جمال Adams ممکن است بخواهید به یک دالاس کابوی اما آن باقی مانده است دیده می شود اگر این احساس متقابل است — به خصوص در هزینه آن را متحمل می شوند و برای تجارت به اتفاق می افتد.

لیگ منابع آشنا با کابوی, Adams و تیم جتز نیویورک قاب قرارداد بست اطراف ستاره ایمنی در جمعه نقاشی تصویر خسته کننده ایست که در نهایت می تواند حل و فصل از طریق سنگین تجارت ارائه دهد.

از جمعه Dallas نشده بود تلفن را برداشت و به پرس و جو در مورد آدامس که به دنبال یک فرمت است که می تواند او را به پرداخت بالاترین ایمنی در NFL. از جمله یک برچسب قیمت می تواند پیچیده و تجارت پیگیری توسط کابوی ها که اساسا دو راه های مالی در دسترس است اگر آدامس به دست آورد شد: یا درخواست او را به بازی از طریق 2020 در زمان rookie معامله; و یا گرفتن یک فرمت انجام می شود با کارفرمایی Dak پرسکات که ایجاد حقوق و دستمزد-کلاه فضای مورد نیاز برای یک Adams فرمت.

روشن نیست که آیا Adams موافق به ادامه بازی خود را در rookie معامله را برای یک تجارت خواستگار هر چند که می تواند بخشی از این گفتگو اگر یک درپوش بسته تیم هرگونه پرسش. آن را در نهایت می تواند یک وضعیت مشابه به ترتیب بین لس آنجلس قوچ و Jalen رمزی در فصل گذشته دیدم که هر دو طرف به توافق برسند به تمدید مذاکرات تا بعد از تکمیل فصل چهارم.

اگر Adams نشانه گسترش آن انتظار می رود قیمت در محدوده از $15 میلیون به 17 میلیون دلار در هر فصل با قرار دادن او به راحتی در بالای لیگ ایمنی بازار است.

Jamal Adams is entering Year 4 of his rookie deal with the Jets. (AP Photo/Gary Landers)
جمال آدامز در حال ورود به سال 4 خود rookie مقابله با جت. (AP Photo/Gary Landers)

چرا جت تمایلی در فرمت جمال آدامز در حال حاضر ؟

آنچه روشن است این است که جت های علاقه مند در تنظیمات قابل ملاحظه سابقه با گسترش آدامز پس از سومین فصل NFL. به عنوان آن می ایستد تنها Carolina Panthers در حال اجرا پشت مسیحی McCaffrey امضا تمدید قرارداد از دور اول در سال 2017 پیش نویس NFL کلاس. شده است که قابل باد مخالف به عنوان آدامز به دنبال یک فرمت از جت همراه با این واقعیت است که بسیاری از دفاعی superstars از های اخیر پیش نویس کلاس های انجام شده از طریق خود چهارم فصل قبل از گرفتن یک فرمت از جمله قوچ دفاعی مقابله با هارون دونالد و شیکاگو خرس لبه حمله کننده خلیل ماک بودند که هر دو به نام چند همه طرفدار تیم برنده هر بازیکن دفاعی سال افتخارات قبل از دریافت جدید می پردازد. آدامز به اول همه طرفدار تیم در سال 2019.

آیا دالاس را زودتر جهش در Adams یک سوال باقی می ماند. و این یکی است که می تواند در نظر گرفته نمی شود و بدون ترخیص کالا از یک دلهره آور تجارت پرش از روی مانع. به عنوان NFL شبکه مایکل Irvin گزارش برچسب قیمت برای آدامز در واقع اول و سوم-پیش نویس دور انتخاب کنید.

قیمت می تواند تندتر برای دالاس است که رله به جت به عنوان Adams’ ترجیح حق رای دادن در یک تجارت سناریو. شایان ذکر است که این کابوی ها ساخته شده یک ظرف غذا از تجارت مذاکرات اطراف آدامز در مهلت در فصل گذشته نشت اطلاعات به رسانه ها است که در نهایت به پایان رسید تا scuttling هر شات در یک معامله است. جت مالکیت فراموش نکرده است که تجربه داشتن راه می رفت از آن احساس سوخته است.

چیزی که می تواند معطل در هر آینده مذاکرات و نتیجه در دالاس با داشتن برچسب قیمت گران تر به خصوص اگر Adams حاضر به بازی در دالاس در rookie معامله که او به وضوح نمی خواهید انجام دهید برای جت.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی