روز یکشنبه Coca-Cola 600 در شارلوت: شروع زمان foercast و بیشتر

پس از سه روز نسکار خواهد بود در عمل با یکی از آن جواهرات تاج و تخت, the Coca-Cola 600 روز یکشنبه در شارلوت موتور جاده سریع السیر.

مارتین Truex جونیور برنده این رویداد دو نفر از چهار سال گذشته از جمله سال گذشته است.

“600 مانند یک مسابقه بزرگ و خیلی خاص قادر به رفتن وجود دارد و به افتخار سربازان کاهش یافته است,” Truex گفت. “نه تنها نام بر روی ماشین اما برای رسیدن به دیدار با خانواده و واقعا نوع درک بیشتر در مورد داستان و یا نوع فرد است که آنها که همیشه چیزی است که من فکر می کنم همه ما نگاه به جلو به. من قطعا انجام داد. این چیزی است که رفتن به از دست رفته اما آنچه که نمی توان از دست رفته است فقط آنچه را که آخر هفته, معنی, چه, تعطیلات, معنی, و این واقعیت است که همه ما می دانیم آنچه که ما در حال مسابقه برای که ما در حال مسابقه است.”

در اینجا این است که اطلاعات به صورت نژاد روز یکشنبه.

(تمامی زمان ها شرق)

شروع: رئیس ستاد مشترک ارتش علامت Milley را فرمان برای شروع موتور در 6:16 بعد از ظهر با پرچم سبز برنامه ریزی شده است به موج در 6:28 بعد از ظهر

PRECOOLED: گاراژ دسترسی بهداشت غربالگری آغاز می شود در ساعت 8 صبح (تیم اختصاص داده شده در زمان های خاص). مقدماتی آغاز می شود در 2:05 بعد از ظهر رانندگان گزارش به اتومبیل های خود را در 5:50 بعد از ظهر

PRECOOLED مراسم: نیایش داده خواهد شد در 6:05 بعد از ظهر توسط فرانکلین گراهام, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت, Billy Graham Evangelistic Association & samaritan’s Purse. “گریس شگفت انگیز” انجام خواهد شد در 6:06 بعد از ظهر توسط شارلوت آتش نشانی لوله باند. “شیپور خاموشی” انجام خواهد شد در 6:08 بعد از ظهر توسط U. s. Coast Guard Band رئیس نوازنده Gino ویارئال. سرود ملی انجام خواهد شد در 6:09 بعد از ظهر توسط ادوارد Schrank پنج وقت سر و گردن سرطان بازمانده از مواد شیمیایی قرار گرفتن در معرض در حالی که 15 سال خدمت در سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده. روگذر در 6:10 بعد از ظهر

فاصله: در این مسابقه 400 دور (600 مایل) حدود 1.5 مایل بیضی شکل است.

مراحل: مرحله 1 به پایان می رسد در دامان 100. مرحله 2 به پایان می رسد در دامان 200. مرحله 3 به پایان می رسد در دامان 300.

تلویزیون/رادیو: Fox خواهد televise مسابقه. پوشش آغاز می شود در 5:30 p. m. عملکرد مسابقه شبکه پخش خواهد شد در این مسابقه است. پوشش آغاز می شود در 5 p. m. و همچنین شنیده می شود در goprn.com و SiriusXM نسکار رادیو.

پیش بینی: به wunderground.com هوا تماس به صورت پراکنده رعد و برق با 79 درجه و 58 درصد احتمال بارش باران در مسابقه را شروع کنید.

آخرین مسابقه: دنی Hamlin برنده در دارلینگتون در شب چهارشنبه. تعقیب الیوت غرق شد توسط Kyle Busch در حالی که الیوت زد دوم در اواخر این رویداد است. Busch که عذرخواهی برای تماس دوم به پایان رسید. کوین Hoffman سوم قرار گرفت.

آخرین COCA-COLA 600: مارتین Truex جونیور led 116 دور در پیروزی های سال گذشته مسابقه. جوی afton wagner دوم قرار داده. Kyle Busch سوم به پایان رسید.

صف شروع: مقدماتی آغاز می شود در 2:05 بعد از ظهر

ابتلا به سرعت با NBC SPORTS پوشش:

تعقیب الیوت در Kyle Busch: “او ساخته شده است یک اشتباه … من در پایان آن”

Kyle Busch: “تعقیب الیوت و من صحبت کرد و واقعا خوب پیش رفت”

جوی afton wagner امید به فورد اولین کک 600 پیروزی در 18 سال

جوی afton wagner: آیا تا به حال کوتاه شدن طول Coca-Cola 600

خواهد Coca-Cola 600 لبخند ثروت در William بایرون?

Jimmie Johnson رو دارلینگتون دوباره بجای اول برگشتن

Coca-Cola, 600 تا متوقف شد به طور خلاصه به صورت لحظه ای از یاد

چگونه مشاغل نظامی شکل آینده نسکار مشاغل

جام رانندگان ابراز تمایل برای انتخاب مخروطی

جمعه 5: چه بعدی در این تغییر بار برای NASCAR?

روز یکشنبه Coca-Cola 600 در شارلوت: شروع زمان foercast و بیشتر در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>