ببر, Peyton چسبیدن به برنده شدن در این مسابقه


Tiger Woods and former NFL player Peyton Manning read a putt on the sixth green during The Match: Champions For Charity at Medalist Golf Club on May 24, 2020 in Hobe Sound, Florida. (Mike Ehrmann/Getty Images for The Match)
تایگر وودز و بازیکن سابق NFL Peyton Manning خواندن زدن توپ در ششم سبز در طول مسابقه: لیگ قهرمانان برای امور خیریه در, مدال باشگاه گلف در 24 مه سال 2020 در حوب ساند, فلوریدا. (Mike Ehrmann/گتی ایماژ برای مسابقه)

تایگر وودز بود که به سقوط به فیل مایکلسون دو بار در یک ردیف.

جنگل همراه با Peyton منینگ برداشت یک پیروزی مایکلسون و تام بردی در بازی: قهرمانان برای امور خیریه در یک هوای بارانی دوشنبه بعد از ظهر در مدال باشگاه گلف در جنوب فلوریدا.

این دو فورا برداشت 3-سوراخ سرب در جلو و نه حتی با برخی از heroics از بردی در هفتم است. آنها پس از آن جان سالم به در هر دو افزایش ابر و اواخر فشار توسط مایکلسون و بردی به چنگ زدن به برنده شدن در یک سوراخ.

مایکلسون آورده و آنها را در عرض دو در 11th پس از هدف قرار دادن یک بمب درایو بیش از سبز در par-4. سپس آنها را برداشت تا به یک سوراخ در 14 بعد از منینگ از دست رفته آسان پر زدن توپ قرار دادن آنها را در عرض فقط یک.

آنها برگزار مداوم بیش از سه سوراخ ارسال بازی به 18.

در حالی که مایکلسون رنده سوم خود را به ضرب گلوله به جام که راه اندازی یک همتراز آن کافی نیست. جنگل اولیه توپ مستقر فقط اینچ از جام او و به خدمت برنده — و شاید از همه مهمتر رستگاری پس از انداختن اولین نسخه از “بازی” به مایکلسون در سال 2018 است.

تام بردی مبارزات heroics

شاید بهترین قسمت برای طرفداران هر چند به تماشای بردی مبارزه است. شش بار قهرمان سوپر باول در همه جا بود در روز یکشنبه ارائه طرفداران با یک نگاه اجمالی نادر در انسان نسخه بردی. که نمی آخرین طولانی ،

بردی آمار شاید شات از عمر خود را در هفتم holing از وسط fairway و تکان دهنده جهان است.

به عنوان او رفت و برای گرفتن توپ از جام گرچه بردی در واقع تقسیم شلوار خود را.

بازی را افزایش می دهد $20 میلیون برای COVID-19 امداد

در حالی که ‘مسابقه’ شد بسیاری از سرگرم کننده وجود دارد یک هدف بیشتر به آن است.

با پایان پخش این چهار بازیکن مطرح کرده بود $19,729,106 برای COVID-19 امداد — فراتر از اولیه خود را از 10 میلیون دلار هدف است. Turner Sports سپس ضربه این رقم به تعداد دور به آمار 20 میلیون دلار است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>