CHICAGO - JUNE 1996: Former Chicago Bulls General Manager Jerry Krause addresses the crowd during a celebration of the Chicago Bulls' 4th N.B.A. Championship at the Petrillo Music Shell in Chicago, Illinois in June1996. (Photo By Raymond Boyd/Getty Images)
شیکاگو – ژوئن 1996: سابق شیکاگو بولز مدیر کل جری Krause آدرس این جمعیت در طول یک جشن شیکاگو بولز’ 4th N. B. A. قهرمانی در Jen موسیقی پوسته در شیکاگو, ایلینوی در June1996. (عکس از ریموند بوید/گتی ایماژ)

مدیر کل جری Krause نقش کلیدی در موفقیت افسانه ای شیکاگو بولز تیم از 1990s شروع شد اما به عنوان ESPN docuseries آخرین رقص را نشان می دهد تنش اغلب زد بالا بین او و کارکنان و بازیکنان از جمله مایکل جردن. شما ممکن است شگفت زده می شود و سپس به یاد بگیرند که Krause نمی صرف بقیه کار خود را با گاو نر – و یا حتی در NBA.

بعد از خریداران برنده ششمین قهرمانی در سال 1998 و فیل جکسون مربی و تعدادی از بازیکنان را به سمت چپ یا بازنشسته Krause با تمرکز بر بازسازی این تیم با استعداد های جدید امید recapturing برخی از این سحر و جادو است. این یک آزمایش شکست خورده: در فصل 2000-2001 این گاو تا به حال ناامید کننده 15-67 رکورد و اگر چه همه چیز بهبود یافته پس از آن امیدوار است که این تیم خواهد بود که غالب آنها به عنوان در ’90s نقش برآب شد. در سال 2003 Krause چپ گاو سازمان است.

مرتبط با: خبر خوب Hoops طرفداران: آخرین رقص به طور رسمی رهبری به Netflix

Netflix Announces a Release Date For The Last Dance
Netflix اعلام یک تاریخ انتشار برای آخرین رقص

“لرز و استرس شغلی باعث شده من برخی از جزئی مشکلات جسمی در چند سال گذشته” Krause گفت: در بیانیه منتشر شده توسط خریداران در زمان. “این مشکلات می تواند حذف شود اگر من کاهش بار من در حالی که برای و تمرکز بر غلبه بر آنها. من اول الزامی است برای به انجام رساندن است که برای همسر و فرزندان و نوه ها.” او در سمت چپ درب باز برای بازگشت احتمالی یا با گاو و یا در جای دیگر: “من نمی گذاشت. من قصد دارم به برخی از زمان و صرف آن با خانواده من قبل از ساخت هر گونه تصمیم گیری در مورد آینده است. من را ترک خواهد کرد گزینه های من باز است.”

اما به جای بازگشت به NBA Krause توجه خود را معطوف به لیگ اصلی بیس بال از بازگشت به سراغ زندگی حرفه ای او می خواهم تا به حال قبل از مصرف به طور کلی نقش مدیریت در NBA. او نانامی به بازی با نیویورک یانکیز و متس نیویورک قبل از رفتن به Chicago White Sox در سال 2010. با توجه به ESPN گزارش در زمان Krause استخدام شد برای نظارت بر سراغ در جمهوری دومینیکن یک سیستم که تلاش شد پس از یک رسوایی مربوط سابق اجرایی را آشکار بازخوردی طرح و دستکاری سراغ و استخدام چشم انداز.

وقت خود را با جوراب سفید بود جای تعجب کوتاه مدت کمتر از یک سال. در سال 2011 او در سمت چپ شیکاگو و امضا با یکی دیگر از تیم بیس بال, آریزونا دایاموند بکس, به عنوان دستیار ویژه در سراغ بخش. او همچنان با دایاموند برای چندین سال در نهایت بازنشستگی در سال 2016 با توجه به شیکاگو تریبون. Krause درگذشت یک سال بعد در ماه مارس سال 2017, در سن 77. او پس از مرگ القاء به Basketball Hall of Fame که در همان سال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی