‘تاریخ و زمان آخرین رقص’ به صحبت کرد هریس در سطح شخصی

Philadelphia 76ers به جلو توبیاس هریس دیده بود به یاد تصویر قبل از.

اما در واقع شنیدن شیکاگو بولز ستاره مایکل جردن در “آخرین رقص” گریه در اتاق قفل طبقه زیر خود روز پدر قهرمانی در سال 1996 — MJ اولین عنوان از پدر خود یعقوب به قتل رسید — باعث هریس خود را به تبدیل شدن به احساسی است.

“من قصد ندارم به دروغ من ریختن یک قطره اشک وقتی دیدم اردن گریه” هریس گفت Yahoo Sports در تازه ترین مصاحبه تلفنی. “من فکر کردم که باید فقط به متوقف قسمت سمت راست پس از آن و وجود دارد. آن را لمس کردن. من می خواهم دیده می شود عکس زیادی اما من احتمالا بیش از حد جوان به درک. و در حال حاضر شما واقعا می توانید ببینید همه احساسات که در آن است.

“من برخی تحقیقات پس از نمایش به پایان رسید. شما شنیدن در مورد پدرش درگذشت اما پس از آن شما به شیرجه رفتن در و آن را یک داستان بسیار دیوانه است.”

هریس یک جزیره بومی بود به اندازه کافی خوش شانس برای دیدن اردن بازی در باغ میدان مدیسن زمانی که او بچه بود در کنار پدرش دیرین NBA عامل Torrel هریس — موسس و مدیر عامل منحصر به فرد مدیریت ورزشی — و برادر بزرگش تایلر هریس.

آن ثابت می شود یک شب به یاد ماندنی.

“ما به درخواست پدر من اگر ما می تواند او را ملاقات بعد از بازی بود و او فقط به ما گفتن شاید” Tobias به یاد می آورد. “اما آن را به پایان رسید تا اتفاق می افتد و باور نکردنی بود. همانطور که ما راه رفتن دور من متوجه شدم من او را به ثبت نام کارت من. پس پدر من تا به حال به جلو و او را و او را وادار به ثبت نام در کارت های ما. تایلر و من هیجان زده بودند در سوار قطار برگشت.

“فکر کردم پدرم خیلی باحاله چرا که او می داند که مایکل جردن. من به پایان رسید تا از دست دادن این کارت در راه برگشت اما مهم نبود چون من تا به حال بدست او را ملاقات کند. این یک تجربه فراموش نشدنی بود.”

توبیاس و Torrel باید بسیار رابطه نزدیک — بسیار شبیه به مایکل و جیمز اردن — با Torrel خدمت به عنوان پسر خود را عامل مربی و مشاور مالی. پس از بازی در کالج در کیپ تاون و موری دولت Torrel تا به حال آرمان تبدیل حرفه ای اما رویای او از بین رفت در سال 1983 زمانی که او قطع شد و توسط هیچ یک دیگر از فیل جکسون و سپس سر مربی CBA را از آلبانی Patroons.

Tobias Harris is in his second season with the 76ers. (Photo by Katelyn Mulcahy/Getty Images)
توبیاس هریس است که در فصل دوم خود را با 76ers. (عکس Katelyn Mulcahy/گتی ایماژ)

“من در آخرین برش” Torrel به یاد می آورد به یاهو ورزشی. “من به یاد داشته باشید Phil مرا به دفتر خود را با دستیار او چارلی روزن و به من گفت آن سختی بود تماس بگیرید. او به من گفت: من یک بازیکن خوب و به دنبال حفظ آن است. من به او گفت که او بود از ساختن یک اشتباه است. اما من تا به حال یک پسر در حال حاضر و در زمان. من می دانستم که من نیاز به قرار دادن خانواده من پس من متوقف تعقیب رویای من.

“من هرگز بدست فرصتی برای صحبت کردن با فیل دوباره اما جالب است که چگونه آن را معلوم شد.”

نه فقط یک مشتری

در زمان خود بسکتبال بازی حرفه ای به پایان رسید Torrel هریس شد ساخت $14,700 از یک سال در حالی که کار به عنوان یک خریدار برای macy’s. اما بخت و اقبال خود بودند مورد را تغییر دهید. اچ wowed Torrel با نشان دادن او $20,000 چک خود را درآمد ماهانه در شمال غربی متقابل است.

بنابراین Torrel با قوی تیزهوشی تصمیم گرفت برای چند روز بیمار و ثبت نام در یک دوره آموزشی با تغییر شغل در نظر داشته باشید.

او به پایان رسید تا پیدا کردن موفقیت در امور مالی و کار تحت آلن Nero یک نورث وسترن متقابل بالاتر در شیکاگو بود که به نمایندگی از بازیکنان بیس بال در سمت. با اتصالات قوی برای ورزشکاران حرفه ای Torrel کمک Nero زمین سیسیل صحرا نورد به عنوان یک مشتری در حالی که شروع به حک کردن یک توپ بسکتبال را بدست آورد برای این سازمان.

در سال 1988 Torrel رفت خود را و فرود آمد George Gervin که بعدها تبدیل به یک مربی به Tobias و همچنین نیت آرچیبالد, در میان دیگران. دو سال بعد Torrel ایده برای برگشت warmup کت و شلوار شد پرشی برای یک سرمایه گذاری موفق را به عنوان یک حرفه ای پوشاک ورزشی مجوز در NBA و NFL.

Torrel شد Tobias’ اولیه عامل پس از جوان هریس معامله شد به اورلاندو سحر و جادو. (Torrel است پس از اضافه شدن کلی Oubre جونیور نیز هست.) از آن پس این دو به طور مستمر شرط خود تبدیل کردن قرارداد الحاقات از چهار سال 32 میلیون دلار و چهار سال 80 میلیون دلار تنها به زمین بیشتر معاملات پرسود: چهار سال $64 میلیون با اورلاندو (2015 محدود) و پنج سال $180 میلیون با فیلادلفیا.

“[Torrel] به معنی جهان به من” Tobias گفت. “او کسی است که قرار دادن یک توپ بسکتبال تو دست من در سن جوان است و مرا هدایت از طریق تقریبا همه چیز در این بازی – آن است که آیا یا دادگاه. او انجام یک کار بزرگ برای نشان دادن طناب.”

“توبیاس همیشه متمرکز شده است. او همیشه توجه. او همیشه یک کارگر سخت حتی زمانی که من استفاده می شود به داد او زیادی که او یک بچه” Torrel گفت. “من تحت فشار قرار دادند و همه بچه ها من به بهترین در هر آنچه که آنها انجام داد. او نگه داشته در حال کار بر روی بازی خود را چرا که او می خواست به بهترین. و نتایج آنچه که ما امروز داریم.”

توبیاس’ پدر خود بزرگترین فن. ترین آوازی حامی بیش از حد.

“من عمل مانند من در Rucker پارک” Torrel گفت: خود را با صدای بلند antics در می ایستد. “همسر من بگویید من به سرما اما من همیشه به پسرم, ‘مجسمه ‘اونا تا.’ من همیشه ریشه کن برای مشتریان من. این همه سرگرم کننده است. اگر او در مقابل مایکل جردن, ‘مجسمه نیم تنه خود را بالا.'”

“او به فریاد زدن و جیغ همه چیز” Tobias گفت. “زمانی که من در دبیرستان بود او و مادرم خواهد بود و راه رفتن را از طریق ، او می نشینم و او را به طور کامل طرف مقابل حقه چرا که او بیش از حد دیوانه در طول بازی بیش از حد شدید است. به طوری که اساسا فقط او را در ملخص کلام است. او را دوست دارد بسکتبال است.”

بسکتبال در انتظار

توبیاس هریس نشده شات بسکتبال از 2019-20 فصل متوقف شد در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اما او کار کرده است هر روز در گاراژ بدنسازی در فیلادلفیا خانه برای اقامت آماده باید بازی را از سر گرفت. او همچنین صحبت شده به هم تیمی های خود در زوم.

“هر کس می خواهد به امن به طوری که کلید چیز” هریس پاسخ داد: وقتی پرسید که اگر او هر گونه نگرانی در مورد یک بازگشت. “اگر ما می تواند پیدا کردن یک محل و آن را بی خطر است و ما باید پروتکل های مناسب در محل برای بچه ها احساس راحتی پس من هستم خوب با آن است.”

هریس توصیف ایده بازی بازی های واقعی در خالی ورزشگاه به عنوان “نوع مانند یک عمل تنظیم. اما بچه ها در رقابت هستند بنابراین ما همیشه میخوام به عنوان سخت به عنوان ما می توانیم.”

پس از حذف شدن در مد ویرانگر در Kawhi Leonard بازی 7 buzzer-beater فصل گذشته 76ers می خواهید خود را به ضرب گلوله در رستگاری.

“که شات دلخراش بود. آن را در همه جا مانند دو یا سه روز پیش [در سالروز],” هریس گفت: با خنده. “من دوست دارم تیم ما. من قطعا فکر می کنم ما به خوبی مناسب برای برگشتی و امیدوارم ما یک شانس را به بازی. ما آماده خواهید بود برای فرصت است.”

فیلادلفیا تا به حال سهم خود را از بن سیمونز و جوئل Embiid درام. مربی برت براون آینده نیز به سوال آمده است.

در مورد خواسته بالقوه تشابه به “آخرین رقص” — حداقل در شرایط خارج از دادگاه حواس او را پرت — هریس پاسخ داد: “آن متفاوت است چرا که از رسانه های اجتماعی. شما به نوعی به سخره گرفتند. بدیهی است که این Michael Jordan بنابراین یک تن از رسانه ها در اطراف او.

“من فقط فکر می کنم آن را کاملا متفاوت وحش با رسانه های اجتماعی در حال حاضر. من فکر می کنم آن خواهد بود دیوانه تصور کنید که عصر رسانه های اجتماعی چگونه خواهد بود که بوده است. اما این نوع فقط تکامل از زندگی است.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>