یک NFL حکومت پیشنهاد به خلاص شدن از شر خارج نشده و ضربات گزارش شده است که به دست آوردن بخار.

اگر از آن می گذرد از آن است که پتانسیل ساخت غنی حتی غنی تر است.

NFL گزارش شده است که با توجه به پیشنهادی که به جای خارج نشده و پا زدن با یک چهارم-و-15 وضعیت. به جای لگد زدن به تیم را یک فرصت برای حفظ اختیار فوتبال اگر آنها تبدیل از خود 25-خط محوطه.

لبه دیگر برای NFL قوی جرائم

این امر ذاتا ارائه یک اضافه شده به لبه تیم که در حال حاضر یکی در قالب پرقدرت جرائم رهبری توسط نخبگان quarterbacks.

تیم گزارش خواهد بود و مجاز به استفاده از این قانون دو بار در یک بازی به معنی تیم رو به جلو فکر کردن مربیان مایل به قمار خود به نخبگان quarterbacks می تواند بهره برداری از لبه های جدید چندین بار در هر بازی.

Kansas City Chiefs هر کسی ؟

اندی رید در حال حاضر فکر کردن در مورد آن است.

Do opponents really want to vote in another edge for Patrick Mahomes? (AP Photo/Mark J. Terrill)
آیا مخالفان واقعا می خواهید برای رای دادن در لبه دیگر برای پاتریک Mahomes? (AP Photo/Mark J. Terrill)

رید: “ما یک مرد’

روسای سر مربی تیم روز جمعه به خبرنگاران گفته است که این تغییر می تواند تاثیر یکپارچگی بازی و که او لزوما حمایت از آن گذشت. اما اگر آن را ندارد, او می داند که آن را به تیم خود و در عین حال یکی دیگر از مزیت است.

“از سوی دیگر اگر آن را پاس داریم یک پسر که می توانید انجام دهید چهارم-و-15s,” رید گفت. “او می خواهم به ما این فرصت را به انجام این کار است.

“پس من باید نوع مخلوط افکار در آن است. بودن یک پیر مرد, من می خواهم احتمالا چوب با صداقت از این بازی به عنوان آن را نشسته است در حال حاضر — اما من همچنین می توانید ببینید که در آن بخش دیگر می تواند هیجان انگیز بیش از حد.”

او البته پاتریک Mahomes — همان Mahomes که بلافاصله اطلاع از زمان حکومت پیشنهاد زمانی که این گزارش در روز پنج شنبه.

اعداد نشان می دهد لبه بزرگ برای Mahomes

این حکومت را حتی به نظر می رسد به ستاد لبه بیش از دیگر تیم ها با نخبگان quarterbacks مانند Drew Brees, Aaron Rodgers و تام برادی بر اساس عملکرد آنها در طول 10 سال گذشته. نوک پیکان غرور شکسته موفقیت quarterbacks در سوم و چهارم به پایین پخش از 18 متری یا بیشتر از سال 2009 تا 2019.

Mahomes غرفه های سر و گردن بالاتر از همه رقابت در آن timespan در شرایط انتظار می رود نقاط اضافه در آن نقش پیشرفته متریک است که اختصاص به ارزش یک بازی از نظر امتیاز به جای متری به دست آورد و یا از دست داده است.

این نمودار ارائه شده توسط Arrowhead تجزیه و تحلیل نشان می دهد مشابه استفاده برای Mahomes سوم-و-15 موقعیت.

این آمار تیم احتمالا باید در نظر بگیرید در هنگام رای گیری در این قانون است. به خصوص اگر آنها اشراف در خود برنامه و یا پیش بینی ساخت برگشتی.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی