یک ورزشکار که سزاوار یک حرفه ای انجام دهید-بیش از

تصور کنید به یک ورزشکار در تاریخ ورزش حرفه ای انجام بیش از.

همه صدمات و خارج از میدان و یا دادگاه مشکلات فقط جادویی برای همیشه ناپدید می شوند و ما را به ببینید که چگونه است که حرفه ای بازی کردن.

که شما را انتخاب کنید?

یاهو ورزشی خواسته است که بسیار سوال در توییتر.

پاسخ بی پایان بود اما چند نام به نظر می رسد بیشتر است.

رز جوانترین MVP در تاریخ NBA در سال 2011 و شبیه او منجر خواهد شیکاگو بولز بازگشت به شکوه و عظمت.

اما پس از چندین آسیب های زانو از جمله پاره لیگ قهرمانان آسیا در سال 2012 پلی آف رز هرگز مشابه بود. او را دوباره به تبدیل شدن به یک جامد نقش بازیکن اما گاو طرفداران ادامه خواهد داد به تعجب آنچه که می میرم اگر رز سالم ماند.

LANDOVER, MD - AUGUST 20: Quarterback Robert Griffin III #10 of the Washington Redskins looks to make a pass during a preseason game against the Detroit Lions at FedEx Field on August 20, 2015 in Landover, Maryland. (Photo by Matt Hazlett/Getty Images)
LANDOVER MD – اوت 20: کارفرمایی رابرت گریفین سوم شماره 10 از Washington Redskins به نظر می رسد به یک پاس در یک بازی پیش فصل در برابر شیرها دیترویت در فدرال اکسپرس زمینه در آگوست 20, 2015 در Landover مریلند. (عکس توسط مت Hazlett/گتی ایماژ)

سابق شماره 2 انتخاب کنید و Heisman جایزه برنده, هیجانی, NFL, برنده Rookie از سال و ساخت نرم افزار کاسه در اولین فصل (2012) با Washington Redskins.

اما RG3 هرگز به طور کامل بهبود از صدمات زانو او پایدار در rookie سال است. کرک عموزاده در نهایت جایگزین گریفین در واشنگتن و او شده است یک نسخه پشتیبان تهیه کارفرمایی بوده است.

Bo Jackson

13 Jan 1991: Running back Bo Jackson of the Los Angeles Raiders runs down the field during a playoff game against the Cinicinnati Bengals at the Los Angeles Coliseum in Los Angeles, California. The Raiders won the game 20-10.
13 Jan 1991: در حال اجرا پشت Bo Jackson لس آنجلس اظهارات اجرا می شود پایین این زمینه در طول یک بازی حذفی برابر Cinicinnati Bengals در لس آنجلس سالن بزرگ در لس آنجلس ، اظهارات برنده بازی 20-10.

جکسون است که هنوز هم تنها ورزشکار حرفه ای در تاریخ به یک ستاره در فوتبال و بیس بال.

او فوتبال حرفه ای را به توقف آمد در سال 1991 زمانی که او دچار هیپ آسیب در حالی که بازی برای لس آنجلس اظهارات در پلی آف. او در بازی سه مطلب کوتاه MLB فصل (از دست رفته همه 1992) اتمام کار خود را با کالیفرنیا فرشتگان در سال 1994.

خواهد “بو می داند” شده اند بزرگترین ورزشکار از تمام زمان خود را به حال و هیپ ماند دست نخورده ؟

Greg Oden

November 1 2009: Portland Trailblazers center Greg Oden #52 warms up before an NBA game between the Portland Trail Blazers and the Oklahoma City Thunder at the Ford Center in Oklahoma City, OK Portland defeated Oklahoma City 83-74 (Photo by Albert Pena/Icon SMI/Corbis/Icon Sportswire via Getty Images)
1 نوامبر 2009: Portland Trailblazers مرکز Greg Oden #52 هوا گرم تا قبل از یک بازی NBA بین پورتلند تریل بلیزرز و شهر اوکلاهما تندر در فورد مرکز در Oklahoma City, OK پورتلند را شکست داد و شهر اوکلاهما 83-74 (عکس آلبرت پنا/آیکون SMI/Corbis/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

Oden حرفه ای به نظر می رسید از آغاز محکوم. او تحت microfracture عمل جراحی پس از پورتلند تریل بلیزرز انتخاب او را با شماره 1 انتخاب کنید در سال 2007 NBA پیش نویس و از دست رفته خود را تمام rookie فصل است.

آن را دریافت نمی کند بهتر است پس از که به عنوان Oden محدود به فقط 82 بازی در سه فصل.

این بازیکن که رفت به طور مستقیم پس از Oden که در پیش نویس ؟ کوین دورنت.

Brandon Roy

PORTLAND, OR - DECEMBER 09: Brandon Roy #7 of the Portland Trail Blazers against the Orlando Magic on December 9, 2010 at the Rose Garden in Portland, Oregon. NOTE TO USER: User expressly acknowledges and agrees that, by downloading and or using this photograph, User is consenting to the terms and conditions of the Getty Images License Agreement. (Photo by Jonathan Ferrey/Getty Images)
PORTLAND, OR – دسامبر 09: Brandon Roy #7 از پورتلند تریل بلیزرز برابر اورلاندو سحر و جادو در دسامبر 9, 2010 در باغ گل رز در پورتلند اورگان است. توجه به کاربر: کاربر صراحتا تصدیق و موافقت می کند که با دانلود و یا با استفاده از این عکس ها کاربر است که رضایت به شرایط و ضوابط گتی ایماژ توافقنامه مجوز. (عکس از جاناتان Ferrey/گتی ایماژ)

از یک سابق Trail Blazer را به دیگری. Roy شد پیش نویس توسط پورتلند با شماره 6 انتخاب در سال 2006 NBA پیش نویس پس از بازیگران در واشنگتن است. صدمات آغاز شده در اوایل Roy محدود به فقط 55 بازی در فصل اول خود را, اما استعداد خود را چنان آشکار است که او ادعا کرد Rookie از سال است.

Roy سالم بود برای دو فصل بعد از او rookie اما آزار دهنده صدمات زانو شروع به از خط خارج کار خود را. در سال 2011 روی بازنشسته با توجه به آرتریت دژنراتیو در زانو خود را. او تلاش می آیند پشت با تیمبرولوز مینه سوتا در سال 2012, اما آن را تنها به طول انجامید پنج بازی.

در کوتاه مدت پنج سال با پورتلند Roy بود و سه بار همه ستاره و یک تیم NBA دو بار.

کری چوب

ST. LOUIS, MO - APRIL 13: Reliever Kerry Wood #34 of the Chicago Cubs pitches against the St. Louis Cardinals during the home-opening game at Busch Stadium on April 13, 2012 in St. Louis, Missouri. The Cubs beat the Cardinals 9-5. (Photo by Dilip Vishwanat/Getty Images)
ST. LOUIS, MO – مارس 13: مسکن کری چوب #34 شیکاگو توله زمین در برابر سنت لوئیس کاردینالز در خانه-باز کردن بازی در Busch ورزشگاه در مارس 13, 2012 در سنت لوئیس ، توله ضرب و شتم کاردینالز 9-5. (عکس دیلیپ Vishwanat/گتی ایماژ)

چوب پشت سر هم بر روی صحنه با توله به عنوان یک 20 ساله در سال 1998 است. در پنجم خود را حرفه ای شروع به چوب پرتاب تاریخی یک ضربه 20-strikeout بازی برابر هوستون آستروس. شیکاگو فکر کردم آن را به حال یک ستاره اما ثابت کرد که به بالای چوب حرفه ای.

چوب قرار گرفتند تامی جان عمل جراحی در طول سال آینده بهار آموزش. او در برخورد با سه سر زانو و صدمات بعدها در حرفه خود در نهایت قبل از حرکت به یک امداد نقش.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>