Eli Manning باعث توییتر اغاز می شود بلافاصله برشته شده توسط Tom Brady

خوش آمدید Eli Manning به Twitterverse.

بازنشسته New York Giants کارفرمایی آغاز شده حساب توییتر خود را به روز شنبه پس از یک دهه-به علاوه از دور ماندن از پلت فرم شبکه های اجتماعی. او وارد شده توسط مرجع ایندیانا دبیرستان بازیکن بسکتبال جیمی Chitwood از “روروک مخصوص بچه ها کوچک” و تحویل یک موجز زیستی.

“هنگامی که یک غول همیشه یک غول تنها یک غول.”

منینگ, 39, ballooned تا به 45,000 پیروان در عرض یک ساعت از پیوستن به توییتر. او پس از 10 حساب برای شروع بیشتر آشکار گزینه های مانند NFL, غول های مختلف و Ole Miss حساب. بقیه مربوط به موسسات خیریه از جمله هدایت چشم برای سگ راهنمای مارس Dimes, مقابله با سرطان کودکان و رابین هود شهر نیویورک برنامه پیشرو در مبارزه با فقر است. از آن شده است جمع آوری پول برای COVID-19 امداد.

Whoa. Eli Manning is on Twitter. This is not a drill. (Photo by Elsa/Getty Images)
اوه. Eli Manning است در توییتر. این یک مته. (عکس از السا/گتی ایماژ)

آن را نمیگیرد طولانی برای NFL اشراف به استقبال او را به توییتر. سابق دشمن تام بردی که از دست رفته به منینگ در دو سوپر کاسه رو در یک دست کشیدن در منینگ امادگی برای دیر رسیدن.

در هر دو سوپر باول XLII و سوپر باول XLVI این غول ازمایش کرده در سه ماهه پایانی اما منینگ led comebacks را به نفع خود لومباردی جایزه.

الی این نیاز به چه توییتر جهان خواستار یک “کف زدن است.” اما شاید این طرح است به دزدکی حرکت کردن آن در روز یکشنبه زمانی که برادر بزرگتر Peyton منینگ و تایگر وودز مربع با فیل مایکلسون و بردی در “مسابقه: لیگ قهرمانان برای خیریه.”

منینگ اعلام بازنشستگی خود را در ماه ژانویه پس از 16 فصل همه با غول ها. او شماره 1 انتخاب کنید در سال 2004 پیش نویس مواجه شده و آینده نامشخص با 2019 در دور اول انتخاب دانیل جونز مصرف بیش کارفرمایی وظایف.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>