پیستون ‘پسر بد’ جان Salley مذاکرات “آخرین رقص” و رابطه اش با مایکل جردن


NBA Hall of Famer Isiah Thomas خواهد شد پیوستن به تیمی سابق جان Salley و Al Harrington مجازی Benzinga شاهدانه کنفرانس سرمایه در تاریخ 1 ژوئن. پیش از این رویداد Salley صحبت با Benzinga در مورد سریال همه است ،

داستان توسط خاویر هاس و ماریان Venini.

10-قسمت ESPN و Netflix (NASDAQ: NFLX) مستند “آخرین رقص” عرضه گسترده هیاهو در ماه گذشته است. توضیحات تمرکز بر 1997-1998 شیکاگو بولز و همچنین مایکل جردن زندگی و زندگی حرفه ای. از نظر شور و حرارت تولید شده توسط “آخرین رقص” ما از صحبت با جان Salley که به طور کامل لذت می برد miniseries.

“اردن بود و من هم تیمی من برادر و دوست من” Salley گفت Benzinga.

دیترویت پسران بد

Salley خلاصه بازی کنار اردن در طول فصل 1995-1996 اما نه قبل از آن مواجه او را به عنوان یک گرم رقیب با دیترویت پیستونز. اواخر دهه 1980 و اوایل دهه 1990 پیستون بودند شناخته شده به عنوان “پسران بد” شناخته شده برای خود دفاعی اما سبک تهاجمی.

Salley است و سپس در یک موقعیت منحصر به فرد: نیاز است که بخشی از هر دو تیم و قادر به صحبت می کنند از رقیب خود دیدگاه.

او اعتراف کرد این مستند موفق به طور کامل به تصویر کشیدن یک جنبه بسیار مهم از پیستون: راه این تیم بسیار بهتر بهره گرفت.

“ما نیست فقط ضرب و شتم آنها را. ما از بین بردن آنها” Salley گفت. “ما فقط از آنها بهتر بودند.”

پیستون حذف اردن گاو از پلی آف NBA به مدت سه سال راست برنده back-to-back NBA عناوین در سال 1989 و 1990. خود سلسله به پایان رسید در سال 1991 و گاو رفت و با پیروزی شش بعد از هشت NBA عناوین. اما این مستند نیاز به یک پسر بد, پس از آن خود را مجاز برخی از… شاعرانه مجوز.

پیستون پیاده روی کردن

آنچه در این مستند می کند و نشان می دهد که بدنام لحظه ای که درست قبل از پایان بازی در سال 1991 کنفرانس شرق نهایی بسیاری از پیستون چپ دادگاه امتناع از دست دادن با گاو. Salley گفت: به نظر می رسید به او را مانند “یک حرکت بد.”

“اول [زیرا] که راه بوستون سلتیکز آن را داد به ما. اما این معنی نیست که ما نیاز به عمل مانند بوستون سلتیکز. ما دیترویت پیستونز. و من احساس کردم که ما بهتر از آن است.”

او با اشاره به حادثه مشابه در پایان سال 1988 کنفرانس شرق نهایی که در آن سلتیکز نکردن یک teamwide دست دادن با پیستون است.

Salley یکی از معدود بازیکنان باقی مانده در دادگاه به لرزش دست در دست بولز در سال 1991.

“شهرت خود را چیزی است که شما مبارزه می کنند و شخصیت خود را است آنچه شما برای ایستادن” او گفت:, و اضافه کرد که او “می دانست که چگونه است که برای MJ.”

pistons-walk.png
پیستون-پیاده روی.png

جان Salley (22) و در سال 1989 دیترویت پیستونز.

در دادگاه در مقابل. خاموش دادگاه

با وجود همه این Salley و اردن بودند.

“هر کس دیگری بود ‘شما نمی اویختن با حریف خود را.’ و … ، او حریف من در دادگاه. [اما در خارج از دادگاه] او تلاش مرد سیاه و سفید, فقط, مثل, من,” او گفت:. “ما مانند همان چیزهایی بودند و دوستان قبل از این کار. بنابراین من قادر به جدا کردن آن است.”

این است که چرا انتقال از رقیب به شریک ندارد به خصوص با توجه به Salley. او گفت که او نمی کند و همه چیز را مخلوط کنید و این که او نمی “را چه اتفاقی می افتد خاموش دادگاه در دادگاه.”

حرفه ای و شخصی جهان بسیار متفاوت هستند. او همچنین اشاره کرد که در بسیاری از اوقات در مقابل “هم تیمی های خود را نمی, شما, دوستان, آنها فقط افرادی که کار در همان محل است.” این نیست که در مورد رابطه اش با محمدجواد نه قبل و نه بعد از بازی با هم.

رفتن به “آخرین رقص” Salley نظر بود که با وجود جزئیات ذکر شده, آن را به خوبی مستند و او شخصا آن را دوست داشتم. او همچنین تاکید کرد که به عنوان یک مخاطب ما به دیدن استفاده می شود “کسی در بالا اما ما واقعا هرگز به آنها مراجعه کنید. و من فکر می کنم مایکل اجازه دهید ما او را ببیند.”

ببینید بیشتر از Benzinga

© 2020 Benzinga.com. Benzinga نمی ارائه مشاوره سرمایه گذاری. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>