Peyton Manning و تام بردی بهتر است در گلف از شما

Peyton Manning و تام بردی روبرو خواهد شد خاموش در زمین گلف این آخر هفته.

عکس: اندی لیون/گتی ایماژ; Jeff ناخالص/گتی ایماژ

Peyton Manning سر تبدیل شده در فوریه زمانی که او تحویل داده و یک توپ از یک فاصله قابل توجه با uncanny دقت است. طرفداران شگفت زده شدند. تام بردی بود snarky.

منینگ نبود بازی ورزشی است که او را از بازنشسته و که بردی هنوز پخش حرفه ای. آن را در نقش ونگار ریگی دادن ساحل Pro-Am جایی که منینگ ماهرانه فرود رویکرد خود را به ضرب گلوله در Par-5 10 سوراخ در پشت سبز و تماشا رول آن را فقط یک زن و شوهر از سوراخ.

“بردی را غرق این” یک گلف پادکست نظر با یک ویدیو از feat.

“درست نیست” بردی retorted در توییتر. “Peyton است گلف باز بهتر در حال حاضر. او تا به حال خیلی بیشتر تمرین این چند سال گذشته.”

بردی و منینگ بازی خواهد کرد—گلف—در برابر هر یک از دیگر این یکشنبه و رقبای دیرین حتی ممکن است معروف ترین مردم در چهار نفری. منینگ است teaming تا با تایگر وودز و آنها در حال بالا رفتن در برابر بردی و فیل مایکلسون در یک رویداد به نام قهرمانان برای خیریه با بهره گیری Covid-19 امداد.

این رویداد 18 سوراخ بازی بازی مدال در باشگاه گلف در حوب ساند, Fla., نادر عینک در طول زمان هنگامی که اکثر آمریکایی رویدادهای ورزشی نامیده شده اند به دلیل coronavirus. جنگل نمی تواند خود را در دفاع کارشناسی ارشد عنوان در ماه آوریل و در این مسابقات شده و تا ماه نوامبر به تعویق افتاد. واقعی PGA Tour مسابقات تنظیم شده برای از سرگیری اما نه تا ژوئن.

و با تقریبا هر چیز دیگری پاک شده در تقویم ورزشی نیمی از رقبا در لیگ برتر رویداد ورزشی در آخر هفته روز یادبود در حال بازی اشتباه ، که همچنین آنچه که ممکن است آن را بسیار جذاب است. بردی و منینگ مسلما این دو بزرگترین quarterbacks در تاریخ فوتبال. در حال حاضر آنها را در تلویزیون ملی بازی آنها صرفا خوب است.

اما برای روشن تام بردی و Peyton Manning به احتمال زیاد خیلی بهتر از شما در گلف.

منینگ یک 6.4 نقص شاخص با توجه به گلف خلاصه که USGA میگه خواهد جای او را در بالای 17 درصد از گلف بازان در کشور است. بردی 8.1 است که نرخ کمی بدتر از منینگ اما هنوز هم بالاتر از حد متوسط. در میان قوانین برای این رویداد که شامل یک معافیت ویژه برای رقبا به پوشیدن شورت اگر آنها می خواهم که او خواهد شد سه سکته مغزی نقص در جلو نه.

Peyton Manning و تایگر وودز در طول Pro-Am از سال 2018 یادبود مسابقات است.

عکس: اندی لیون/گتی ایماژ

اگر این اعداد به این معنی نیست که چقدر به شما وجود دارد, چند راه دیگر برای ارزیابی منینگ و بردی گلف بازی. وجود دارد این است که تصویری از آنها در واقع بازی از جمله منینگ چندی پیش در نقش ونگار ریگی دادن ساحل Pro-Am. وجود دارد حتی کلاسیک کلیپ بردی وام جانی “درام” تعقیب و گریز راننده خود را در یک قسمت از “همراهان” و درام بی درنگ آن را شکستن. نیز وجود دارد سراغ گزارش آنها را از افرادی که می دانم کمی در مورد گلف: گلف بازان حرفه ای.

جنگل raved مورد منینگ را بازی حتی قبل از اینکه او می دانست که آنها می تواند یک تیم در این رویداد است. حداقل او اشاره کرد منینگ به طور چشمگیری بهبود یافته پس از او متوقف شد به هدر رفتن وقت خود را پرتاب توپ فوتبال. “او خیلی بهتر” جنگل گفت: در سال 2019 یادبود مسابقات است. “در حال حاضر که او بازنشسته شده و می توانید خیلی بیشتر گلف شده است که بسیار سرد برای من به بازی با او در طول سال است.”

بردی و مایکلسون در حال شکست در این رویداد با توجه به oddsmakers اما وجود دارد یک منطقه که در آن جدید Tampa Bay Buccaneers’ کارفرمایی ممکن است قادر به کمک به تیم خود را. آن را نیز نشان دهنده راه بردی نقش کارفرمایی. بردی موفق به کسب شش سوپر کاسه زیرا او بسیار دقیق رهگذر با استعداد برای آینده از طریق در موقعیت های تنگ. و او همان راه سبز.

“من به شما بگویم چه تام بردی می زدن توپ” ریکی فاولر گفت: بعد از بازی یک تمرین دور با او پیش از سال 2018 ایالات متحده باز است. “این یکی از چیزهایی است که من در زمان خاموش او که به من کمک خواهد کرد.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

با چند ورزش در عمل شما بیشتر احتمال دارد به تماشای قهرمانان برای خیریه ؟ گفتگو بپیوندید.

نوشتن برای اندرو Beaton در andrew.beaton@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر