که ارزش بیشتر: تام بردی یا Peyton Manning, فیل مایکلسون یا ببر جنگل ؟

زمانی که دو بازیکن رقابت در ورزش همان در همان زمان آن را تقریبا به یک شرط بندی مطمئن است که یک رقابت را تشکیل می دهند. برخی از آنها مبتنی بر تیم اتحاد و برخی از آنها بر اساس فردی کینه و دیگران عمدتا تولید شده توسط رسانه ها اما بدون توجه به منبع این رقابت ها همیشه هیجان انگیز به تماشای بازی.

شما ممکن است یک نظر در مورد کدام ورزشکار است “بهتر” بازیکن در این افسانه ای رقابت — اما آیا می دانید کدام یک از این ورزشکاران است که ثروتمندتر ؟

آخرین به روز رسانی: 22 مه سال 2020

پاتریک اوینگ و مایکل جردن

به عنوان بازیکنان ستاره در رقابت بین شیکاگو بولز و نیویورک نیکز, Michael Jordan و پاتریک اوینگ را رقابتی تاریخچه. متاسفانه برای سارکوم او همیشه با بدست پایان کوتاه از چوب — سارکوم شد حذف از پلی آف با شیکاگو و اردن در پنج نوبت. نیکز تنها قادر به غلبه بر بولز در سال 1994 کنفرانس شرق نیمه نهایی پس از اردن اولین بازنشستگی.

اما در حال حاضر که آنها هر دو خاموش دادگاه که بسکتبال بزرگ است که بالاتر از ارزش خالص?

مایکل جردن غنی تر است

  • پاتریک اوینگ خالص ارزش: $85 میلیون

  • مایکل جردن خالص ارزش: $2.1 میلیارد دلار با توجه به فوربس

اردن طول می کشد تا به نقطه بالا در این رقابت بار دیگر با ارزش خالص در میلیاردها. او به دست آورده حرفه ای حقوق و دستمزد 90 میلیون دلار و یکی دیگر از 1.7 میلیارد دلاری از شرکت همکاران از جمله نایک, Hanes, Gatorade و عرشه فوقانی فوربس گزارش شده است. او همچنین اکثریت صاحب شارلوت هورنتس یک تیم است که در حال حاضر به ارزش 175 میلیون دلار.

لری پرنده و سحر و جادو جانسون

لری پرنده و سحر و جادو جانسون رقابت قدمت آن به زمانی که آنها به رقابت در برابر یکدیگر در سال 1979 مسابقات NCAA بازی. آنها سپس در ادامه به بازی برای تیم های که در حال حاضر یک رقابت — بوستون سلتیکز و لس آنجلس لیکرز. دو رقیب را پس از تبدیل شدن به دوستان و حتی سرودن یک کتاب با هم — “زمانی که بازی ما شد.”

اما آن پرنده یا جانسون که متصلب ترین ثروت ؟

Magic Johnson غنی تر است

پرنده رفت و به مربی تیم ایندیانا پیسرز پس از بازنشستگی به عنوان یک بازیکن اما جانسون ساخته شده است که بیشتر سودآور حرکت می کند. پس از خروج از NBA جانسون اضافه کرده است به ثروت خود را به عنوان یک کارآفرین و سرمایه گذار. او رئیس و مدیر اجرایی Magic Johnson, شرکت سرمایه گذاری کنگلومرا به ارزش حدود $1 میلیارد دلار, با توجه به وب سایت خود را. جانسون نیز یک شرکت صاحب MLB در لس آنجلس داجرز به WNBA را لوس آنجلس اسپارکس و لیگ برتر فوتبال لس آنجلس, باشگاه فوتبال.

یافتن پست: ورزشکارانی که غنی برای چیزی غیر از ورزش

جک نیکلاس و آرنولد پالمر

قبل از وجود دارد فیل مایکلسون و تایگر وودز وجود دارد اصلی گلف رقابت: جک نیکلاس و آرنولد پالمر که برای اولین بار به رقابت در برابر یکدیگر در سال 1958 گلف کانال گزارش شده است.

“آرنولد و رقابت شد بیشتر از دو ما” نیکلاس گفت: TV station. “ما می خواهیم با هم بازی زیادی است. ما زوج بسیاری است. و معمولا ما به ضرب و شتم هر یک از دیگر و ما به پایان رسید تا به این مسابقات به دور است. به همین دلیل آنها بحث در مورد رقابت. هر کس علاقه مند بود که برنده آن روز نیست که برنده این مسابقات است.”

پیدا کردن که گلف باز است ثروتمند.

آرنولد پالمر غنی تر شد

نیکلاس رفته بود بسیار موفق گلف طراح و کارآفرین اما پالمر بود ثروتمند یکی. او انباشته 92 قهرمانی در رقابت حرفه ای بیش از این دوره از زندگی حرفه ای او بود و همچنین moneymaker خاموش و البته بیش از حد. پالمر رئيس جمهور از کسب و کار جهانی سازمان آرنولد پالمر شرکت های درگیر در خودرو و حمل و نقل هوایی شرکت های خدمات و اصلی صاحب یک نمایندگی خودرو در زادگاه خود از لتروب پنسیلوانیا.

محمد علی و جو فریزر

محمد علی و جو فریزر را 1971 مسابقه بوکس بوده است به نام “مبارزه قرن.” پس از علی موسوی از بوکس برای امتناع از پیوستن به ارتش به دلیل باورهای مذهبی, فریزر ظهور به عنوان قهرمان سنگین وزن جهان است. اما در سال 1970 علی بود مجاز به جعبه دوباره و دو قهرمانان رو در یک بسیار به کرات در مسابقه سال بعد.

مبارزه صورت گرفت در باغ میدان مدیسون در مقابل مشهور است که شامل Barbra Streisand و داستین هافمن و بعد از 15 دور از عقب و جلو jabs و knockdowns, فریزر برنده اعلام شد.

اما چه کسی برنده در نبرد ثروت ؟

محمد علی غنی

  • محمد علی ارزش خالص (مرحوم): 50 میلیون دلار

  • Joe Frazier خالص ارزش (مرحوم): $100,000

اگر چه Frazier بود, بوکس, افسانه, او هرگز بسیار ثروتمند, CBS گزارش شده است. در ضمن علی استاد بود خود را ارتقاء که در ادامه به پول را در طول عمر خود. با توجه به فوربس او را در $4 میلیون به 7 میلیون دلار در سال از طریق تایید می پردازد و در سال 2006 او به فروش حقوق مربوط به نام و تصویر خود را برای $50 میلیون برای صدور مجوز متفکر رابرت Sillerman.

در بالا: امروز ثروتمندترین ورزشکاران جهان

کریس اورت و مارتینا Navratilova

ممکن است وجود دارد هیچ بیشتر رقابت در تنیس زنان از Chris Evert مقابل Martina Navratilova. این دو ورزشکار را اغلب با آن مواجه خاموش در فینال رشته های که در آن سبک های بازی در طول تاریخ درگیر شدند — Evert بازی قدرتمند پایه بازی و Navratilova تسلط بر خدمت و شلیک.

Evert و Navratilova یکدیگر بازی 80 بار از سال 1973 تا 1988, Bleacher Report گزارش شده است. که شامل 14 گرند اسلم نهایی 10 که برنده Navratilova. به طور کلی Navratilova دارای 43-37 لبه در سر خود را به سر منطبق است.

اما آیا او لبه Evert وقتی که می آید به ثروت خود را بیش از حد ؟

Chris Evert غنی تر است

خیلی دوست دارم در زمین تنیس, دو زن گردن و گردن وقتی که می آید به ثروت خود را با Evert داشتن اندکی لبه. پس از بازنشستگی از ورزش Evert اضافه کرده است به او ارزش خالص به عنوان یک تلویزیون مفسر آکادمی تنیس مالک و ناشر مجله.

Mayweather فلوید جونیور و مانی پاکیائو

در 2015, Mayweather فلوید جونیور و مانی Pacquiao مواجه یکدیگر در شکستن رکورد مبارزه است. این بزرگترین پرفروش زنده دروازه — 72 میلیون دلار و بیشترین pay-per-view خرید — 4.6 میلیون — در ورزش های رزمی, تاریخچه ESPN گزارش شده است. ترجمه شد به نام ویکتور در مبارزه و اگر چه طرفداران تقاضاهای مصرانه برای یک مسابقه برگشت آن را بعید است که این اتفاق خواهد افتاد فوربس گزارش شده است.

وقتی که می آید به یک نبرد ثروت این مبارزه هنوز هم دستمزد. پیدا کردن که در بالا.

Floyd Mayweather Jr. غنی تر است

بر خلاف چهره خود را در حلقه این بازی نیست حتی نزدیک است. اگر چه هر دو بوکسورهای بسیار ثروتمند Mayweather خالص ارزش بیش از دو Pacquiao است. بسیاری از Mayweather ثروت می آید به طور مستقیم از بوکس — در سال 2017 او به دست آورده $275 میلیون به عنوان یک رقیب و پروموتر خود را برای مبارزه با Conor McGregor, فوربس گزارش داد. او همچنین به دست آورده اضافی $10 میلیون سال در تاییدیه.

ادامه مطلب: ماریا شاراپووا و 43 مطلب فوق العاده غنی بازنشسته ورزشکاران

لیونل مسی و کریستیانو رونالدو

لیونل مسی و کریستیانو رونالدو بوده است بازمی گردد در برابر هر یک از دیگر در طول حرفه خود اما رونالدو قصد دارد احساسات سخت و “رقابت” است و در واقع تحت فشار قرار دادند و او را به یک بازیکن بهتر است.

“مسی باعث می شود من یک بازیکن بهتر و بالعکس,” او در مصاحبه با پرتغالی ایستگاه تلویزیونی TVI با توجه به هدف. “من بسیار عالی و حرفه ای ارتباط با مسی از آنجا که ما شده اند در همان لحظه برای 15 سال است.”

به عنوان است که در واقع بهترین بازیکن در جهان است که بستگی دارد چه آمار نگاه کنید. برای مثال رونالدو برنده لیگ قهرمانان اروپا به عنوان پنج بار در حالی که مسی موفق به کسب آن چهار بار Bleacher Report گزارش شده است. مسی 10 لیگ عناوین و رونالدو شش; مسی نیز منجر با بیشتر باشگاه افتخارات — 33 در مقابل 27.

اما آیا شما می دانید که یکی از غنی بازیکن ؟

کریستیانو رونالدو غنی تر است

اگر چه مسی بود به نام بالاترین پرداخت ورزشکار در سال 2019 توسط فوربس (با رونالدو در آینده در جایگاه دوم) رونالدو بالاتر از ارزش خالص. او در زمان قطع پرداخت در سال 2018 به پیوستن به یوونتوس اما هنوز raked در $109 میلیون دلار در سال 2019 بین حقوق و دستمزد خود را و تایید می پردازد. رونالدو نیز بیشتر به دنبال ورزشکار در رسانه های اجتماعی با 219 میلیون followers on Instagram به تنهایی.

آندره آقاسی و پیت سمپراس

رقابت بین آندره آقاسی و پیت سمپراس تعریف تنیس مردان در ’90s. آنها متصلب تا 22 گرند اسلم عناوین بین دو نفر از آنها با سمپراس ضرب و شتم آقاسی در فینال سه بار غرور نمایشگاه گزارش شده است. رقابت خود را نیز بازاریابی طلا — بازیکنان اغلب ساخته شده تبلیغات هم از جمله به یاد ماندنی “چریکی تنیس” نایک تبلیغ به کارگردانی اسپایک Jonez.

پیدا کردن که برنده شده است خاموش تنیس.

آندره آقاسی غنی تر است

سمپراس بیشتر گرند اسلم عناوین — 14 نسبت به آقاسی هشت — اما آقاسی غنی تر است. پس از بازنشستگی از تنیس روی او تمرکز تلاش خود را در دوستی با آندره آقاسی, پایه و اساس آموزش و پرورش است.

نگاهی به: ثروتمندترین ورزشکاران از هر دهه

پژمردگی چمبرلین و بیل راسل

NBA.com به نام رقابت بین Wilt Chamberlain و بیل راسل “بدون شک بزرگترین فرد رقابت در تاریخ NBA.” هیچ کس تا به حال دیده بود یک بازیکن مثل راسل — تا زمانی که چمبرلین آمد. دو sparred در دادگاه در سراسر ’60s با چمبرلین فوق العاده سوابق در حالی که هل دادن راسل برای تبدیل شدن به حتی یک بازیکن بهتر از او بود قبل از ادامه “بیل راسل ترور.”

راسل و چمبرلین بازی های برگزار شده برای کنفرانس شرق عنوان در سال 1960 و 1962 و 1965, 1966, 1967 و 1968 و برای قهرمانی NBA در سال 1964 و در سال 1969. راسل برنده نه قهرمانی در حالی که Chamberlin برنده یکی هر چند Chamberlin بهتر رکورد فردی: به طور متوسط 28.7 امتیاز و 28.7 ریباند بازی مقابل راسل متوسط 14.5 امتیاز و 23.7 ریباند در هر بازی.

ببینید که baller بیشتر balling.

این یک کراوات

دو افسانه در حال به همان اندازه ثروتمند است.

پس از بازنشستگی از NBA چمبرلین مشغول به کار به عنوان یک مربی تفننی در اقدام و تلاش دست خود را در تعدادی از ورزش های دیگر از جمله بوکس و چوگان. او بر اثر نارسایی قلبی در سال 1999.

راسل نیز مشغول به کار به عنوان یک مربی سعی کردم دست خود را در بازیگری و هم روی لئامت دادن به عنوان یک مفسر تلویزیون.

راجر فدرر و رافائل نادال

راجر فدرر و رافائل نادال, تنیس, رقابت میرسد 16 سال و 40 منطبق است. از کسانی که نادال موفق به کسب 24 در مقابل فدرر 16 — اما فدرر تنها تحسین خود را برای زمان طولانی حریف.

“ما یک داستان بزرگ هم گفت:” CBS46. “ما با داشتن بسیار طولانی مشاغل و رو در روی یکدیگر در مهم ترین مسابقات برای چنین مدت زمان طولانی. این یک رقابت, البته, اما در همان زمان آن را به یک دوستی است.”

می تواند به شما حدس می زنم که تنیس حرفه ای است که بالاتر از ارزش خالص?

راجر فدرر غنی تر است

نادال ممکن است بیشتر برنده در ترکیب هیرو اما فدرر به پول بیشتر. او به دست آورده $124 میلیون دلار در پول جایزه در طول دوره از کار خود را, اما او ساخته شده است که خیلی بیشتر در امضا و ظاهر هزینه فوربس گزارش شده است. در سال 2019 به تنهایی فدرر ساخته شده $86 میلیون دلار از طریق مشارکت با کردیت سوئیس, مرسدس بنز و رولکس — بیش از هر ورزشکار دیگر.

سرنا و ونوس ویلیامز

خواهران ویلیامز یک بار رتبه شماره 1 و شماره 2 در ایران و جمعی و فردی دستاوردهای به دست آورده اند آنها را در یک محل در تاریخ تنیس. آنها یک ترکیب 30 گرند اسلم تک آهنگ عناوین و 14 گرند اسلم دونفره عناوین. آنها همچنین موفق به کسب سه مدال طلای المپیک در دونفره و یک مدال طلا در هر آهنگ.

سرنا در حال حاضر عناوین بیشتر از خواهر او, اما او اعتبار ونوس با هموار کردن راه برای موفقیت لس آنجلس تایمز گزارش داد.

که خواهر غنی تر است?

بخشندگان: 23 ورزشکاران که عشق خود را با دادن پول دور

سرنا ویلیامز غنی تر است

سرنا حرفه ای برنده بالا $92.7 میلیون نفر — که بیش از دو برابر کسانی که از خواهرش ونوس لس آنجلس تایمز گزارش داد. خارج از باور نکردنی او در دادگاه درآمد سرنا اضافه کرده است به او ثروت با سرمایه گذاری, صندوق, خط تولید لباس خود را, مخاطرات در میامی دلفین ها و UFC و سودآور شرکت حمایت مالی است. او یکی از بالاترین پرداخت ورزشکاران در سال 2019 و با توجه به فوربس.

سیدنی کرازبی و الکس Ovechkin

سیدنی کرازبی و الکس Ovechkin شده اند در بالای NHL از نظر به ثمر رساند در طول زمان خود را با لیگ. در مارس 2019, Ovechkin به ثمر رساند خود را از 1200 هفتم حرفه ای نقطه ای که قرار است او را به یک کراوات برای 48th تمام وقت گلزن تاریخ NHL. در آن زمان سیدنی کرازبی شد No. 47, ضربه زدن, 1200 نقطه عطف فقط هفته قبل از NBC Sports گزارش شده است. اما “رقبا” واقعا دیدن این رقابت ها به عنوان یکی از بین آنها دو تیم — واشنگتن پایتخت و پیتسبورگ پنگوئن — به جای یک فرد رقابت.

“من نمی خواهم آن را تبدیل به من و او را” کرازبی گفته ورزشی.

می تواند به شما حدس می زنم که هاکی طرفدار ثروتمندتر ؟

الکس Ovechkin غنی تر است

در این رقابت Ovechkin برنده است. او شده است یکی از بالاترین پرداخت ورزشکاران در, NHL, با حقوق و دستمزد 10 میلیون دلار برای فصل 2016-17 با توجه به فوربس. او همچنین در آورده 4 میلیون دلار در تایید آن سال.

Evander Holyfield و مایک تایسون

Evander Holyfield و مایک تایسون مواجه شده اند هر یک از دیگر در حلقه بوکس دو بار — و دوم رقابت بسیار به یاد ماندنی برای چه CBS Sports تلقی شده است “یکی از ننگین ترین اقدامات در, مدرن, تاریخچه بوکس.” Holyfield برنده اول مبارزه بین این دو در نوامبر 1996 و رقبای ملاقات دوباره در ماه ژوئن سال 1997. در طول این مسابقه تایسون رد صلاحیت شد پس از گاز گرفتن هر دو Holyfield گوش. در حال حاضر وجود دارد گمانه زنی که این دو ممکن است دیدار دوباره برای یک بازی سوم با هر دو کرد و گفت که آنها در مبارزه با شکل.

مایک تایسون غنی تر است

  • Evander Holyfield خالص ارزش: $500,000

  • مایک تایسون ارزش خالص: 3 میلیون دلار

هر دو بوکسورهای با تجربه مسائل و پس از باد بخت و اقبال خود را, اما تایسون موفق به گزاف گویی بیش از Holyfield است. اگر چه تایسون حیف و میل خود را 300 میلیون دلار درآمد حرفه ای طلا و جواهر, روسپی, طنز و ماشین ها — حتی تشکیل پرونده برای ورشکستگی در سال 2003 — او موفق به جبران ضرر و زیان خود و بازسازی ثروت خود را با لاس وگاس نشان می دهد و کتاب خود سی ان ان گزارش شده است.

زندگی پس از ورزش: چگونه Dwyane Wade, راب Gronkowski و Peyton Manning میلیون ها نفر را در دوران بازنشستگی

تام بردی و Peyton Manning

تام بردی و Peyton Manning مسلما این دو بزرگترین quarterbacks در NFL تاریخ است. آنها در برابر یکدیگر ایفا 17 بار از سال 2001 از طریق 2015 — و بردی برنده 11 از آن زمان است. اگر چه منینگ است بازنشسته بردی در حال آماده سازی خود برای بازی در فصل اول خود را با Tampa Bay Buccaneers.

“من عاشق بازی کردن در برابر او” بردی ” در FARZIN است “گرگ هیل نشان می دهد.” “ما تا به حال بسیاری از قابل بازی در طول سال. آن را باور نکردنی رقابت.”

پیدا کردن که کارفرمایی است که ارزش بیشتر از یک چهارم.

Peyton Manning غنی تر است

اگر چه بردی است که یکی از بالاترین پرداخت ورزشکاران — او ساخته شده $27 میلیون نفر در سال 2019 و با توجه به فوربس — منینگ است که ارزش بیشتر. بازنشسته و در سال 2016 با $249 میلیون دلار در حرفه حقوق و دستمزد و پاداش از NFL و 400 میلیون دلار و در مجموع درآمد هنگامی که شما او عبارتند از تاییدیه فوربس گزارش شده است.

فیل مایکلسون و تایگر وودز

زمانی که تایگر وودز تبدیل نرم افزار در سال 1996 فیل مایکلسون در حال حاضر نه برنده بزرگ را به نام خود. جنگل تحت سلطه PGA برای چهار سال آینده و دو گلف نوابغ در نهایت مواجه خاموش در برابر یکدیگر در سال 2001 کارشناسی ارشد — جنگل به دست آورد. تنش آمار بالا در سال 2003 زمانی که مایکلسون عموم خجالت جنگل’ تجهیزات. رقابت ادامه داد: برای بیش از یک دهه اما مایکلسون گفت: رابطه خود را تغییر زمانی که آنها با هم کار برای جام رایدر در سال 2016.

“ما به پایان رسید تا هزینه های زیادی از زمان در تلفن آماده صحبت کردن در مورد بازیکنان میدارد آمار جایگزین شات دوره راه اندازی و همه این چیزها. و گرفتن ایده برای دیدن چگونه او آماده بود و چگونه دقیق با هر چیزی که کمی من تا به حال یک جدید احترام به او,” او گفت: Golf.com. “هنگامی که ما با هم برای یک هدف مشترک بود که به پیروزی در جام رایدر را به ارمغان آورد به ما نزدیک تر است. من فکر می کنم که نوع نقطه عطف است.”

گلف بزرگترین رقبا می رویم تا در برابر هر یک از دیگر, یک بار دیگر — جنگل جفت خواهد شد تا با منینگ و مایکلسون با بردی — on May 24 برای “مسابقه: لیگ قهرمانان برای امور خیریه” به منظور بالا بردن بودجه برای coronavirus امداد.

به طوری که گلف باز است که ثروتمندتر ؟

تایگر وودز غنی تر است

جنگل است که ارزش دو بار به عنوان بسیاری به عنوان مایکلسون. مایکلسون در آمد در شماره 19 در فوربس ” فهرستی از جهان بالاترین پرداخت ورزشکاران با $48.4 میلیون دلار درآمد در سال, در حالی که جنگل در آمد در شماره 11 با $63.9 میلیون دلار درآمد را برای سال. با توجه به فوربس جنگل به دست آورده $1.4 میلیارد دلار از حمایت های مالی از او تبدیل حرفه ای.

بیشتر از Digestopia

خالص worths منابع هستند از افراد مشهور, ارزش خالص مگر اینکه در غیر این صورت مشخص و دقیق هستند به عنوان 15 مه سال 2020 است.

این مقاله در ابتدا در ظاهر GOBankingRates.com: که ارزش بیشتر: تام بردی یا Peyton Manning, فیل مایکلسون یا ببر جنگل ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>