تام بردی نمی برد ‘بازی’ اما او زمین ویرانگر رایت بر Charles Barkley

هیچ کس می گذرد به اشتباه روز یکشنبه “بازی” برای یکی از تام بردی ترین دستاوردهای چشمگیر.

او عملکرد خشن در مقابل 9 تا به حال مقدار زیادی از مردم سوال خود ادعا کرد 8 نقص و بهترین لحظه در این دوره بود که بلافاصله به دنبال تقسیم شلوار خود را در تلویزیون ملی. بردی و فیل مایکلسون به پایان رسید تا از دست دادن این رویداد با یک سوراخ.

حداقل در آن همه چیز برای, موسسه خیریه, با بردی کمک به “بازی” افزایش 20 میلیون دلار برای coronavirus امداد و یکی دیگر از $100,000 جلسه چالش بروکس Koepka.

خلیج تمپا Buccaneers کارفرمایی نیز موفق به یکی از وحشیانه تر می سوزد شما تا به حال خواهد شد را ببینید در Charles Barkley که اغلب او را مسخره میکردند و در این دوره است.

این بدون شک اولین بار نیست Barkley شده است برخورد با این “حلقه”, خط, اما آن را حمل وزن واقعی می آید از یک بازیکن با به عنوان بسیاری از مسابقات به عنوان بردی. Barkley نمی بیش از حد به خوبی در دوره خودش یا عدم دیو خیریه با جاستین توماس مربیگری او.

بردی هم کردم او گفت در برابر Barkley در دوره پس از holing از fairway در هفتم سوراخ.

“نگاهی به خورد که چاک” بردی گفت. “دهان خود را بسته چاک. یک بار که دارو. دریافت به لب به لب خود را از اینجا. این چیزی است که من مورد نیاز است.”

همه در سرگرم کننده خوب ما فکر می کنم. شما هرگز می دانم که مردم این رقابتی است.

Tom Brady didn't win, but he got his shots in. (Photo by Mike Ehrmann/Getty Images for The Match)
تام بردی نمی برد اما او عکس های خود را در. (عکس از مایک Ehrmann/گتی ایماژ برای مسابقه)

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>