Henry Cejudo UFC Rio Rancho ESPN interview
هنری gabriel gomez rojo UFC ریو رانچو ESPN مصاحبه

UFC در حال حاضر بدون یک قهرمان خروس وزن رسما از بین بردن هنری gabriel gomez rojo از بالای 135 پوند بخشی رتبه بندی.

Gabriel gomez rojo گذشته پا در مجموعه هشت ضلعی در UFC 249 جایی که او را شکست داد و قهرمان سابق دومینیک کروز در شرکت اصلی رویداد. پس از پیروزی gabriel gomez rojo با کمال تعجب اعلام بازنشستگی خود را.

“من می خواهم برای ایجاد یک اطلاعیه. عمو دانا, UFC, همه از شما متشکرم” گفت: gabriel gomez rojo. “من خوشحال هستم با زندگی حرفه ای من. من انجام داده ام به اندازه کافی در ورزش. من می خواهم به راه رفتن دور. من می خواهم برای لذت بردن از خودم. من هستم 33 ساله. من یک دختر بچه در حال حاضر. آماندا در حال تماشای خانه برگشت. او می خواهد برای شروع یک خانواده. پس من 11 ساله من قربانی تمام زندگی من برای رسیدن به جایی که من”m در امروز. من قصد ندارم به اجازه هیچ کس را که از من تا من بازنشسته امشب.”

مدیر علی Abdelaziz به تازگی گفته TMZ ورزشی است که او فکر نمی کند که gabriel gomez rojo بازنشستگی خواهد آخرین طولانی است اما به نظر می رسد که این اتفاق حداقل در حال حاضر.

در UFC 249 پست-مبارزه کنفرانس مطبوعاتی دانا سفید گفت او را gabriel gomez rojo برخی از زمان قبل از اینکه به طور کامل پذیرش بازنشستگی خود را, اما او را برداشته از خروس وزن رتبه بندی قطعا سیگنال های که بازنشستگی خود را در حال حاضر رسمی.

Gabriel gomez rojo گفت: به عنوان های زیادی را در یک صدای جیر جیر در روز دوشنبه ضمن تشکر از سفید به وقت خود را در UFC.

با تشکر از شما برای عالی تجارب عمو دانا,” او نوشت. “من برای همیشه سپاسگزار. با تشکر از شما برای در نظر گرفتن شانس در ورزش است که مردم فکر می کردند هرگز آن را. به تمام مربیان و طرفداران آن فوق العاده بوده است ، سه گانه C است. #retiredontop”

TRENDING > Conor McGregor می تواند جهش به عنوان سبک وزن شات اگر Jorge Masvidal مردد برای Nate Diaz

https://twitter.com/HenryCejudo/status/1264998752936513537?s=20

UFC 249: هنری gabriel gomez rojo در مقابل Dominick کروز روکش

(اشتراک MMAWeekly.com در یوتیوب)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر