‘این است که ارزان شات: تام بردی نبود مبارک پس از trolled توسط Peyton Manning گفت: او می خواهم را Nick Foles به کدی جلوتر از ‘مسابقه’


Peyton Manning joked that he could have had his brother Eli or Nick Foles come out to caddy for him to help psyche out Tom Brady.
Peyton Manning شوخی که او می توانست تا به حال برادرش الی یا Nick Foles آمد به کدی برای او برای کمک به روح و روان تام بردی.

Bleacher Report / توییتر

  • تام بردی و Peyton Manning زوج با تایگر وودز و فیل مایکلسون در روز یکشنبه برای بازی در یک موسسه خیریه گلف بازی.

  • به عنوان بازیکن منتظر باران خود را برای شروع دور منینگ trolled بردی شوخی که او می خواهم تقریبا بیرون آورده Nick Foles به caddie برای او از طریق دور.

  • “این یک ارزان شات” بردی گفت: در پاسخ به منینگ را بحث زباله.

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

تایگر وودز و فیل مایکلسون تام بردی و Peyton Manning braved باران در روز یکشنبه به بازی در بازی: قهرمانان برای امور خیریه.

گلف نمایشگاه بود عاقبت از انواع به اولین جنگل-مایکلسون matchup در سال 2018 اما این بار این دو گلف بازان زوج با دو تا از بزرگترین quarterbacks برای همیشه بازی را به منظور جمع آوری پول برای COVID-19 مربوط به سازمان های خیریه.

باران نگه داشته گلف بازان از شروع بی درنگ ترک مقدار زیادی از زمان برای بحث زباله است که منینگ با استفاده از موفقیت بزرگ.

به عنوان چهار بازیکن در زمان عکس از رانندگی محدوده منینگ به شوخی در مورد توانایی های بالقوه خود ویلچرهای برای دور اول چرخش بردی برای ارتباط با پایان راب Gronkowski.

“بردی بودیم و صحبت می آورده اند Gronkowski چون Gronk می کند هر آنچه که تام می پرسد او را به انجام” منینگ شوخی. “Gronk رفتن کشتی گرفتن یک سال مرخصی آمده بازی در تمپا با من بعد آمده کدی برای من است.”

بردی خندید و رفت و برگشت به مصرف خود عمل عکس.

“این سخت است برای رسیدن به او” منینگ ادامه داد: غرق در افکار خود را در مورد پتانسیل خود caddie. “شما را به الی می توانید انجام دهید که شما را Nick Foles شاید…”

که در آن نقطه بردی نگاه کردن از توپ خود را و تبدیل به منینگ گفت: “این یک شات ارزان.”

بردی موفق به کسب شش سوپر باول حلقه در 20 سال در NFL اما دهکدهای از دست داد بازی بزرگ سه بار در زندگی حرفه ای او — دو بار به منینگ را برادر کوچکتر Eli و یک بار به آن Philadelphia Eagles پشتیبان و کارفرمایی Nick Foles.

در توییتر Foles خوشحال به نظر می رسید ملزم به کمک به ضرب و شتم بردی یک بار دیگر.

فشار نمی اغلب به بردی اما کمی از خوبی اجرا بحث زباله از منینگ قطعا زده و عصبی.

  • ادامه مطلب:

PGA Tour مجموعه به بازگشت ژوئن 11 بدون طرفداران در حضور و غیاب — در اینجا این است که چگونه بقیه سال را برای گلف

وجود دارد در حال رشد است buzz که NBA فصل می تواند رزومه در تابستان, با به طور منظم فصل بازی منجر به پلی آف

راب Gronkowski می گوید تام بردی نمی تواند پنهان کردن هیجان خود را هنگامی که سابق خود تنگ پایان گفت: با توجه به بازگشت به NFL

تام بردی گرفتن 9-بخش ESPN مستند با عنوان ” مردی در میدان جنگ است.’ سازمان دیده بان تریلر در اینجا.

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>