Khezri دوست دختر سکس Diab انفجار NFL برای مثال کارفرمایی به عنوان ‘بازنشسته’

Khezri دوست دختر سکس Diab, متنبه NFL روز جمعه برای مثال سابق San Francisco 49ers کارفرمایی به عنوان “بازنشسته” در لیگ, وب سایت رسمی.

Diab نیز برچسب کمیسر راجر Goodell و NFLPA در توییتر برای “دروغ” در مورد Kaepernick وضعیت.

لیگ برتر وب سایت تغییر “بازنشسته” برچسب “UFA,” نامحدود رایگان, عامل, بعد, جمعه. Diab توییتی دوباره در اوایل صبح روز شنبه ضمن تشکر از مردم برای کمک به وضعیت خود را در سایت تغییر کرده است.

3 فصل از khezri در بازی NFL

Kaepernick نشده در بازی NFL پس از سال 2016 زمانی که او 29 و شروع به گرفتن زانو هنگام پخش سرود ملی در اعتراض به بی عدالتی اجتماعی در ایالات متحده است. او به اتمام 59.2 درصد از خود عبور می کند که فصل 49ers, tallying 2,241 متری با 16 touchdowns و چهار interceptions در 12 بازی. او quarterbacked the 49ers به سوپر باول پس از فصل 2012 که در آن آنها را از دست داده به بالتیمور ریونز 34-31.

Kaepernick یافت نشد کار پس امید بستن به صورت رایگان آژانس در سال 2016 به عنوان توجه در اطراف کارفرمایی منتقل شده از فوتبال خود را وضعیت خود را به تظاهرات علیه بی عدالتی اجتماعی و خشونت پلیس.

Nessa Diab is not letting the NFL off the hook. (Photo by Charles Sykes/Invision/AP)
سکس Diab است که اجازه نمی NFL کردن قلاب. (عکس توسط چارلز سایکس/تالار گفتگو/AP)

شکایت حل و فصل

Kaepernick ثبت و بعد از آن حل و فصل یک شکایت علیه NFL متهم تیم تبانی به نگه داشتن او را از لیگ به عنوان فشار سیاسی نصب شده از عنوان بالا به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید علیه او تظاهرات.

او همچنان بدون NFL کار پس از حل و فصل و برگزار خصوصی تمرین برای تیم NFL در پاییز گذشته در آتلانتا. هیچ تیم امضا Kaepernick به یک معامله به لیگ آمد در حالی که زیر آتش قابل توجه NFL شکست مانند ناتان Peterman و بلین Gabbert ادامه داد: برای پیدا کردن اشتغال است.

Kaepernick باقی می ماند بدون کار است اما نه اعلام بازنشستگی خود را.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>