آخرین رقص: Scottie Pippen شد Michael Jordan را در دست راست مرد — آنها هنوز هم نزدیک ؟


حتی اگر بسکتبال نیست چیزی که شما آن را سخت به انکار است که ESPN آخرین رقص لعنتی خیلی سرگرم کننده است. تمرکز 10-بخش ورزشی مستند مایکل جردن در طول 1997-98 شیکاگو بولز در فصل اما سری هم به کنکاش mj’s روابط با هم تیمی های خود از جمله دوستی با همکار گاو Scottie Pippen.

مایکل درگیر شد در ساخت این سری و هر چند او با بیان مقدار زیادی از تحسین برای تیمی سابق خود در این مستند نیز پوشش می دهد برخی از اختلافات آنها تا به حال. در یک نقطه, Michael تماس Scottie تصمیم به عمل جراحی بر روی مچ پای خود در شروع فصل 1997-98 “خودخواه.” اما مایکل همچنین اذعان کرد که چگونه به خوبی او و Scottie با هم بازی. به عنوان او توضیح داد: در مستند “او به من کمک کرد خیلی در راه من با نزدیک شدن به بازی راه من بازی این بازی. هر زمان که آنها صحبت می کنند Michael Jordan آنها باید صحبت Scottie Pippen . . . من برنده نشد بدون Scottie Pippen. به همین دلیل من او را در نظر من بهترین هم تیمی در تمام دوران است.”

این دو نیست زمان زیادی را صرف با هم در سال های اخیر (به عنوان حداقل نه عموم) اما آنها به طور خلاصه دوباره در اردن مدرسه پرواز از اردوگاه رویداد در جولای 2017. در ماه فوریه سال 2020 Scottie حتی ارسال شده بازگشتی از او و MJ on IG به افتخار مایکل 57 تولد با عنوان “تولدت مبارک برادر من!” حتی اگر آنها در حال حاضر همیشگی وجود دارد هیچ انکار که پیوند میان Scottie و محمدجواد قوی است و این شیرین عکس از هم تیمی در طول سال آن را اثبات کند.

مرتبط:

هر کاری که مربوط به بسکتبال ستاره Scottie Pippen در طول سال

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>