گزارش: دلفین ها QB روزن نقشه کشی تجارت بهره

دلفین کارفرمایی جاش روزن جذب علاقه از تیم های است که انتظار می رود سابق در دور اول انتخاب به فرد انسان پس از میامی پیش نویس توا Tagovailoa NFL شبکه گزارش شده است.

Tagovailoa می تواند محدود به عنوان یک تازه کار به طور کامل بهبود می یابند از های اخیر صدمات از جمله لگن و مچ پا عمل جراحی در سال 2019 و آلاباما محصول بارها و بارها ساخته شده است اشاره ای به ورود به لیگ آماده برای یادگیری به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه. دلفین ها هم جیک Rudock که صرف 2019 در تمرین تیم ملی, در فهرست. رایان Fitzpatrick وقت استارت.

NFL شبکه گزارش دلفین ها در “هیچ عجله” را به حرکت روزن. پیش نویس شماره 10 به طور کلی توسط Arizona Cardinals در 2018, روزن بود 3-10 به عنوان یک نویسنده به عنوان یک تازه کار. آریزونا فرود آمد شماره 1 انتخاب کنید در 2019 تغییر مربیان و پیش نویس Heisman برنده جایزه Kyler موری حرکت روزن در مقابله با دلفین ها.

روزن, 23, قادر به سرنگون کهنه Fitzpatrick برای شروع ، او رفت 0-3 به عنوان یک نویسنده در فصل گذشته.

–زمینه در سطح رسانه ها

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>