دستمزد بازیکنان فراتر از سرشکن پرداخت و گفت: MLB است ارائه اسناد مالی اتحادیه درخواست شده است. چند تحلیلگران مطرح کرده اند شک و تردید در مورد اینکه آیا یک MLB, ارائه, گزارش آسوشیتد پرس, تحریف یا overstates ضرر و زیان مالی صاحبان رنج می برند در کوتاه خالی ورزشگاه های نجومی.

MLB در پاسخ تلخی به مایر بیانیه همچنین از طریق شرمن مقاله گفت که این بازیکنان در انجمن “علنا رد بالقوه لیگ پیشنهاد برای به اشتراک گذاشتن همه درآمد به همان اندازه با بازیکنان قبل از این پیشنهاد شده بود به آن است.”

MLB پیشنهاد پروتکل های پزشکی به بازیکنان

لیگ ارائه شده 67-صفحه سند ترسیم آن پیشنهاد, پزشکی, پروتکل ورزشی را کن روزنتال ، در اینجا برخی از نکات کلیدی از این گزارش ابتدا با تست دستورالعمل.

 • به طور منظم تست برای تمام بازیکنان و مدیران و مربیان و داوران به علاوه تعداد محدودی از ضروری کارکنان که به نزدیکی با بازیکنان.

 • MLB نظارت بر تحولات در تست و تلاش برای استفاده از حداقل تهاجمی و سریع ترین روش ها است که به صورت تجاری در دسترس و بدون تأثیر منفی بهداشت عمومی نیاز دارد.

 • همه بازیکنان باید تحت “مصرف غربالگری” پس از ورود در بهار آموزش.

 • افرادی که آزمایش باید خود قرنطینه در او بهار-آموزش اقامت تا زمانی که نتایج حاصل از این آزمایش گزارش شده است. هر فردی که تست مثبت است به دستور خود قرنطینه می شود و بر این اساس درمان.

 • افراد بدون علامت هستند و نظارت روزانه از طریق علامت صفحه نمایش متوسط چک و تست مکرر.

 • قبل از ورود به باشگاه تاسیسات افراد خود را دریافت کنید درجه حرارت بررسی و تکمیل یک علامت و قرار گرفتن در معرض بود.

 • هر فردی که گزارش COVID-19 علائم و یا درجه حرارت های بالا 100 در طول یک خانه غربالگری ممکن است وارد باشگاه تاسیسات و به جای آن باید بلافاصله خود جدا می شود و به کارگردانی تیم پزشک.

 • هر باشگاه باید به توسعه روش برای جداسازی و حمل و آزمایش و درمان افرادی که نمایش علائم بالقوه.

در این سند همچنین لمس بر روی دیگر مسائل کلیدی که شامل به عنوان بهار آموزش و سفر پروتکل های. در اینجا takeaways کلیدی وجود دارد.

 • بهار آموزش محدود به 50 بازیکن در باشگاه است.

 • تمرینات متناوب در طول روز برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد.

 • گزارش تاریخ خواهد بود مبهوت و اردوگاه ساختار خواهد بود به سه فاز تقسیم شده به رهبری بازگشت از کوزه و خشکشویی.

 • حداقل استانداردهای نگهداری می شود برای تمیز کردن و ضد عفونی از محل باشگاه وانجمن و دیگر مناطق از تسهیلات.

 • جمعی از آب و نوشیدنی ورزشی کولر/کوزه ممنوع است.

در اینجا یکی از بزرگ شده است که مورد بحث بسیاری است.

 • بدون تف با استفاده از دود تنباکو و دانه آفتابگردان در مناطق محدود شده است.

 • جلسات برگزار خواهد شد عملا زمانی که ممکن است.

 • قالبهای باید شش فوت از هم جدا. برای برخی از امکانات که ممکن است نیاز به نصب موقت باشگاه وانجمن یا locker امکانات استفاده نشده در ورزشگاه فضا.

 • دوش گرفتن خواهد بود دلسرد باشگاه امکانات.

 • به جای تبادل صف کارت ترکیب اولیه قرار داده خواهد شد به یک نرم افزار.

 • غیر-بازی پرسنل باید پوشیدن ماسک در همه زمان در ستاره شرق.

به عنوان برای سفر:

 • سوار-به اشتراک گذاری خدمات مانند Lyft و بارگذاری شوند.

 • هر زمان که ممکن است تیم خواهد بود انتظار برای پرواز به کوچکتر فرودگاه.

 • اعضای سفر مهمانی نیست به ترک هتل مگر اینکه آنها دریافت پیشبرد تصویب از تیم پرسنل.

 • در جاده بازیکنان باید اساسا منزوی در هتل ها.

آن را نیز اشاره کرد که MLB نظر دارد به منظور توسعه یک COVID-19 آموزش و پرورش برنامه ای است که بازیکنان و داوران و همه تیم کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای تکمیل قبل از دریافت دسترسی به امکانات.

اینها فقط چند مختصر قطعه از گسترده پیشنهاد. بازیکنان هنوز با توجه به پاسخ رسمی.

بازیکنان درخواست اسناد و مدارک مالی از MLB

وکلا برای بازیکنان MLB انجمن خواسته اند به لیگ اصلی بیس بال و صاحبان آن به ارائه اسناد و مدارک مالی به عنوان آنها به دنبال اطلاعات بیشتر به صنعت مالی آسوشیتد پرس گزارش داد پنج شنبه.

بازیکنان قبلا مورد توافق به قبول سرشکن حقوق بر اساس تعداد بازی های انجام شده در سال 2020 اما یک جنگ جدید است دم پس از صاحبان تصویب یک پیشنهاد جدید است که می پرسد بازیکنان به شرایط 50-50 تقسیم درآمد. بازیکنان اتحادیه, مدیر اجرایی, Tony Clark به سرعت به نام پیشنهاد یک “غیر استارت” و آن را با برچسب آخرین پیشنهاد توسط صاحبان به slyly موسسه حقوق و دستمزد کلاه.

قبل از موافقت با هر گونه معامله بازیکنان به وضوح می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد لیگ درآمد و این که آیا ضرر و زیان بالقوه در این فصل را کاهش قابل توجهی در حقوق و دستمزد لازم است.

Tampa Bay Rays پارچ بلیک اسنل اظهار داشت: جمعه شب که بازی برای هر چیز کمتر از کامل خود را از 7 میلیون دلار حقوق و دستمزد “نه فقط به ارزش آن است.” 2018 Cy جوان برنده جایزه اشاره کرد نگرانی های ایمنی در میان coronavirus همه گیر و توافق قبلی با توجه به سرشکن حقوق.

اسنل افزود: “برای من به قطع پرداخت نشده است زیرا خطر از طریق سقف.”

بهداشت و مسائل ایمنی منجر شده اند مذاکرات تا کنون, اما بر اساس لیگ پیشنهاد و بازیکنان’ پاسخ به موضوع پول ممکن است در نهایت در حال پیچیده ترین پرش از روی مانع.

صاحبان پیشنهاد غیر سریع تست محدود قرنطينه و بدون تف زمانی که MLB بازده

ایمنی و بهداشت در اقدامات اولیه موضوع بحث که MLB و MLB بازیکنان ارتباط ملاقات روز سه شنبه و در حال حاضر ما برخی از ایده از آنچه اقدامات MLB پیشنهاد به اتحادیه. با توجه به Jared Diamond و لوئیس Radnofsky از وال استریت ژورنال, MLB ارائه شده در این اتحادیه با پیشنهاد, تست, چه اتفاقی می افتد اگر کسی تست مثبت و اجتماعی دیگر فاصله گرفتن از روش های است که می تواند به محل قرار داده.

تست: با توجه به وال استریت ژورنال, MLB پیشنهاد کرد که بازیکنان و مربیان و داوران و سایر کارکنان آزمایش می شود بیش از هفتگی, اما کمتر از روزانه است. MLB گزارش نمی استفاده کنید و سریع پاسخ آزمایشات آزمایشات روتین از بازی-درگیر پرسنل پس سریع-پاسخ آزمون (که در نتیجه 1-4 ساعت) در حال سخت تر است. MLB خواهد با استفاده از این آزمون در کسانی که در حال نشان دادن علائم و یا در معرض شده اند.

بخش عمده ای از لیگ آزمایشات روتین خواهد ارائه نتایج در حدود 24 ساعت است. MLB معتقد است که می تواند در اجرای این آزمون خواهد بود که انجام شده بر روی بیش از 1000 نفر چند بار در هفته بدون در نظر گرفتن تست های دور از خط مقدم کارگران و مردم است و ادامه این طرح اگر آزمون برای کارگران خط مقدم خواهد بود نهفته است. تمام پرسنل نیز می توان انتظار داشت به ارسال مکرر دما را کنترل و گزارش هر گونه علائم بلافاصله.

آزمون مثبت: با وجود خطرات در تست مردم کمتر از روزانه با استفاده از آزمون است که در 24 ساعت به منظور توسعه (که می تواند منجر به قرار گرفتن در معرض گسترده و شیوع) MLB نمی خواهند یک تست مثبت برای تعطیل کردن لیگ یک بار آن را راه اندازی مجدد. وال استریت ژورنال گزارش داد که یک بازیکن که تست مثبت خواهد بود برداشته شده از جمعیت به طور کلی اما هم تیمی های خود را نمی خواهد نیاز به قرنطینه. به جای آن آنها خواهد بود تست شده و “از نزدیک تماشا.”

اجتماعی فاصله: Bullpens, رختکن, آموزش, اتاق, اتاق درمان و تیم دیگر امکانات می شود بخواهند صفحاتی دوباره مرتب به جای اجتماعی فاصله. تف در dugouts (یا هر جای دیگری) دیگر می باشد مجاز است. بالا-سپاس و تپه بازدید نیز ممنوع شود. مسکن ممکن است نشستن در غیر این صورت خالی می ایستد و زمانی که هنوز گرم است.

MLB نیز گزارش بررسی گزینه برای بازیکنان و مربیان و داوران که مسن تر هستند ضعف سيستم ايمنی و یا از قبل موجود شرایط از آنجا که باعث می شود آنها را بیشتر مستعد ابتلا به انقباض COVID-19. این امکان وجود دارد که به آنها اجازه داده می شود به نشستن در این فصل با توجه به افزایش خطر سلامت.

اولین MLB اتحادیه جلسه با تمرکز بر ایمنی و بهداشت اقدامات

در اولین گفتگوی رسمی در نظر گرفته شده برای رسیدگی به جزئیات افتتاح این فصل بیس بال در اوایل ماه جولای MLB و اتحادیه بازیکنان زیادی را صرف سهشنبه پرداختن به سلامت و پروتکل های ایمنی و احتمالات به عنوان آنها مربوط به coronavirus با توجه به منابع.

در حالی که لیگ را در حال حاضر یک وضعیت اقتصادی گزارش منابع گفت: آن را پیشنهاد جدید ساختار حقوق و دستمزد برای بازیکنان است. که پیشنهاد این است که انتظار می رود به دنبال یک 50-50 درآمد های توافق بین صاحبان و بازیکنان. رهبران اتحادیه گفته اند آنها را رد چنین پیشنهاد و به جای آن رعایت این شرایط از اواخر مارس توافق که آنها باور دارند که تاسیس یک سیستم سرشکن حقوق.

که مرحله نهایی مسابقات نمی آمد به تصویب سه شنبه.

بسیاری از بازیکنان را علنا ابراز نگرانی برای خود و خانواده و دیگران — مربیان و کارکنان و ورزشگاه کارگران در میان آنها — اگر آنها به بازگشت به پیش از ملی منحنی برای تست و مراقبت است.

لیگ با بیان اولویت خود را برای بازی در فصل به طور منظم بازی در تیم اصلی ballparks. سایت های جایگزین می تواند انتخاب شود در این مراسم برخی از شهرستانها نمی شد در یک موقعیت برای میزبانی این بازی ها.

چندین فعال بازیکنان و اعضای اتحادیه های اجرایی فرعی که برای شرکت در نشست ویدئو کنفرانس. زمان برای جلسه بعدی نشده است. – Tim Brown

صاحبان تصویب پیشنهاد به راه اندازی مجدد MLB در ماه جولای

لیگ اصلی بیس بال صاحبان در زمان اولین گام روز دوشنبه در شروع مجدد بازی در این تابستان. آنها رای به تصویب طرح پیشنهادی که شروع “در اطراف چهارم جولای آخر هفته بدون طرفداران” با توجه به آسوشیتد پرس با بهار آموزش شروع و در اواسط ماه ژوئن.

گرفتن صاحبان تصویب است که تنها نیمی از نبرد است. بازیکنان اتحادیه همچنین نیاز به موافقت با این طرح است. MLB مقامات در حال برنامه ریزی برای ارائه طرح خود به MLBPA در روز سه شنبه. که بخشی از این مذاکرات انتظار می رود که سخت تر به عنوان یک پیشنهاد درآمد های سیستم گزارش شده است که انتظار می رود به یک نقطه چسبیده بین اتحادیه و مالکیت.

جزئیات دیگر در پیشنهاد MLB طرح با توجه به AP:

• هر تیمی که بازی حدود 82 بازی در برابر تیم های خود را بدست آورد و در نزدیکی interleague مخالفان.

• 14 تیم را postseason وجود خواهد داشت چهار کارت های وحشی تیم در هر لیگ.

• این همه ستاره بازی در لس آنجلس خواهد بود به احتمال زیاد لغو شد.

• تیم را در خانه خود ballparks مگر اینکه مجاز برای پزشکی یا دلایل سیاسی. پشت خود را تا مکان خواهد بود بهار-آموزش استادیوم یا خنثی سایت. جیز آبی ممکن است به بازی در فلوریدا به جای تورنتو AP گزارش.

• جهانی DH یک احتمال است تحت این طرح است.

• MLB فهرست اسامی گسترش خواهد یافت و از 26 تا 30 بازیکنان و تیم ها به احتمال زیاد باید یک NFL تمرین تیم ملی-مانند مجموعه ای از جزئی leaguers به جلو و از.

دوباره این همه نیاز به تایید شده توسط اتحادیه بازیکنان پس از این تنها اولین گام در یک مذاکره نسبت به راه اندازی مجدد MLB.

بزرگترین مانع خواهد بود پیدا کردن یک توافق بازیکن پرداخت. اسوشیتد پرس گزارش می دهد که صاحبان می خواهید بازیکنان برای دریافت 50-50 تقسیم درآمد در طول فصل به طور منظم و postseason. چنین تقسیم درآمد خواهد بود جدید برای بیس بال و می تواند به پیچیده تر شدن مذاکرات است.

چقدر MLB درآمد حاصل از حضور?

گزارش نشان می دهد که MLB پیشنهاد درآمد های طرح برای سال 2020 فصل است که در آن بازیکن را دریافت برش خاصی از لیگ درآمد در یک سال تکرار شبیه به NBA یا NFL معمول سیستم.

یک منبع گفت: “یاهو ورزشی” تیم براون که لیگ اصلی بیس بال را وارد مذاکرات با اعداد نشان می دهد که طرفداران حضور در بازی ها به طور معمول حساب برای 51 درصد از درآمد محلی و 40 درصد از لیگ کل درآمد است.

این می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان شواهد لیگ نیاز به تغییر یک مارس به توافق به بازیکنان پرداخت حقوق خود را سرشکن برای تعدادی از بازی فصل است که رخ می دهد.

ما چگونه به اینجا رسیدیم

لیگ لغو بهار آموزش و معلق آن فصل در 12 مارس به عنوان coronavirus بحران گریبانگیر کشور است. بعد از آن در ماه مارس, MLB و بازیکنان ارتباط توافق به یک سری از مقررات و به طور موقت به مقابله با عواقب مالی این طرح میتوانست فصل است. بازیکنان امن اطمینان در مورد زمان سرویس که تعیین زمانی که یک بازیکن می رسد آژانس رایگان. لیگ پیشرفته بخش از حقوق بازیکن یک مبلغ است که نمی خواهد بیش از $170 میلیون و بازیکنان را حفظ خواهد کرد اگر هیچ فصل است. در بازگشت این بازیکن به توافق رسیدند و نه به شکایت برای کامل حقوق در این رویداد از یک کل لغو.

CHICAGO, ILLINOIS - MAY 08: A general view of Guaranteed Rate Feld, home of the Chicago White Sox, on May 08, 2020 in Chicago, Illinois. The 2020 Major League Baseball season is on hold due to the COVID-19 pandemic. (Photo by Jonathan Daniel/Getty Images)
شیکاگو, ایلینوی – MAY 08: یک نمای کلی از نرخ تضمین شده Feld, خانه شیکاگو وایت ساکس در آوریل 08, 2020 در شیکاگو, ایلینوی. 2020 فصل لیگ بیس بال است که در برگزاری با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. (عکس توسط Jonathan Daniel/گتی ایماژ)

که مارس توافق نیز گذاشته یک طرح برای سرشکن حقوق بازیکن در کوتاه فصل اما گزارش ها نشان می دهد لیگ است که به دنبال متفاوت ساختار حقوق و دستمزد در حال حاضر که طرفداران بعید به مجاز برای آینده قابل پیش بینی.

2020 MLB پیش نویس قطع شد و به پنج دور در دیگر هزینه-برش و اندازه گیری. این اتحادیه را رد کرد و پیشنهاد 10-پیش نویس دور که دربسته تعداد undrafted بازیکنان تیم می تواند نشانه.

طرح های متعدد برای راه اندازی مجدد این فصل مورد بحث قرار گرفته اند داخلی و گمانه زنی در مورد خارجی. برخی از ایده های شناور مفاهیم برای بازی در فصل بهار آموزش سایت و یا در تعداد کمی از محلی هاب به محدود کردن سفر و قرار گرفتن در معرض اما تازه ترین گزارش ها در لیگ تفکر نشان می دهد از آن ترجیح به میزبان بازی ها در صفحه اصلی استادیوم.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>