قدیمی, کالج, مربی Hall of Famer ادی ساتون می میرد در 84


Celebrating Kobe Bryant, Don Shula and all of the sports figures we've lost in 2020.
جشن کوبه برایانت همین Shula و همه از چهره های ورزشی ما از دست داده ایم در سال 2020 است.

دیرین کالج بسکتبال مربی و اخیر 2020 تالار افتخارات مشمول ادی Sutton درگذشت در روز شنبه با توجه به Arkansas Democrat-Gazette.

او 84 و شده بود در آسایشگاه مراقبت در Tulsa, اوکلاهما در هر گزارش.

“عزیز ما پدر و پاپا مربی ادی Sutton گذشت مسالمت آمیز از علل شب May 23rd, در خانه اش در جنوب Tulsa” خانواده او در بیانیه ای گفت به تولسا جهان است. “او احاطه شده توسط خود را 3 فرزندان و خانواده خود را که شامل خود را نه عاشقانه نوه. او پیوست با شماره 1 assistant — عروس خود را پتسی Sutton — که گذشت در ژانویه 2013 پس از 54 سال از ازدواج.

“پدر و مادر تحت درمان بازیکنان خود را مانند خانواده و همیشه مشترک این باور است که آموزه های خود را فراتر رفت و بسکتبال. او گرامی وقت او صرف شده در هر مدرسه و قدردانی از حمایت طرفداران وفادار خود را. به اعتقاد او آنها سزاوار اعتباری بسیار در موفقیت برنامه های خود را.

“او احساس اخیر خود در سالن از شهرت [القایی] بود یک افتخار و یک ادای احترام به بازیکنان بزرگ او مربی و برجسته دستیار مربیان که برای او کار می کرد.”

ساتون صرف نزدیک به 40 سال مربیگری در بسکتبال کالج تدوین چشمگیر 806-329 رکورد. او فقط یکی از 12 مربیان در مردان D-I کالج بسکتبال به گرفتگی 800-برنده علامت پیوستن به باب Huggins, روی ویلیامز باب نایت جیم Boeheim و Mike Krzyzewski, در میان دیگران.

ساتون خود را صرف پنج فصل در کریقتن قبل از مصرف آرکانزاس در سال 1974. در حالی که با Razorbacks, Sutton رهبری تیم را به پنج فصل به طور منظم کنفرانس جنوب غربی عناوین برتر مسابقات NCAA نه بار — از جمله نخبگان و هشت اجرا و یک چهار نهایی ظاهر در سال 1978.

“این دولت است که همیشه رفتن به مدیون مربی Sutton چرا که او قرار داده آرکانزاس بر روی نقشه بسکتبال-حکیم” لیتل راک مربی سابق Razorbacks گارد دارل واکر گفت: از طریق Democrat-Gazette.

ساتون نیز صرف چهار فصل در کنتاکی هر چند چپ در میان NCAA رسیدگی به برنامه و شیوه های جذب. سپس او رفت و به Oklahoma State, مادر آلما خود را در سال 1990. در حالی که با کابوی, Sutton برنده دو فصل به طور منظم کنفرانس عناوین و نهایی رسیده و چهار دو بار بیشتر از یک بار در سال 1995 و دوباره در سال 2004. این مدرسه بعدها به نام دادگاه در گالاگر-Iba عرصه پس از او.

او پیچیده کار خود را به عنوان مربی موقت برای یک فصل در سان فرانسیسکو در سال 2008.

در مجموع Sutton ساخته شده 25 NCAA مسابقات حضور داشتند و نه فصل به طور منظم کنفرانس عناوین هشت کنفرانس مسابقات عناوین و سه چهار نهایی حضور او در 37 سال کار حرفه ای. او به آسوشیتد پرس’ مربی سال دو بار به دست آورده کنفرانس مربی سال افتخارات هشت بار و اولین مربی منجر به چهار مدرسه به مسابقات NCAA.

ساتون القاء شد به مشاهیر memorial Basketball Hall of Fame در بخشی از انباشته کلاس که شامل Kobe Bryant, Tim Duncan, Kevin Garnett Tamika Catchings کیم willie colon و بیشتر.

Longtime college basketball coach and Hall of Famer Eddie Sutton died on Saturday at 84. (Mark Cornelison/Lexington Herald-Leader/Tribune News Service/Getty Images)
دیرین کالج بسکتبال مربی و Hall of Famer ادی Sutton درگذشت روز شنبه در 84. (علامت Cornelison/لگزینگتون هرالد رهبر/تریبون سرویس خبری/گتی ایماژ)

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>