وضوح دشوار است به آمده در این ویژه NFL offseason. با همه امور مجازی و بی سابقه بودن موضوع از لحظه ای طرح ریزی شده است هرگز بیشتر دشوار است. و نه حتی لمس کردن در زمینه عوامل است که یک تیم خاص در آینده کمی fuzzier.

یکی از این تیم اگر نه مشکل ترین تیم پروژه از سال 2020 است Pittsburgh Steelers. طیف وسیعی از نتایج برای این جرم به نظر می رسد به عنوان گسترده ای به عنوان هر یک در حال حاضر. گرفتن آنها را به خوبی ممکن است کلید موفقیت مرور جعلی فوتبال پیش نویس برای فصل آینده است.

اولین و مهم ترین سوال نهفته در پشت مرکز در این بازی مهم ترین موقعیت. بن Roethlisberger انداخت 62 گذشت بیش از دو شروع می شود قبل از اینکه مجبور به تعظیم در خارج از 2019 NFL season با یک ویرانگر آرنج آسیب است. او به تازگی شروع به پرتاب دوباره اما سر مربی مایک Tomlin به طور کامل انتظار دارد او را به آماده شدن برای 1 هفته. آنچه که او مانند به نظر می رسد زمانی که او می کند که بازگشت را نشان می دهد سرنوشت این جرم.

به عنوان جمعی فوتبال مخاطبان (با یک پاس های همکار با کنفدراسیون فوتبال آسیا شمال طرفداران) ما همه باید برای ریشه کن Roethlisberger به بازگشت به چیزی نزدیک به قله فرم زیرا این جرم به نظر می رسد لود شده با بازیکنان جوان به مانند.

Quarterback Ben Roethlisberger only started two games for the Pittsburgh Steelers in 2019 before his season ended due to injury. (Photo by Al Pereira/Getty Images)
کارفرمایی بن Roethlisberger تنها آغاز شده و دو بازی برای استیلرز پیتسبورگ در سال 2019 قبل از فصل خود را به پایان رسید به دلیل مصدومیت. (عکس توسط Al پریرا/گتی ایماژ)

بت اسمیت-شوستر در حال آمدن است خاموش کردن فصل از کار خود را. با توجه به شرایط آن آسان است به او منتقل می کند. زمانی که من صحبت می کرد به افسون در ژانویه او را به جزئیات در مورد چگونگی آن بیش از آن است. 2019 شد یک تجربه یادگیری برای او.

فراتر از داشتن یک سالن از شهرت کارفرمایی و برخورد با آسیب های اسمیت-شوستر به من گفت بزرگترین تفاوت در سال گذشته بود که “نداشتن Antonio Brown بنابراین بدیهی است که تغییر زیادی با پوشش زرنگ بازی در برابر شماره یک گوشه در برابر این دو تیم و تمام. که کمی از یک تفاوت بزرگ است که هر کس می بیند. اما من یاد گرفته ام به رشد از آن و فقط به طور طبیعی انطباق با آن در طول زندگی حرفه ای من.”

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

برای تمام گسل وجود دارد هیچ انکار از بین بردن یک تحول بازیکن مثل قهوه ای دراماتیک اثر منفی بر جرم. هر کس برای بالا بردن و این یک کار دشوار است. به نظر من زمانی که او سالم اسمیت-شوستر بود تا حد زیادی همان بازیکن از یک عملکرد فردی نظر در فیلم است.

در پذیرش من درک روش JJSS تخریب منطقه تحت پوشش با 97 درصد امتیاز اما سقوط به زیر 24 درصد در میزان موفقیت در مقابل مرد پوشش و 12 درصد در میزان موفقیت در مقابل پوشش خبری برای سومین سال متوالی. این بدان معنا نیست که او یک بازیکن بد در همه. او فقط نیاز به حق نقش و فکر نمی کنم هر کسی باید جای تعجب نیست اگر او به پایان می رسد تا با داشتن یک جارویس Landry-نوع حرفه ای. که چیز بدی نیست. ما دیده ایم Landry تواند بسیار سازنده اما شما واقعا نمی تواند اجرای یک سالم جرم از طریق آن نوع از بازیکن. دیگر عوامل باید در اوج عملکرد. مهمترین حداقل یکی از قوی خارج گیرنده باید ظهور به دیکته پوشش, پیروزی در سراسر مسیر درخت و حفظ Landry/JuJu-نوع در حافظه.

بت است در شانس به عنوان استیلرز در حال حاضر چندین نامزد برای این نقش است. بیش از سه offseasons آنها restocked گسترده گیرنده کمد با جیمز واشنگتن Diontae جانسون و تعقیب Claypool. اگر حداقل دو تا از این بازیکنان میتواند به عنوان سازگار استارت بت می توانید اقامت در داخل جایی که او با این نسخهها کار به عنوان یک اسلات بزرگ. اگر یکی از این سه می شود یک high-end استارت به ستاره ها-بازیکن سطح پس از آن ما در حال پخت و پز.

مورد علاقه من شرط می بندم به ظهور است که به عنوان بازیکن سال دوم گیرنده Diontae جانسون. در rookie کمپین جانسون فلش star-سطح مسیر در حال اجرا جدا از مدافعان با آنریل دقت است. در پذیرش و درک جانسون نوشته شده 75 درصد میزان موفقیت در مقابل مرد پوشش گل در 88 درصد. که بسیار عالی سیگنال که یک برک آوت می تواند در آینده برای جانسون.

در پذیرش و درک تاریخ تنها سه نفر از بیش از 40 بازیکن (که باید بیش از یک فصل NFL) ارسال شده توسط موفقيت در مقابل مرد پوشش نمره بالاتر از صدک 85 و هنوز به رکورد 1000-حیاط فصل است. من می خواهم استدلال می کنند شما می توانید بهانه ای هر سه Curtis ساموئل کالوین ریدلی و استرلینگ شپرد برای سقوط کوتاه است. جانسون ممکن است بهترین برک آوت شرط در گیرنده گسترده است که نیازی به گرفتن بیش از حد اعتیاد به مواد مخدره.

فراتر از جانسون واشنگتن و Claypool ارائه بیش از فقط بیمه خارج باید سابق موفق به دیدار با انتظارات من. واشنگتن کاملا موثر به عنوان یک downfield تهدید در یک وضعیت بد سال گذشته است. او یکی از بهترین رقابت-گرفتن و عمودی گیرنده را وارد کنید به پیش نویس بیش از گذشته چند کلاس. که نشان داد در سال 2019 پس از آهسته rookie فصل است. او را در یک مسیر رو به بالا به عنوان در بدترین حالت در نقش یک بازیکن.

Claypool ممکن است به یک شروع کند با توجه به کوتاه offseason بود اما Vincent جکسون به سبک خارج گیرنده در کالج. یک ورزشکار قوی با اندازه بزرگ او باید تکرار به عنوان یک تازه کار.

در backfield جیمز کانر در حال آمدن است خاموش آسیب-خدشه دار 2019 اما دارای یک مسیر مستقیم به خود 2018 صعود کند. او یکی از دزد از پیش نویس دو سال پیش پر کردن در برای یک غایب لو’Veon بل و در پایان به عنوان RB6 به طور کلی با وجود بازی فقط 13 بازی. با وجود حضور مداوم صدمات برای کانر به استیلرز را اضافه نمی کند رقابت زیادی. صرف دور چهارم انتخاب شد صرف آنتونی مک فارلند جونیور از مریلند برای پیوستن به ابزار بازیکن Jaylen ساموئلز و محدود بنی اسنل.

[2020 پیش نویس رتبه بندی: کلی | QBs | RBs | WRs | TEs | DST | Kickers]

اگر کانر می شود آخرین “او آسیب مستعد تا او نبود” در حال اجرا به عقب و سالم باقی می ماند در فصل آینده او را در نخست سر و صدا نقطه. این خط حمله در پیتسبورگ نبودم در اوج قدرت خود در سال 2019 است اما هنوز هم به خوبی در نظر گرفته شده واحد. کانر بهترین گیرنده در این backfield و استیلرز مواجه نگردند با عبور-فو. شما می خواهید فانتزی خود را پشت به نقش در این بازی گذشت و متصل به جرائم. کانر چک جعبه اول اما دوم هنوز نظری و در عین حال ممکن است.

همه چیز می آید و به Roethlisberger. اگر او آماده است برای انجام مانند بالا-سطح کارفرمایی وجود دارد که بسیار به باز کردن در اینجا. اگر او را نه ما دیده ایم که داستان قبل از. پیتسبورگ تکان دهنده ای نشسته دست خود را در موضع کارفرمایی این offseason. را محزون می خوانی بی منطق ماسون رودلف و به شدت محدود Devlin هاجز را احتمالا نبرد برای بالا پشتیبان گیری گیگ. بر اساس فصل گذشته یک سناریو که در آن آنها را در این زمینه دوباره مخزن امید چه چیزی می تواند هیجان انگیز جرم.

واضح وجود دارد طیف گسترده ای از نتایج برای استیلرز. بنابراین اجازه دهید آن را شکستن از بدترین به بهترین سناریو.

بدترین: Roethlisberger تلاش برای بازگشت اما نتواند به/صدمه دیده می شود دوباره

 • ماسون رودلف و اردک هاجز به نوبت پشت مرکز. می رود که ضعیف.

 • بت اسمیت-شوستر می افتد جایی نزدیک به WR35. این حق در سراسر فعلی خود را ADP.

 • Diontae جانسون و جیمز واشنگتن پاپ برای بزرگ هفته در ترکیب هیرو. کسانی که سخت برای پیش بینی و شما به ندرت آنها حق است.

 • جیمز کانر پس از اتمام به عنوان یک low-end RB2 اما تنها بر اساس حجم. فکر می کنم لو’Veon بل یا تاد Gurley از 2019. شما هرگز خوشحال به او را شروع.

 • هیچ کس دیگری از این جرم حتی روش رادار.

“این می تواند بدتر” پرونده: Roethlisberger بازده است اما به مراتب از همان

 • بن Roethlisberger پخش در سطح 20-بهترین کارفرمایی در NFL. شاید او نتواند یک بازی یا دو.

 • بت اسمیت-شوستر بهترین شیمی با بن و کمک می کند که او را به خارج. او نمی آیند نزدیک به خود را تا سال 2018 تعداد اما شمع کوتاه جلب در یک زیر متوسط جرم. او می شود به اندازه کافی حجم هدف به روشنی 90 جلب و 900 متری. این زشت است.

 • Diontae جانسون است که فقط بیش از حد با استعداد و دارای یک فصل برک آوت. با این حال او نمی شود یک تفاوت ساز از نظر برد خود را در لیگ فانتزی. او همچنین پاک 900 متری اما آن را عمدتا در آورده با سنبله هفته. شما نمی لذت بردن از تلاش برای انتخاب آن.

 • جیمز واشنگتن تولید اعداد مشابه را به عنوان او در سال 2019. او کارفرمایی را به خطر بیافتد بازوی قدرت باعث می شود آن را دشوار برای یک بازیکن از مهارت های خود را-به واقعا برک آوت.

 • جیمز کانر پس از اتمام به عنوان یک بالا پایان RB2. شما شگفت زده شده توسط تعدادی از حمل او به پایان می رسد تا از دست زدن به. استیلرز سعی کنید توپ را به اجرا بیشتر به پنهان کردن خود را کارفرمایی. او نه کارآمد.

 • مردم به شما بگویم به سازمان دیده بان برای تعقیب Claypool برای هر گاه استیلرز خود را پیدا کارفرمایی از آینده است.

بهترین مورد: Roethlisberger بازگشت به نزدیکی قله فرم

 • بن Roethlisberger پخش در سطح بالا-12 کارفرمایی اما شما هرگز اشتباه او را برای بالا هشت به پنج بود. او یک جریان کارفرمایی نامزد که شما را تا پایان سوارکاری برای چند هفته و حتی شاید از طریق بسیاری از این فصل است.

 • بت اسمیت-شوستر ثابت می شود یک ارزش است. او نمی آیند نزدیک به خود را تا سال 2018 تعداد اما با توجه به آنچه که شما پرداخت می شود برای او در پیش نویس شما سرد است ،

 • Diontae جانسون دارای یک فصل برک آوت و ثابت می کند یک معامله. او پس از اتمام در داخل بالا-30 گیرنده های به دست آوردن از 1000 متری به ثمر رساند و شش تا هشت برابر.

 • جیمز واشنگتن نیز خارج ضربات خود را ADP (در حال حاضر 130.5) ارائه چند هفته در طول راه. او بیشتر فرار از جانسون. او از دست دادن برخی از عمودی به نظر می رسد به تعقیب Claypool در طول راه که نیست بدترین بهترین-توپ انتخاب در جهان است.

 • جیمز کانر پس از اتمام به عنوان یک low-end RB1. شما در حال هیجان زده می گرفتند که در آن شما را در فانتزی پیش نویس. جرم نیست, شلیک در تمام سیلندر مانند آن را در سال 2018 اما Roethlisberger خوب بود به اندازه کافی برای آن را به بالاتر از حد متوسط. خوب به اندازه کافی برای کانر به آمار او در سال 2020 صعود کند.

با این محدوده نتایج را در ذهن ما می تواند درک آنچه در خطر است هنگامی که انتخاب را به پیش نویس Pittsburgh Steelers بازیکنان برای فصل آینده است. در حالی که خطر خواهد بود با افزایش هینگد امید ما در یک خانه rehabbing کارفرمایی در offseason که در آن ما کمتر نگاه اجمالی و گزارش پیشرفت خود من شخصا فکر می کنم آن را به ارزش آن است.

همه این بازیکنان در حال رفتن به می آیند در هزینه مقرون به صرفه نسبت به وسط و بهترین سناریو مورد نتایج.

گوش دادن به Yahoo Fantasy Football, پادکست

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی