Hamlin جدی رنج می برد شکست در شروع Coca-Cola 600

کنکورد, N. C. (AP) — دیتونا 500 برنده دنی Hamlin تا به حال خود را در برنده شدن یکی دیگر از گوهر تاج رویداد یکشنبه شب نابود قبل از کوکا کولا 600 حتی آغاز شد.

یک قطعه از تنگستن پرواز کردن از Hamlin خودرو در سرعت دور در شارلوت موتور جاده سریع السیر و Hamlin مجبور به بازگشت به جاده گودال به وزن قرار داده و به او تویوتا.

Hamlin هشت دور پایین هنگامی که او در نهایت قادر به پیوستن به مسابقه. مجازات برای تنگستن آینده یک ماشین چهار مسابقه تعلیق برای خدمه ارشد با توجه به نسکار کتاب قانون.

Hamlin, برنده چهارشنبه شب در دارلینگتون Raceway به وضوح رشد نا امید خود را به عنوان Joe Gibbs Racing تیم کار می کرد به درخواست مجدد تنگستن.

“اجازه دهید من می دانم زمانی که آن را در نقطه ‘بازگشت’ و ما فقط می توانید صفحه اصلی” Hamlin گفت.

“نه” پاسخ خدمه رئیس کریس Gabehart. “ما نمی تواند انجام دهد.”

تنگستن در سوال 35 پوند وزن دارد و هزینه های $1,877 از تامین کننده است. اگر از آن می آید یک ماشین در طول رقابت آن می تواند باعث آسیب های جدی اگر وسیله نقلیه دیگری از آن بازدید. بالاست اضافه شده است برای دیدار با نسکار حداقل وزن مورد نیاز و اگر آن را می شود جدا از این ماشین آن است که اتوماتیک چهار-مسابقه تعلیق برای خدمه ارشد.

نسکار رو هم مسابقه آغاز شده و علامت 49 دور قبل از باران آورده احتیاط. ماشین آورده بودند به جاده گودال و تحت پوشش یکی از دامان بعد زمانی که باران را برداشت و مسابقه بود و قرمز پرچم. آن را از سر گرفت پس از یک باران تاخیر نزدیک به 80 دقیقه.

Kurt Busch آغاز شده از قطب بود و هنوز هم پیشرو هنگامی که باران شروع شد و در این رویداد تنها در بزرگترین واحد بعد از مسابقه اتومبیل رانی.

یکشنبه قبل از روز یادبود است که قرار است به یک smorgasbord از رکوردی که آغاز می شود با فرمول یک در موناکو جایزه بزرگ و سپس IndyCar و ایندیاناپولیس 500 به دنبال نسکار و آن طولانی ترین مسابقه در تقویم.

Coronavirus همه گیر شده است از بین برود بخش اول F1 برنامه و مانند IndyCar آن است که هنوز هم در حال انتظار برای شروع فصل آن. راجر Penske مالک جدید از Indianapolis Motor Speedway نقل مکان کرد ایندی 500. آن را نشانه اولین بار پس از سال 1946 500 است و اجرا نشدن در آخر هفته روز یادبود.

نسکار بود قادر به رفتن به جلو برای سوم آن جام رویداد در هفت روز تحت یک برنامه درمانی تایید شده توسط مقامات دولت اجازه داده است که این ورزش برای از سرگیری پس از 10 هفته وقفه. نسکار زد سه رویداد در کارولینای جنوبی و کوکا کولا 600 لگد کردن چهار روز متوالی از مسابقه در شارلوت.

مالک تیم Chip Ganassi شده اند که در ایندی اوایل روز شنبه اش را جشن تولد 62 در 500 قبل از وي به شارلوت موتور جاده سریع السیر به دو نسکار تیم است. به جای مالک تماشا در تلویزیون را از خانه اش در پیتسبورگ به عنوان Busch زد دامان در 181.269 مایل به کسب درآمد خود را قطب اول از فصل سوم top-10 شروع سال 2020 است.

هفت بار قهرمان نسکار Jimmie Johnson واجد شرایط دوم شد و به دنبال آن Hendrick Mototsports هم تیمی تعقیب الیوت.

مت Kenseth در سومین مسابقه پس از Ganassi کشیده او را از بازنشستگی واجد شرایط و چهارم در یک شروع قوی و به روز برای سازمان است.

تایلر Reddick پنجم شد برای ریچارد Childress مسابقه یک نقطه جلوتر از هم تیمی Austin دیلون به عنوان شورلت رانندگان در زمان بالا شش, نقاط در مقدماتی.

نسکار را گزارش هر گونه مسائل با نمایش درمانی و تمام رانندگان قادر به واجد شرایط پیش از 600.

مت DiBenedetto و Aric Almirola سقوط در مقدماتی. DiBenedetto نیاز به یک پشتیبان فورد از چوب برادران و استوارت-هاس مسابقه ثابت Almirola آسیب دیده فورد.

شارلوت موتور جاده سریع السیر دعوت صاحبان تیم برای تماشای این مسابقه در این مسابقه از آن 13,000-فوت مربع تنها عضو رستوران باشگاه جاده سریع السیر. آهنگ سخنگوی غافل بود از هر گونه صاحبان پذیرش دعوت. و نه حضور در دو مسابقه پشت در دارلینگتون Raceway و مگر اینکه آنها را به یک مرکزی مسابقه روز نقش نسکار دلسرد آنها را از با استفاده از یکی از 16 اختصاص داده شده فهرستی از نقاط در هر خودرو.

شارلوت موتور جاده سریع السیر دارای یک برج از 52 خصوصي آپارتمان که چشم پوشی نوبت اول از آهنگ. تیم صاحب ریچارد Childress صاحب محل سکونت اما یک مسیر سخنگوی نمی تواند تایید Childress برنامه ریزی برای تماشای 600 از وجود دارد. محل سکونت صاحبان اجازه داده شد پنج نفر برای ورود به محل سکونت خود را در طول مسابقه.

پیگیری مقامات درمان 600 استادانه درست شده به عنوان ادای احترام به ارتش و قهرمانان به خاک افتاده اما بیشتر بوده است اوراق به عنوان تماشاگر مجاز به حضور در مسابقات نسکار فقط رتبهدهی نشده است. نسکار جمهور استیو فلپس به اسوشیتد پرس گفت او فکر نمی کنم تماشاگران خواهد بود در مسابقه حداقل از طریق آلاباما در ژوئن 21, آخرین مسابقه ارسال شده در نسکار زمان تجدید نظر در برنامه.

نسکار فشرده 20 ملی سری مسابقات بر روی تقویم بین آلاباما و مارس 17 سرگیری در دارلینگتون Raceway.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>