مسیحی McCaffrey شانس بودن 2020 فانتزی فوتبال RB1 کمتر از شما می خواهم انتظار

یاهو فانتزی تحلیلگران را پیش نمایش تمام 32 تیم NFL در حال حاضر و احتمالی شروع سال 2020 پیش نویس فصل است. در اینجا ما مقابله با فشار دادن فانتزی سوالات #FantasyHotTaeks و تیم برنده در مجموع. بعدی تا Carolina Panthers.

چه درصدی احتمال بدید مسیحی McCaffrey اتمام هر چیزی کمتر از بالا به ثمر رساند RB?

مت: 75 درصد است. او شانس های مورد علاقه منجر به موقعیت یک بار دیگر در سال 2020 است. اما تکرار اجرای کمپین مانند او فقط به حال معمول نیست. آن را نمی خواهد در همه تکان دهنده اگر گرفتار یک بیت چند پاس از او در سال گذشته و یا به سادگی شاهد یک کاهش کوچک در ضربه محکم و ناگهانی نرخ. که به اندازه کافی خواهد بود برای دیدن او بود که دوم یا چهارم بالاترین نمره در فانتزی. MCaffrey باید شماره 1 انتخاب کنید در هر فانتزی پیش نویس این تابستان اما نمی شود شگفت زده اگر یکی دیگر از پشت لبه های او را به صورت بالا به نمره نقطه.

دالتون: 80 درصد است. که ممکن است به نظر می رسد اما در واقعیت دادن CMC 20% شانس از ضرب و شتم این زمینه دوباره بسیار ستایش بالا. او در نخست خود را دارد و دوام و نگرانی و در حال حاضر به نظر می رسد به یکی از پویا ترین پشت در لیگ, تاریخچه, اما McCaffrey نیز در یک تیم است که پروژه های به میان بدترین ها در فوتبال (با یک زیر خط میانگین) و تعویض مربیگری کارکنان و quarterbacks. این هم واقعا سخت به حفظ همان تولید/شرایطی است که در نتیجه در یک ردیف 1 عملکرد مانند فصل گذشته به همین دلیل است که جمله “لعنت” وجود داشته باشد از بودن در پوشش می دهد از دیوانه و سی. Saquon Barkley, حزقیال الیوت و دیگران (از جمله جرثقیل هنری) نیز در خط قرار داده تا بزرگ فصول و این شانس به سادگی انباشته در برابر McCaffrey در مقابل این زمینه به عنوان بالا به ثمر رساند در سال 2020 است.

اندی: 85 درصد ؟ 90? نگاه McCaffrey است که در بالا از من RB صفوف اما باید آن را بدون گفتن این که من می خواهم این زمینه بیش از هر بازیکن فردی است. ما فقط دو سال از حذف Saquon پیشرو NFL در داد و بیداد متری به ثمر رساند 15 touchdowns و ابتلا به 91 می گذرد. او را یک مدعی. Zeke الیوت به پایان رسید در موقعیت بالا-5 در سه تا از چهار فصل است. جرثقیل هنری فقط به ثمر رساند 18 touchdowns و برنده عجله تاج و تخت. Dalvin طبخ شبیه بهترین بازی را از طریق 10 بازی فصل گذشته. CMC فوق العاده است اما بدیهی است که نه تنها در ردیف.

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

DJ مور به پایان رسید به عنوان WR18 فصل گذشته با ناقص QB وضعیت. او crack بالا 10 در سال 2020 با تدی بریج پیشرو جرم ؟

اندی: قطعا در بازی اطمینان حاصل کنید. من شرط بندی بر روی آن اما این بدان معنا نیست که من نمی خواهم بازیکن. هر یاهو تحلیلگر اتحاد مور رتبه بندی در داخل موقعیت بالا-15 بنابراین ما همه مؤمنان (و دالتون است به خصوص فراوان). واضح نگرانی با هر کارولینای مهارت بازیکن است که بسیار جدید است و برای این تیم, جدید, سرمربی, جدید, سیستم جدید, QB, و غیره. — و ما در وسط یک مختصر نامنظم offseason. عروسکی بریج خود مسائل اما او خیلی بهتر کارفرمایی از کایل آلن در سال گذشته استارت. من فکر نمی کنم مور خیلی شانس در یک-یک به پایان برسد اما او یک شات روشن در بالا-10/12 وضعیت.

دالتون: I don’t love عدم اطمینان است که می آید با Carolina تغییر مربیگری کارکنان, اما من نسبتا مطمئن Panthers را زمینه یکی از لیگ بدترین دفاع و عروسکی بریج قطعا ارتقاء بیش از کایل آلن. شرط در اینجا این است که کورتیس ساموئل می شود داد و ستد و مور یک ستاره روشن در ساخت که آماده به منفجر شدن در سه سال. شماره خود را سرکوب شدند برخی از فصل گذشته به لطف ترک زود هنگام پس از تحمل یک ضربه مغزی در هفته 16 و چون مور وارد شده در هفت بازی کشش که در آن او به طور متوسط 10.7 اهداف و 101.6 متری با سه touchdowns با وجود بسیار ضعیف QB بازی و هم تیمی داشتن یک تلویزیون مولد های نجومی که به سختی می شود به تکرار. مور بالا-10 WR در هیئت مدیره.

مت: آن را سخت برای دیدن او تمام راه را به بالا 10. وجود دارد به اندازه کافی خوب در اطراف قطعات مور در هدف سلسله مراتبی است که او نمی خواهد فشار برای 140 تا 150 اهداف در مجموع او می خواهم به احتمال زیاد نیاز به آمار این علامت است. در حالی که جرم قطعا باید بهبود پس از جایگزینی ضعیف Kyle آلن, آن را به طور ناگهانی یکی از بهترین واحد در لیگ. آن را دشوار است به تصور مور یا هر یک از این گیرنده رویکرد دو رقمی touchdowns. او یکی از امن ترین میدارد و صعودی بازیکن اما کارولینای اکوسیستم نیست در یک نقطه که در آن او را در رقابت برای بالا 10 پایان این سال است.

تصویب گیر شما بیشتر علاقه مند هستند در حال حاضر متوسط پیش نویس موقعیت: Curtis ساموئل (127.6 ADP) رابی اندرسون (132.1) و یا Ian Thomas (141.9)?

دالتون: ساموئل بدون شک دچار وحشتناک کارفرمایی بازی سال گذشته (زمانی که او به نحوی به پایان رسید با کمتر فانتزی امتیاز از کول Beasley با وجود رتبه بالا-10 در هوا متری) و اندرسون می شود جالب است اگر بدون هیچ دلیل دیگر از آزاد شدن از آدم Gase (نگاه کنید به: Ryan Tannehill کنیا دریک DeVante پارکر و غیره) اما من توماس در اینجا. او باید خیس کردن اهداف با گرگ اولسن رفته است و بهتر مناسب (از سریع wideouts که بیشتر downfield تهدید) برای QB عروسکی بریج که دمای هوا در نظر گرفته شده متری (6.2) به کمترین میزان خود در NFL فصل گذشته. توماس زیبا دارای جای خواب.

مت: راستش همه این بازیکنان هستند جالب در هزینه. من بیشتر شیفته Curtis ساموئل (پایین را ببینید) از دو نفر دیگر. یان توماس بسیاری از درخواست تجدید نظر به عنوان یک حرکت صعودی در حال پرواز در انتهای تنگ و موقعیت. او یک ورزشکار قوی است که تولید شده در هنگام پر کردن در برای گرگ اولسن در حالی که دامپزشک بود مجروح قبلی دو فصل است. ما معمولا حداقل یکی در اواخر دور, ورزشی, تنگ پایان ظهور در فوتبال فانتزی هر فصل. توماس ندارد تمیزترین راه به حجم سه گسترده ای گیرنده و McCaffrey پیشرو او را در هدف سلسله مراتبی اما او که رادار به عنوان عمیق تر نام.

اندی: برای اینکه کاملا صادقانه, من اصلا انتظار این جرم به حمایت از یک سوم باید شروع فانتزی دارایی فراتر از McCaffrey و مور. زمانی که من تهیه پیش نویس آگهی خارج بالا-120 میدارد آنها احتمالا نمی خواهد نظر گرفته شده است. اما اگر مجبور به انتخاب یک گزینه از این سه من می خواهم توماس. او را تحویل چند مفید, فانتزی, خطوط در هنگام بازی در تسکین گرگ اولسن در گذشته و او در حال حاضر یک مسیر روشن به 90-به علاوه اهداف. توماس دارای سرعت خوب و بزرگ-بازی بازی توانایی. آن را تعجب نیست که من در همه به دیدن او در پایان TE8-TE12 محدوده.

[2020 پیش نویس رتبه بندی: کلی | QBs | RBs | WRs | TEs | DST | Kickers]

Carolina Panthers 2020 projected lineup
Carolina Panthers 2020 پیش بینی صف

#FantasyHotTaek

مت: Curtis ساموئل را پاک می کند 1,000 دریافت متری این سال است. آن را “مرگ بر بد را هیل” اگر شما می خواهید, اما من هنوز بصورتی پایدار و محکم بر این باورند در این بازیکن است. من تحقیقات گسترده ای به گیرنده مسیر در حال اجرا بیش از شش سال گذشته منجر به اعتقاد من ساموئل است که توانایی از یک بازیکن است که شانس عالی برای یک فصل برک آوت در برخی از نقطه در زندگی حرفه ای او. ساموئل نیز روشن بازنده هنگامی که مخفی نیوتن چپ صف. قبلی کارکنان مربیگری چپ او را در نقش یک تهدید حتی اگر کارفرمایی بود ناتوان از هل دادن توپ downfield. با علاوه بر این از رابی Anderson, Samuel نخواهد بود کبوتر-پناه به عمودی نقش و اجرا خواهد شد بیشتر بالا-درصد مسیرهای فصل آینده است. که بهتر مناسب برای او به خصوص با تدی ماساچوست در شهر است. اگر شما تماشای بازی آن را آسان ببینید که چرا ساموئل از طریق کمی گسل از خود را برآورده نمی فانتزی انتظارات در سال گذشته است. مسیر ارتباط این سال بسیار تمیز با جو بردی به عنوان هماهنگ کننده توهین آمیز در کارولینای در حال حاضر.

بیش از/زیر 5.5 پیروزی در مجموع از BetMGM

دالتون: این تعداد در مورد حق اما من در زیر. جدید مربیگری کارکنان موعظه اهمیت بازی در حال اجرا و صرف یک بالا 10 انتخاب در یک فضای داخلی lineman بنابراین نشانه های اولیه نیست دقیقا دلگرم کننده است. برنامه نامطلوب به نظر می رسد در حالی که بریج باقی مانده عمدتا ناشناخته فقط با شش شروع می شود پس از 2015 و او را از آسیب دور از را Grier. کارولینای به نظر می رسد مانند یک 5-11 یا 6-10 تیم سابق کمی مردها.

دنبال مت: @MattHarmon_BYB

دنبال دالتون: @daltondeldon

دنبال اندی: @AndyBehrens

بیشتر Yahoo Fantasy Football مشاوره

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>