شماره 48 نتواند مسابقه پس از بازرسی; Jimmie Johnson رد صلاحیت شده در شارلوت

نسکار مقامات رد صلاحیت Hendrick Motorsports شماره 48 شورلت پس از مسابقه بازرسی در شارلوت موتور جاده سریع السیر قابل توجه Jimmie Johnson از مکان دوم را در پایان روز یکشنبه Coca-Cola 600.

مرتبط با: نتایج مسابقه | شارلوت, مسابقه هفته, برنامه

جام سری مدیر جی Fabian گفت که شماره 48 ماشین عقب تراز موفق در اسکن اپتیکال ایستگاه (OSS) بخشی از ویژگی های بازرسی پس از چند روز مسابقه است. جانسون و تیم تنزل شد به آخرین محل در پایان 40-ماشین میشه.

تمام رانندگان دیگر که در زمان پرچم شطرنجی پشت جانسون منتقل شدند تا یک موقعیت در پایان سفارش. جانسون همچنین forfeits 11 مرحله امتیاز به دست آورده بود در روز یکشنبه رویداد.

شماره 48 خدمه رئیس صخره Daniels این باورند در اوایل صبح روز دوشنبه هنگامی که پنالتی اعلام شد که چیزی ممکن است شکسته در ماشین و که این تیم را بررسی کند.

Fabian گفت: شماره 48 تیم تا به حال یک حق درخواست تجدید نظر مجازات. او مشخص نکرد که تا چه حد از تحمل ماشین بود در مسابقه پس از بازرسی.

“48 زد قوی امشب تمام شب. من آن را نفرت برای آنها. آنها تا به حال یک ماشین خوب خوب انجام شده” Fabian گفت. “اما آره کمک هزینه ساخته شده است در برای قطعات است که حرکت می کند. وجود دارد یک کمک هزینه برای آن است. اما اگر قطعات شکسته شما می دانید تعداد شماره. هیچ پارامتر خارج از آن. وجود قطعات در گذشته است که طراحی شده برای شکست شکستن. قطعا نشان می دهد که این مورد در اینجا. اما این چیزی است که بدست ما را به این خط از این پست مسابقه شماره و وجود یک نمایشگاه تحمل از قبل از مسابقه اعداد به پست.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر