فرانک رایش: چاد کلی بوده است 10 بیرون از 10 و خاموش کردن زمینه

بارگیریها امضا فیلیپ رودخانه به یک سال معامله به عنوان یک عامل رایگان این offseason و Jacoby Brissett بازگشت به بازی کردن سال آخر خود را در مقابله به طوری که تیم خوبی مواجه نگردند با گزینه برای این فصل و بدون حد یقین فراتر از فصل آینده.

در حالی که این تیم فکر می کند رودخانه ها در اطراف چوب فراتر از 2020, آنها همچنین باید به در نظر گرفتن امکانات دیگر. آنها پیش نویس یعقوب Eason در دور چهارم این سال و چاد کلی بازگشت و پس از صرف وقت در تمرین تیم ملی و فعال فهرستی از سال گذشته است.

کلت سر مربی فرانک رایش گفت: در این tamöz نشان می دهد که کلی است “واقعا سخت کار می کرد در هنر و صنعت خود و در ادامه به بهبود” پس از آمدن به ایندیاناپولیس در پی یک گناه جنایی خاطی.

“چاد کلی خاموش این زمینه شده است به عنوان خوب به عنوان کسی من شده است در اطراف” رایش گفت: از طریق اخبار بوفالو. “او شده است به 10 بیرون از 10 و خاموش میشه و همچنین در این زمینه است. من برای او هیجان زده هستم. . . . من نمی توانم به شما بگویم که چگونه شاد ما با چاد. او بسیار پیشرفت به عنوان یک بازیکن خط حمله. او واقعا با این نسخهها کار سخت در آن است.”

آن را بعید است که کلت در حال رفتن به نگه داشتن چهار quarterbacks پس کلت ممکن است یک تیم برای یک تجارت در برخی از نقطه در این تابستان به عنوان آنها سعی می کنند برای نازک کردن این گروه پیش از نهایی کاهش است.

فرانک رایش: چاد کلی بوده است 10 بیرون از 10 و خاموش میشه در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>