او MVP کارفرمایی که زمان را فراموش کرده

نه هر NFL بازیکن به بازی 20 سال مانند تام بردی. اکثر بازی نخواهد کرد پنج فصل است. اما برای یک انتخاب چند آنها یک فصل بازی و یا بازی است که واقعا تاریخی است. این offseason ما برجسته خاص آن NFL اجراهای ما در “لحظه ای از شکوه” سری.

برت جونز است که به دنبال در اطراف دفتر خود را در چوب شرکت کرده است و متعلق به دهه جستجو برای نشانه های سابق NFL ستاره اجرا می شود محل. وجود ندارد بسیاری از.

وجود دارد یک عکس از او در بالتیمور Colts, یونیفرم, در اردوگاه های آموزشی با پسر خود. و ورزش مصور پوشش بر روی دیوار.

“این یک تصویر شسته و رفته” جونز گفت: روایت این صحنه از طریق تلفن.

(Yahoo Sports graphic by Paul Rosales)
(Yahoo Sports گرافیک توسط پل Rosales)

وجود دارد یک عکس از او با دوست دیرین و پیشین Buffalo Bills کارفرمایی جو فرگوسن با جونز برگزاری یخ اسکیت و یک کیسه یخ است. جونز گفت: این یک شوخی در داخل در مورد فرگوسن بیرون رفتن یک بار با اسکیت باز یخ دوروتی Hamill.

او می یابد یک پلاک او نیست نگاه کرد در حالی که.

“کنفدراسیون فوتبال آسیا بازیکن سال” جونز می گوید: مانند هر کس یکی تخمگذار در اطراف دفتر خود را. “من نمی دانم آنچه در آن بود.”

چگونه در مورد NFL جایزه MVP از سال 1976? این زمانی است که جونز بهترین بازیکن در این بازی اگر فقط برای یک زمان کوتاه است.

“من فکر می کنم آن را در خانه پدر و مادر احتمالا در یک اتاق زیر شیروانی و یا در جایی” جونز گفت.

وجود دارد یک مکث و خنده.

“من شرمنده می گویند من نمی دانم که در آن است” جونز گفت که تاسیس اواسط متحده چوب نگهدارنده در Simsboro لوئیزیانا با برادرش لایحه در سال 1979. “من باید بدانید که نباید من؟”

(Yahoo Sports graphic by Paul Rosales)
(Yahoo Sports گرافیک توسط پل Rosales)

لایحه Belichick: Bert جونز بود ‘یک دست شبیه هیچ دیگر’

اکثر بازیکنان که برنده MVP را طولانی مشاغل بزرگ. جونز در یک فهرست غیر معمول. او یکی از دو quarterbacks در NFL تاریخ را به نفع خود یک MVP و به نظر می رسد تنها در یک نرم افزار کاسه. برایان سیپ های 1980 MVP با کلیولند براونز است دیگر.

جونز به حال برخی دیگر سال خوب. اما در سال 1976 او پادشاه شد.

در سال 1976, Baltimore, کلت برجسته فیلم افسانه جان Facenda رله نقل قول از جو Namath در مورد جونز.

“اگر شما از من خواست برای انتخاب شماره 1 کارفرمایی در لیگ من برت جونز که کس دیگری؟” Namath گفت: با توجه به Facenda را صدای خارج از قاب.

جونز تحت شدید به ویژه هنگامی که او آمد به NFL. او دومین کلی انتخاب از سال 1973 پیش نویس حدود یک هفته پس از کلت معامله جانی Unitas به San Diego Chargers. او دو فصل اول نیست اما آن را شروع به نوبه خود در اطراف در سال 1975 با ورود مربی جدید Ted Marchibroda یکی از توهین آمیز در ذهن بازی برای چند دهه. در سال 1976 جونز led NFL با 3,104 عبور متری و انداخت 29 touchdowns برای یک 11-3 کلت تیم.

جونز خوب بود سال بعد از آن, اما هیچ چیز مانند سال 1976. آسیب های شانه را به عقب و بد گردن آسیب به پایان رسید کار خود را. جونز’ استعداد گیر با بیل Belichick.

Belichick اولین NFL کار شد و به عنوان دستیار ویژه برای 1975 Colts. در سال 2016 Belichick بود پرسید: اگر او می تواند هر کارفرمایی در تاریخ منجر تیم خود را به غیر از تام بردی که خواهد بود ؟

“من قرار داده و برت جونز وجود دارد” Belichick گفت: در FARZIN است “دیل & Holley,” از طریق NESN. “من کاملا می قرار داده و برت جونز وجود دارد.”

که ستایش بالا از بزرگترین مربی در NFL تاریخ است.

“برت جونز فوق العاده ای بود, بازیکن,” Belichick ادامه داد. “یک بازیکن فوق العاده ای. بسیار ورزشی است. او تا به حال یک دست شبیه هیچ دیگر ، من دیده ام هرگز یک بازیکن با نوع انعطاف پذیری او در بازوی خود را. نوع شلاق و دقت است. او سریع تحویل. او فوق العاده ای بود کارفرمایی در عصر که شد کمی متفاوت است. اما اگر او امروز بود و سالم [ما همه می گویند] ” این مرد واقعا خوب است.’

“هنگامی که او صدمه دیده خود را شانه او هرگز واقعا همان, اما آن را مانند او تا به حال نه یک بازیکن خوب است. برخی از بچه ها در حال بالا و پایین و یا هر چیز دیگری اما او همیشه خوب است.”

Bert Jones had an MVP season for the Baltimore Colts in 1976. (Photo by Ronald C. Modra/Getty Images)
برت جونز به حال یک MVP فصل برای بالتیمور کلت در سال 1976. (عکس توسط Ronald C. مدرا/گتی ایماژ)

جونز’ حرفه ای کوتاه قطع شد

اگر شما می توانید به بازگشت به پایان سال 1976 فصل و گوش دادن به افسانه مانند Namath و Belichick شما می خواهم که فکر جونز رفته اند به یک زندگی حرفه ای طولانی و ذکر شده است در کنار برخی از نوابغ عصر خود را: Terry Bradshaw, راجر Staubach کن Stabler و دیگران. جونز 25 بود زمانی که او برنده NFL MVP.

1976 فصل به پایان رسید با سختی حذفی از دست دادن در برابر Pittsburgh Steelers که تا به حال یکی از بزرگترین دفاعی فصل در NFL تاریخ است. جونز’ 1977 فصل خوب بود اما کمی از او MVP مبارزات انتخاباتی.

سپس او دچار آسیب دیدگی شانه نگه داشته و در تلاش برای بازی قبل از او به طور کامل بهبود یافته است. در سال 1978 و 1979 او با بازی در تنها هفت بازی. نهایی خود را دو فصل با بچههای تیم رفت 8-21 در او شروع می شود. جونز به حال یک سال آخر با لس آنجلس قوچ و فصل به پایان رسید و پس از چهار شروع می شود با یک گردن آسیب است.

جونز 31 در پایان آن فصل. او دچار شکسته و مهره مورد نیاز دهانه رحم عمل جراحی فیوژن. او هنوز هم تا به حال استعداد به بازی. او در رقابت کارفرمایی چالش در مورد هفت سال بعد و نگاه خیلی خوب است که دیرین مدیر کل بابی Beathard پرسید: اگر او می خواست به بازی دوباره. جونز گفت: او مشورت پزشکان سه و یکی گفت: او نمی خواهد ریسک بازی دوباره پس از گردن همجوشی. جونز دارای چهار فرزند و در حال حاضر خود را آغاز lumber company. او در آنجا ماند بازنشسته شد.

“وجود ندارد انتهای مبارک در NFL” جونز گفت.

وجود دارد, قصه های بی شماری از بازیکنان افسانه ای با استعداد هرگز سوژه متحرک از روبرو کردن به هر دلیلی. جونز’ داستان متفاوت است. او تا به حال برخی از سال های خوب و یکی یکی از بزرگ. او نشان داد که چقدر خوب او نه فقط برای یک زمان طولانی.

“من قطعا آرزو می کنم من تا به حال شکسته گردن من. که, پنج, شش, هفت سال قطع و با تغییر حکومت می داند که چگونه من می تواند ایفا کرده است؟” جونز گفت. “من به عقب نگاه در زندگی حرفه ای من گفت: من به عنوان خوب از یک بازیکن که من احتمالا می تواند شده اند.

“زمانی که من به عقب نگاه در کل تجربه من خاطرات. وجود دارد مقدار زیادی از ندامت.”

فوتبال بخشی از زندگی جونز’ را از سن جوان است. خود را پدر دوبله جونز یک گیرنده در برخی از افسانه ای Browns تیم است. به جای استفاده از تعطیلات تابستانی جونز در Browns اردوگاه های آموزشی. او یک ستاره در LSU بالا پیش نویس انتخاب کنید و یک NFL MVP. این روزها او گفت که او احساس می کند خوب است و اجرا می شود خود را چوب شرکت بدون آوردن توجه بیش از حد به فوتبال گذشته است.

زمانی که او خواسته است در مورد 1976 او اعتبار هم تیمی های خود singling کردن گیرنده های راجر کار و گلن بی باک و در حال اجرا پشت Lydell میچل. حتی اگر او نمی کشد مقدار زیادی از اعتبار برای خود و یا نشان دادن فوتبال خود را موفقیت در اطراف اواسط متحده چوب نگهدارنده او مفتخر است که خود را NFL حرفه ای و 1976 در فصل خاص.

“من با نگاه کردن به آن و من می دانم که من به عنوان خوب از یک بازیکن به عنوان وجود دارد در NFL در آن زمان” جونز گفت.

قبلی “لحظه ای از شکوه” داستان

ورنون پری چهار میدارد خاموش دن Fouts مجموعه های حذفی رکورد

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>