Musona: گزارش Mamelodi Sundowns هدف و سابق Kaizer Chiefs مهاجم باز به PSL بازگشت – عامل

اگر چه Mamelodi Sundowns شکست خورده به زمین هدف خود را در قالب دانش Musona در طول نقل و انتقالات ژانویه سابق Kaizer Chiefs هیتمن باز می ماند به انتقال به لیگ برتر, فوتبال لیگ برتر (PSL).

این است که با توجه به عامل مایک Makaab از ProSport بین المللی, که توضیح می دهد که مشتری خود را از برنامه های آینده گفت: هر بازیکن خواهد شد مشتاق به بازی در یک جامد لیگ فقط مانند PSL.

Musona سرنوشت است که هنوز به تصمیم پس از یک طلسم وام با KAS اوپان در بلژیک و Makaab متحده با تجربه مهاجم آینده با RSC Anderlecht نیست به دنبال روشن است.

“وجود دارد هیچ تیم در آفریقای جنوبی است که پرسید: در مورد Musona وضعیت. ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی که فصل رزومه. او هنوز هم علاقه مند در آینده به آفریقای جنوبی است؟” Makaab گفت Isolezwe.

“من فکر می کنم هر بازیکن هرگز شک و تردید به بازی در لیگ که با ثبات و به همین دلیل من نمی تواند رد یک حرکت به عقب به PSL.

“او یک قرارداد خوب از نظر پول با پاری سن ژرمن. او سخت کار می کرد برای که. بنابراین او نمی تواند تغییرات بزرگی در حقوق و دستمزد خود را.

“خوب وجود دارد, آفریقای جنوبی تیم [که علاقه نشان داد و در ژانویه] اما هیچ چیز جدی است چرا که ما هرگز نشستم و مورد بحث و Musona.”

اگر چه زیمبابوه بین المللی به شدت مرتبط با یک حرکت بازگشت به آفریقای جنوبی بالا پرواز و پیوستن به مربی Pitso Mosimane سربازان این حرکت موفق به تحقق در ساعت گذشته, در ماه ژانویه به عنوان او تصمیم گرفتند برای اوپان.

در ضمن Masandwana رئیس فقط امضا قرارداد چهار ساله در Chloorkop و باشگاه جمهور پاتریس Motsepe خود را اعلام کرد انتقال جاه طلبی نشان می دهد که آنها ممکن را در بازیکنان جدید است.

“دانش به مدت دو سال در سمت چپ قرارداد خود را با تاتنهام. روشن است که آنها نمی بینیم و او را به داشتن یک آینده با آنها و قبول کنیم که از جمله دانش,” او اضافه شده است.

“آنچه مهم است این است که او در نخست از زندگی حرفه ای او. او 29 او به خوبی در چند ماه گذشته در اوپان که در آن او در وام.”

تغییر تمرکز به ” لبخند Assassin’s سهم در این مدت 29 سال به ویژه برای اوپان در مسابقات هشت در تمام مسابقات و سه گل به ثمر رساند فقط قبل از Jupiler فصل متوقف شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>