بوروسیا دورتموند از جان گذشته برای بازنویسی تاریخ در برابر بایرن مونیخ در بوندسلیگا بزرگترین برخورد


این تفاوت در خلق و خوی است که می تواند در عین حال تفاوت را در بازی. در حالی که بایرن مونیخ را Hansi تلنگر بود مشتاق به بازی کردن اهمیت بازی روز سه شنبه که در راه تکرار قهرمانی با چهار نقطه آگهی می توانید استطاعت به انجام بوروسیا دورتموند تیم ملی تنها اخراج شدن ، حتی Erling Braut Haaland تا به حال چند اتاق پانسمان کلمه در مورد چگونه آنها آماده هستند.

آنها می دانند که این یک شانس بزرگ.

آن را به خوبی ممکن است تنها شانس. آنها می دانند که آنها باید آن را.

“دورتموند را به نفع خود” پل لمبرت که بازی برای آنها بین سال های 1996 و 1997 می گوید مستقل. “که آشکار است.”

چرا که به عنوان به عنوان آن است که اولین عنوان بزرگ مرحله نهایی مسابقات از این فوتبال عصر می آید به زودی پس از سرگیری وجود دارد خطر که می تواند کشتن یک عنوان هیجان انگیز مسابقه فقط به عنوان به سرعت.

Bayern are a well-oiled winning machine (AP)
بایرن هستند به خوبی روغن های برنده ماشین (AP)

اگر بایرن برنده شدن در دورتموند خواهد بود و آن هفت نقطه سرب در بوندسلیگا با شش بازی باقی مانده است.

که خواهد بود که, اما بدترین بخش این است که بایرن معمولا انجام دقیقا همان است که و بیشتر.

آنها نه تنها کشتن عنوان رقبا و عنوان مسابقه. آنها خاتمه با تعصب شدید.

بایرن برنده طی سه در اواخر فصل درگیری در مقابل دورتموند با یک جمع نمره 15-1.

در مارس 2017 شد 4-1. در ماه مارس سال 2018 شد 6-0. در آوریل 2019 شد 5-0.

بایرن در کلمات یک شکل آشنا با هر دو باشگاه می تواند تند و زننده در قرار دادن دورتموند را در خود جای. آنها واقعا قرار دادن چکش پایین.

“آنها که استکبار است که همه باشگاه های بزرگ را” لمبرت می گوید.

که تاریخ اخیر است و شاید عاملی که بیشتر وزن روی این دستگاه ها در حال حاضر.

قبل از دورتموند حتی می توانید نگاهی به گام های غول پیکر در واقع برنده شدن در چنین مرحله نهایی مسابقات آنها را مجبور به ایستادن و نه برابر شده است.

وجود دارد مسلما این خوش بینی است که می آید از این واقعیت که آنها در حال حاضر در حال اجرا – و – در چنین سرعت. این خود به خود می آید از طراوت و چالاکی از جوانان است.

که می تواند یک نقطه ضعف, اما به همان اندازه به عنوان یک مزیت است.

اخیر سری است که درگیر جهان, ‘آخرین رقص’, ارائه, کلاسیک, ورزشی مورد مطالعه در چگونگی شیکاگو بولز مورد نیاز برای بزرگسالان به عنوان یک تیم قبل از آنها می تواند ضرب و شتم دیترویت پیستونز. این یک سفر است که گرایش به جهانی لازم است را به نفع خود عمده غنائم به خصوص در چهره غالب رقیب اما نشده است معمولا اجازه داده شده در دورتموند. آنها اجازه نمی شده است ،

Dortmund have an exciting young team (Getty)
دورتموند باید هیجان انگیز تیم جوان (گتی)

آنها نگه داشتن آنها بهترین بازیکنان را گرفته و آنها را معمولا با بایرن. این بدنام روند طبیعی و اطلاع گسترده تر حقارت پیچیده است که تحت تاثیر غیر قابل انکار این بازی است.

“این همیشه یک بازی عظیم فقط به دلیل آنچه که اتفاق افتاده در گذشته” لمبرت می گوید. “که رقابت امتداد بسیار دور است.”

راه Jurgen Klopp بزرگ تیم بود و از هم جدا هنوز هم لطمه می زند. راه آغاز شده است که با شیوه ماریو گوتزه خروج – به بیرون درز قبل از نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا – هنوز rankles.

دورتموند به سهم خود به دنبال مقابله با این سر ، آنها در حال حاضر حاضر به فروش به بایرن.

آنها به طور مشابه در آغوش وضعیت خود را به عنوان یک باشگاه برای بازیکنان جوان است که یکی از دلایل عمده آنها را متقاعد Haaland و Jadon سانچو به پیوستن به آنها را در وهله اول.

که هنوز هم می تواند ناخودآگاه اثر است. هنوز هم وجود دارد یک تفاوت در انتظار. در دورتموند Haaland و سانچو صرفا به تصویر کشیده شده به عنوان ستاره های آینده برای بزرگتر تیم است. در بایرن وجود دارد هیچ کدام از آن. آنها بزرگترین تیم. انتظار می رود آنها را به بازی و برنده شدن در حال حاضر. دورتموند انتظار می رود به بازی و در نهایت حرکت می کند. همیشه وجود دارد یک فردا شما لزوما باید به تیز کردن خودتان برای.

این بیشتر می تواند تاثیر این بازی ها به خصوص با توجه به شدت آن طول می کشد برای عبور از خط.

ما می دانیم آنچه که بایرن می تواند انجام دهد این است که آنها فقط بروید و آن را انجام دهد. ما هنوز در حال انتظار برای دیدن آنچه که دورتموند می تواند انجام دهد.

Erling Braut Haaland is frequently linked to other clubs (Pool/AFP/Getty)
Erling Braut Haaland است غالبا مربوط به باشگاه های دیگر (استخر/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

نیز وجود دارد که بیشتر نگرانی های خاص در مورد لوسین Favre در این زمینه است. مربی تیم دورتموند در این کلمات آشنا از کسانی که کار کرده ام در بالا “نیست برنده”. او به تصویر کشیده که تقریبا بیش از حد متفکر. Favre شده است به خصوص تحت تاثیر شکست مانند فصل گذشته 5-0. او بسیار آرام و با بازیکنان پس از آن حتی برای او. او تمایل به overthink تحت فشار به جای مقابله با آن است.

دیگر آشنا انتقادات همچنان ادامه دارد. او بیش از حد خوب است. او در دورتموند تیم هستند نه ظالم به اندازه کافی به خصوص در بازی.

این یکی از دلایلی است که این باشگاه بسیار نزدیک به خلاص شدن از او.

در پایان دورتموند رفت و در یک جهت متفاوت است. آنها به دنبال آورد و در بیشتر استحکام طریق یکی از بسیاری است که ترک برای بایرن: تشک جنجالی. او شده است یک تجربه صدای در اتاق پانسمان که گم شده بود اگر چه آنها تا به حال هنوز هم گم شده است برخی از پوشش ها در پشت. برای بسیاری از این فصل آنها شده ایم نیست که جامد و هنوز هم مشکلات بدون توپ.

این چیزی است که Favre شده است فکر کردن در مورد در طول مستند شده است وجود دارد و جزئی شواهدی از بهبود و حتی فراتر از شواهد محدود از صرف دو بازی برگشت. این دو کلین شیت شد و در واقع بخشی از یک اجرا از پنج شش.

بایرن در ضمن نگاه کمی آسیب پذیر در برابر اینتراخت فرانکفورت. شما می توانید خود را شوخی در مورد اجتماعی فاصله, اما آنها ارائه شده تا این نوع از فضا که Haaland خواهد شادی کردن در. نروژی نیست یک شخصیت به cowed شهرت و یا تاریخ اخیر. او فقط می رود و می کند.

“حرکت خود را خیلی خوب است” لمبرت می گوید. “راه او نقش او قطعا آنها را باعث مشکلات.

“من فکر می کنم دورتموند را برای آنها. من فکر می کنم آنها می آیند از تله.

“Haaland بزرگ پسر بچه و می توانید با انجام برخی از آسیب اما بایرن باید این باور را در آنها. آنها یک تیم بزرگ که چه بازیکنان بزرگی انجام دهد.”

بایرن بعد از همه هستند دقیقا نوع side که فقط بروید و به طرز وحشیانه ای disabuse شما هر گونه ایده های شما در مورد تغییرات در بازی است. آنها آن را انجام داده ایم به طوری که اغلب به دورتموند. آنها آن را انجام داده ایم بسیار بیش از چند ماه گذشته است. تلنگر در حال حاضر ریاست بیش از 12 برد و یک تساوی از گذشته 13, داشتن خود را پیدا شیار پس از مصرف بیش از Niko Kovac پس از یک فاجعه شروع فصل.

Paul Lambert playing for Dortmund, in 1997 (Bongarts)
پل لمبرت بازی برای دورتموند در سال 1997 (Bongarts)

حرکت خود را در حال حاضر به عنوان یک آزمون جدید برای دورتموند استحکام.

نیز وجود دارد ناشناخته چگونه خالی می ایستد تاثیر کامل در مرحله یک بود به خصوص وقتی که جو بسیار مهم است به دورتموند.

“تنها چیزی که از دست رفته است که به شدت از جمعیت” لمبرت توضیح می دهد. “هنگامی که شما در بازی در مقابل آن جمعیت که به شما می دهد یکی دیگر از حیاط به اندازه آن و حجم آن است. جمعیت می خواستم به شما برای اجرا و اجرا و اجرا شود.”

بازیکنان حداقل هنوز آماده انجام این کار است. بایرن البته منشعب های مختلف خلق و خوی.

“آنها می توانید به استطاعت از دست دادن” لمبرت توضیح می دهد که کلمات ناخواسته تکرار توسط تلنگر.

“صرف نظر از نتیجه” بایرن مدیر گفت: “هیچ چیز تصمیم گرفته خواهد شد پس از آن.”

که آسان به این می گویند زمانی که شما می توانید هفت نقطه روشن و ثابت آمده است که به راحتی به شما. دورتموند نیاز به پیچیده تر است و این را به عنوان نژاد قانع کننده و حتی بیشتر.

BT Sport خانه بوندسلیگا با بوروسیا دورتموند v بایرن مونیخ زندگی می کنند به طور انحصاری در روز سه شنبه. لحن در BT Sport 1 از 5 بعد از ظهر برای Der کلاسیک, و بالای جدول برخورد.

ادامه مطلب

چرا Havertz تحت تعقیب در اروپا باشگاه های برتر

بایرن هافبک تیاگو به دست برخورد با دورتموند

جنجالی و Witsel مجموعه برای بازگشت به دورتموند برابر بایرن

بایرن مرحله دورتموند برخورد با فرانکفورت, پیروزی

چگونه به سازمان دیده بان بایرن مقابل فرانکفورت, آنلاین و در تلویزیون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>